trawa

Autor Wątek: Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?  (Przeczytany 44423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dracon2

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 20, 2003, 07:56:57 pm »
to może powiesz, że moich 9 miragliańczyków, każdy z kuszą to jest nieklimatyczne? Skoro Miragliano to miasto kuszników? Weź nie pie..l takich głupot!

A jak zrobisz temu kapłanowi na figurce dwa młotki w rękach to wtedy ok, ale nie jak trzyma pochodnie i coś tam

Offline Dracon2

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 20, 2003, 08:03:02 pm »
i ku...a co to za klimat i honor? Walić rybą albo pacynką? Przecież taka sytuacja jest komiczna! "i tak oto wojownik dzielnie się broniąc, w końcu został zabity karpiem z wigilijnej kolacji zealota, i zabił go przebijając się przez hełm i zbroje rybą" . Sorry ale jak ryba może przejść armou save i przebić hełm???

Offline NemoOne

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 20, 2003, 08:03:44 pm »
jest nas dwoch...
zajebisty jestes, palka to oczywiscie bron obuchowa,ale dla mnie RYBA to nie bron... "i zaatakowal go rybą" , "znokautował przeciwnika pacynką". Fajnie to brzmi, ale mniejsza o to, moi Norsi nie maja palek tyko mloty to jest raz,(fanatycy sigmara :D) a dwa prosze nie obrazaj mnie, bo to nie jest tu dozwolone, a trzy jak nie chcesz miec trzech takich samych modeli, to wes troche sznurka i co tam jeszcze chcesz, zrob se palki i przywiaz im je jak to robisz z innymi, bedzie git, to samo z kaplanem, a zreszta rob co chcesz...
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Nazroth

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 20, 2003, 08:06:46 pm »
AAAAAAaaaaaaaaa! - czytajcie uważnie posty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kapłan - priest ma młot w ręce, młot w pochwie na pleckach i wspomniany wcześniej bebech na kiju(niewyqpiony)
AAAAAAAA!!!!!!!q..a pochodnię ma KAPITAN - przeliterować????
A w klimacie chodzi nie o to co kto ma i skąd jest (chociaż z pewnością po części)- chodzi o różnorodność, tak by twoi kusznicy nie nazywali się 1,2,3,4,5,6,7,8,9 bo są tacy sami...NIEWAŻNE...nie chce mi się z wami gadać...

Ps: to była stara ryba :oops:

W IMIENIU SWOIM I CAŁEGO KOŚCIOŁA SWIĘTEGO, CHCIAŁEM WSZEM I WOBEC OGŁOSIĆ PRZEPROSINY DLA NemoOne ZA MOJE NIEGODNE POTRAKTOWANIE GO (SZCZERE PRZEPROSINY) - PRZEPRASZAM NemoOne
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline drachenfeles

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 20, 2003, 08:27:38 pm »
Wpadłem na świetny pomysł, zamiast zamykać tematy, co nieskutkuje, wporowadzę nową zasadę:
Panom Nazrothowi, NemoOne i Draconowi2 zabrania się wzajemnych dyskusji na tematy związane z klimatem, co wy na to?

Offline Nazroth

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 20, 2003, 08:29:20 pm »
Tato, nie bądx taki ostry - to moja wina, już będziemy sie wstrztymywać... :oops:
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Dracon2

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 20, 2003, 08:40:44 pm »
drachu, ale nie można nie gadać o klimacie w Mordheim, bo sama ta gra jest klimatem w sobie. Ale jak są takie rozmowy na gildi to przynajmniej ludzie czytają, a nie jakbyśmy gadali na gg to nic by nie było napisane na gildii

Offline Nazroth

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 20, 2003, 08:47:03 pm »
Co racja to racja i w tym sie z Dracon-em zgadza w 100% (Draco2 <--->Nazroth  :wink: SZTAMA) - Może stwożymy jakis temat np. pod tytułem tylko dla tych trzech narwańców i tam będziemy sie wzajem mieszać z błotem,  :oops: tzn. wyrazać swoje poglądy w sposób jak najbardziej kultóralny i zrównoważony, tak aby nikt, ale to NIKT nie poczół sie urażony...(nawet ojciec Rydzyk :lol: )...?
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline drachenfeles

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 20, 2003, 09:00:34 pm »
Cytuj

(...) wyrazać swoje poglądy w sposób jak najbardziej kultóralny i zrównoważony, tak aby nikt, ale to NIKT nie poczół sie urażony (...)


