Autor Wątek: Łuki refleksyjne  (Przeczytany 10580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vudu

Łuki refleksyjne
« dnia: Grudzień 29, 2002, 01:24:07 pm »
Witam

Jakie wrażenia mają użytkownicy łuków pana Grozera i czy ktoś używa łuków Lajosa Kasaii.

Ktoś zna może ich ceny i dostępność w Polsce?

Offline Nivelis

Łuki refleksyjne
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2003, 02:24:07 pm »
mamy dwa łuki Lajosa i  3 Grozera.
Wg mnie - łucznik ze mnie średni - Grozery są świetne, ale cena wysoka (opłaca się kupować te od 800zł w górę). Wymagają jednak już konkretnych umięjętności. Wg mnie trochę 'twarde', zazwyczaj z dużym naciągiem, bo te z lżejszym nie ma sensu kupować (szczerze 25 w górę)
Zdecydowanie wolę te od pana Kasaii - dynamiczne, również ładnie wykonane. Bardzo mi odpowiadało strzelanie z jednego z nich - sam się prowadził, choć naciąg ciężki.
Jednak równie drogie i prawie niedostępne (mamy je po sporych znajomościach ok.700-800zł), raczej można kupić od kogoś niż nowy.
Grozery sprowadza Gyula z bractwa 'Hufiec Kasztelanii Czerskiej'.
Jak chcesz to podam do niego maila.
On poda więcej konkretnych informacji.
A chicken with its neck wrung is different from a chicken with its head cut off, but does it matter to the chicken?"
Tasslehoff Burrfoot, The Second Generation, "The Legacy"

Offline Vudu

Łuki refleksyjne
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2003, 06:29:50 pm »
Dziękuje za informację. Na razie zrezygnuję z łuków refleksyjnych i zadowolę się tym co posiadam (Bisok longbow z profilowanym majdanem  :(  ) Ceny węgrów są niestety po za moim zasięgiem  :cry: .

Offline The Oracle

Luk Refleksyjny.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2006, 07:39:55 pm »
Prosze o pomoc w zakupie tzn.
Chce kupic i nie znam can. Potrzebny mi luk refleksyjny. Jakis namiar na producenta. Ewentualnie ktos kto chcialby mi sprzedac swoj luk.


 :D
b]Oracle:[/b]Source of wise counsel or prophetic opinion; an infallible authority, usually spiritual in nature.

Offline The Oracle

Łuki refleksyjne
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2006, 07:56:56 pm »
ciekawe.. 800 to duzo jak na taki luk?
b]Oracle:[/b]Source of wise counsel or prophetic opinion; an infallible authority, usually spiritual in nature.

Offline kort

Łuki refleksyjne
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2006, 08:19:12 pm »
Postaraj się nie pisać dwóch postów po sobie... Bo inaczej dopadnie Cię rozwścieczony Baldwin i na pal nadzieje... ;)

Offline Radagajs

Łuki refleksyjne
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2006, 06:45:59 am »
Może napisz do Nivelisa?

Offline kort


Offline Kacpermini

Łuki refleksyjne
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2007, 09:34:17 am »
A kupiło by się w Detathlonie??Bo wiem że tam można kupic cięciwe ale nie mam pewności czy łuk też...Prosze o jak najszybsza odpowiedz. 8)

 

anything