trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 752279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3480 dnia: Luty 17, 2015, 05:41:01 pm »
Jak zawsze o tej porze wyszła pierwsza wersja listy anime emitowanego na wiosnę:



w przeciwieństwie do poprzedniego ten sezon prezentuje się o wiele lepiej. Już naliczyłem 7 serii które chcę zobaczyć.


edit. no i mamy kolejny film kinowy Dragon Ball. Wszysko wskazuje na to, że znowu będą walczyć z Frizerem. To już 3 czy 4 raz jak wraca do życia.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2015, 05:44:20 pm wysłana przez Hollow »

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3481 dnia: Luty 17, 2015, 07:33:22 pm »
Na pewno będę kontynuował oglądanie Gintamy (najlepszy shounen ever) i Baby Steps. Obadam SnS i może Ore Monogatari. Resztę pewnie pominę, ale się zobaczy.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3482 dnia: Luty 18, 2015, 02:07:08 am »
Hmm, jak dla mnie totalna posucha...część tytułów które się pokarzą już czytałem w wersji mangowej i sobie odpuściłem. A nie sądzę bym wrócił do nich w animu.
Tylko w sumie 2 tytuły mnie zaciekawiły; Dungeon ni Deai-coś tam oraz Arslan senki. No może jeszcze Robo girl Z ale to bardziej, że coś mi się tam obiło. Za to za GitS:Arise jeszcze nawet się nie zabrałem...ciągle boje się podjąć tematu.

Eikoku ikke, Nihon wa Taberu - czy tylko ja mam wrażenie hamyrakańskiego cartona networka... jeśli będzie o tradycyjnych potrawach to może nawet zaryzykuję. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3483 dnia: Marzec 20, 2015, 08:26:16 pm »
Oficjalnie zapowiedziano anime Onepunch-Man. Aż mnie ciekawi mnie jak będą wyglądać walki w tym anime. W większości anime przeciągają walki aby zajęły więcej czasu anime, albo bohaterowie się rozgadują w połowie walki. Tylko jak przeciągnąć walkę faceta, który zabija wszystko jednym ciosem i gada jedno zdanie na raz...

Offline Lord Kupa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3484 dnia: Marzec 20, 2015, 09:45:49 pm »
Brzmi intrygująco. Sam opis kojarzy mi się z grą Divekick, gdzie jest jeden cios i instadeath.
Tylko jak przeciągnąć walkę faceta, który zabija wszystko jednym ciosem i gada jedno zdanie na raz...
Dać mu całą masę osób do zabicia :roll: .

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3485 dnia: Marzec 31, 2015, 08:04:24 pm »
No i skończył się Aldnoah Zero. O ile samą serię uważam za coś ewidentnie wartego uwagi, choćby za praktyczno-fizyczne analizy Inaho, to samą końcówkę spartolili kompletnie. No nie wiem, zabrakło im chyba pomysłu jak wykorzystać potencjał serii i polecieli po fabularnej taniości. Mimo wszystko polecam, zobaczcie.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3486 dnia: Marzec 31, 2015, 10:42:36 pm »
No i skończył się Aldnoah Zero. O ile samą serię uważam za coś ewidentnie wartego uwagi, choćby za praktyczno-fizyczne analizy Inaho, to samą końcówkę spartolili kompletnie.
To tę serię dało się jeszcze jakoś bardziej spartolić??  :shock:
Szczerze polecam w zamian oglądanie np. jak rośnie trawa - akcja będzie tu miała dużo więcej sensu.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3487 dnia: Kwiecień 16, 2015, 07:05:56 pm »
Mówcie co chcecie, ale najnowszy Kyoanimiec jest po prostu prześliczny (przynajmniej od strony samej grafiki i designu)



Jeśli chodzi o fabułę to póki co jest też w miarę sympatycznie. W każdym razie po dwóch odcinkach nie udało się im mnie zanudzić a to już jest coś.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3488 dnia: Kwiecień 27, 2015, 10:33:19 am »
Ten sezon u mnie leży i kwiczy, tak totalnie. Jedyne, co oglądam, to Plastic Memories, które okazało się całkiem fajną mającą potencjał serią. Potrafi być zabójczo melancholijna, ale i pozytywnie sympatyczna. Zobaczymy, co z tego będzie, bo na razie to tylko cztery odcinki, więc skończyć może się różnie.

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3489 dnia: Kwiecień 27, 2015, 01:20:46 pm »
Mi z kolei Plastic Memories totalnie nie podszedł, nawet 1 epka nie dałem rady zmęczyć. Z nowych to pozytywnie za to mnie na razie zaskoczyło Ore Monogatari Wygląda jak standardowe Shojo ale po 3cim odcinku wygląda że dobrze kombinują i trochę łamią schematy. Oglądam też Arslan Senki ciężko ocenić co z tego wyjdzie ale na razie fajny klimacik i ciekawy setting przypominający bliski wschód z okresu krucjat.
No i kontynuuje to o już wcześniej zacząłem czyli 2gie sezony Fate/stay night: Unlimited Blade Works i Danna ga nani wo itteiru ka wakaranai

Offline Skrzydlaty

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3490 dnia: Kwiecień 27, 2015, 03:20:20 pm »
Ten sezon u mnie leży i kwiczy, tak totalnie.

To samo u mnie. Będę musiał się w któryś weekend zebrać i nadgonić. (:

I paradoksalnie największą ochotę mam chyba na drugi sezon Nisekoi.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3491 dnia: Maj 26, 2015, 07:38:51 pm »
Kolejny sezon kolejna lista anime:



Kilka chętnie zobaczę:
Gate bo lubię mangę (chociaż anime wygląda inaczej)
Monster Musume no Iru Nichijou - niedługo polska premiera mangi, ale jest w niej dużo golizny więc będzie sporo cenzury,
Overlord - koreańska wersja Log Horizon. Bohater jest uwięziony a grze, npc ożywają. Tylko, że bohater jest Lichem i jest na wskroś zły. Jestem po 3 tomie novelki.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3492 dnia: Maj 26, 2015, 08:06:47 pm »
Wow, Gangsta ekranizują - super : )
Mangę Gate też lubię, więc i ta wiadomość cieszy.
Ushio to Tora też mile wspominam jako mangę.
Pewnie jeszcze kilka rzeczy się z tego wyłowi - w każdym razie lepiej to wygląda niż aktualny sezon.

Offline Skrzydlaty

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3493 dnia: Maj 26, 2015, 08:28:52 pm »
Jezus maria, w końcu nowe Non Non Biyori i Working!!. Ależ będzie slice of life'owa uczta.  :cool:

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #3494 dnia: Maj 26, 2015, 10:36:02 pm »
Working i dragon ball, a parę innych będę chciał sprawdzić.

 

anything