Tak możecie rozmawiać o czym chcecie.

Offline Dwalthrim

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 04, 2004, 04:05:41 pm »
Czytajonc wczesniejsze posty mozna stwierdzic ze klimat w Mordheimie to naprawde goroncy temat! Powiniscie sie zmierzyc na ulicach Miasta Potempionych swoimi Norsami i Miraglianczykami :mexican:  czy co tam macie...
Ja jestem za opcja pt. Banda Szybkiego Billa:
Kaplan Sigmara z mlotkiem i tarcza,
Kapitan: pochodnia, mieczyk, brace of  pistols
3xWH: miecze, pistole, jednemu jeszcze kusze,
jak zostanie kasy to ze 3pieski a potem ladowac w zealotów i flaglantów!
Pózniej kupujesz po dodatkowym pistolecie WHunterom i crossbow pistole
i jazda na tzw.Siostry Sigmara, Trupów i Chaos :twisted: w imie Sigmara i Solkana!
Na razie nie mamy figurek zelotów i piesków wienc nasza banda Lowców biega tak: 5-u herosów wlasnie z takim przedstawionym powyzej fullem, 3 flagellantów i 1 zealot!
Bez piesków i zealotów jest cienszko, a flagllanci nie zawsze dochodza :x [/i]
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline nahar

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 05, 2004, 07:51:36 am »
Mam nadzieje za na turniej (WM 2004) przygotujesz poprawną rozpiskę łowców.
Bo:
Nie mogą mieć duelling pistoli (chyba ze potem z skillem expert weapon),
nie można na początku dawać pochodni, tylko brazier iron ew (z annuala).
paweł

Offline Dwalthrim

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 05, 2004, 10:01:31 am »
A nie jest tak, że jak jakis heros ma na swojej rozpisce w broniach strzeleckich dueling pistol to po prostu go uzywa?! To troche tak jakby elfom nie mozna na starcie kupic elfich luków bondz powtarzalnych kusz?!!!?
Nikt nie robi rozpisek na lapu-capu...
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline nahar

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 07, 2004, 05:11:35 pm »
Chyba sie nie rozumiemy.
Mozesz wyposazyc postac na poczatku gry (za 500 gc) TYLKO w broń dostępną tej konkretnej postaci. Np lowcy mają 3 rodzaje list broni: dla łowców, dla zelotów i dla fanatyków. Więc jak chcesz wiedziec jakie bronie mozesz kupic kapitanowi łowców sprawdzasz z jakiej listy broni korzysta (w tym przypadku jest to lista łowców)
Na lisice tej są:
sztylet
młot/pała/buzdygan
topor
miecz
2h weapon

pistol/brace of pistol
crossbow pistol
crossbow

light armor
heavy armor
shield
helmet
buckler

To WSZYSTKO co jest powyzej mozesz kupic kapitanowi (i kazdemu kto korzysta z listy łowców). Jak widac nie ma tam duelling pistol!
Jeśli chcesz uzywac powiedzmy kapitanem duellinga to musisz mu kupic skill expert missle weapon.

To tyle.
paweł

Offline Werter Goethe

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 07, 2004, 11:09:34 pm »
o mało nie popłakałem się ze śmiechu czytając te posty. :-) Bravo za bezsensowną kłótnię.  :wall:
Temat stary - szkoda że tak mało teraz na forum ludu przesiaduje.
o wszystko jak zwykle zakrawa na pożądną nekrofilię, doktorze Watson, a nie na badania o życiu i śmierci.

Offline Dwalthrim

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 12, 2004, 11:37:02 am »
Tak tak rzeczywiscie nie moga miec duelingów sprawdzilem ostatnio u kumpla w podrenczniku. No to zostaja rzeczywiscie tylko kusze jako bron dlugo dystansowa...
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"