Autor Wątek: Konwersja Lorda Chaosu  (Przeczytany 6148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Master

Konwersja Lorda Chaosu
« dnia: Marzec 05, 2003, 06:05:58 pm »
Jestem dość początkującym modelarzem i nie chce tworzyć niczego niezwykłego.Gram Night Lordsami i musze miec Lorda z deamoic flightem.Myslałem,żeby zrobić go z Kharna the Bartreyera i dać mu skrzydła z battlowego great eagla,czyi zrobić coś na kształt upadłego anioła.Mój brat stwierdził,że to będzie kijowo wyglądać.Czy ktoś ma wyobraznie modelarską i potrafi sobie coś takiego wyobrazić?Jeśli tak to proszę o opinie.
Dodatkowo chciałem mu zrobić głowę wampira,taką z długimi włosami,ale nie znalazłem figurki która by takie miała,a niespecjalnie chce mi się kupować figurke za 100zł dla samej głowy.Może jednak ktoś widział jakąś lub ma sugestie?

Trent

Offline miśchałabała

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2003, 06:11:04 pm »
Widzialem cos takiego w Dwarfie, tyle ze chodzilo o Thousands Sounsa...
Ogolnie skrzydla lepiej wziasc od jakiegos nietoperza wielkiego powiedzmy Feel Bata, akurat do Night Lordow pasuje 8) . Od Great Eglea beda zbyt duze. Jaka mu bron chcesz dac? Tylko mi nie mow ze chcesz zostawic toporek Kharna... To nie bedzie zbyt dobrze wygladalo u Night Lorda...

A glowe... Hmm... Dobrym pomyslem bedzie lysa glowa berzerkera Khorna i doGreenowanie wlosow. Zabki wampirze koles ma, i akurat dosyc <Wsciekly> wyraz twarzy.

Pomysl o tym. Moim zdaniem bedzie cool 8)

Offline Master

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2003, 06:33:01 pm »
Oczywiście,że nie zostawie mu tego toporka.Będzie miał jakiś wypasiony miecz-pewnie z mail ordera zamówie,np. Abbadona.Myślałem o tej głowie berzerkera,nawet mam takie dwie ale odczuwam pewien strach przed robieniem czegokolwiek z green stuffu-to się wydaje dość trudne i skomplikowane.Myślałem o głowie jakiegoś wamipra z rodziny von Carstein,ale one chyba sa dość małe w porównaniu z przypakowanymi korpusami CSM :D
Nie wiem jak przykleić takie fellbatowe skrzydła.ALe one chyba rzeczywiście będą dobre-i będą się komponowały z głowami zwykłych CSM.

Trent

Offline Janek Pietkiewicz

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2003, 06:33:57 pm »
Ja do wszelkich konwersji Night Lords polecam wszystkie jednostki (no dobra, nie wszystkie, ale większość) z armii Vampire Counts.

Offline Gue'vesa'El Holton

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2003, 06:34:32 pm »
od great eagla będzie beznadziejne. Great eaglowe to ja da łem Avatarowi i mają akurat dobry  rozmiar. Fell bat najlepiej pasuje , klimatem też... Night lordzi mają nawet na hełmach takie skrzydełka. jeszcze Terradon byłby niezły..głowa... jeśli chcesz jakaś wampiryczną z długimi włosami to może jakis Dark Elf?
łynie krew!
Rośnie gniew!
Śmierć sen przerywa!
Wojna wzywa!

Offline Master

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2003, 06:40:16 pm »
Chyba mam-albo od blood dragona na piechote,albo od shade'a dark elfickiego.Mam nadzieje,że nie okażą się za małe.No to już chyba już wiem jak go zrobić.Dzięki.

Trent

Offline miśchałabała

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2003, 06:41:31 pm »
A moze Strigoni? Oni wygladaja na "zezwierzeconych" Moglo by sie udac i nawet by byli odpowiedni w rozmiarze. ( Chyba )

A co do reszty wypowiedzi widze ze duzo osub sie zgadza co do moich spostrzezen i rad....  :shock:  Po prostu shock  8)

Ale i tak pomysl jest niezly, jakbys skonczyl to Frost rzuc sie jakims zdjeciem :D  Chcialbym zobaczec to cudo nawet niepomalowane :)

Offline Master

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 05, 2003, 06:44:51 pm »
Jak jakoś wyjdzie to na pewno rzuce.Ale jak już mówiłem-jestem początkującem modelarzem,ale coś już tam robiłem,więc może to mi wyjdzie.

Trent

Offline Master

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 05, 2003, 06:59:09 pm »
ZApomniałem o jednym-te fellbaty mają skrzydła przymocowane do swych rąk.Jak to rozwiązać przy moim przypadku.Też połączyć od dołu z rękami czy zrobić osobno,tak jakby to były drugie ręce?Ja raczej wybrałbym drugie rozwiązanie...

Trent

Offline Todi

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 05, 2003, 07:12:24 pm »
ja Ci proponuje uzyc skrzydeł od dark pegaza morathi - zamów w mail orderze - tanio wyjdą - nie bedzie trzeba duzo rżnąć ;) i bedą i ładne i klimatyczne
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline Master

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2003, 07:38:29 pm »
A nie będą za duże?

Trent

Offline Todi

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2003, 08:01:03 pm »
w zależnosci jakiego chce miec lorda  :wink:
pamietaj ze chaos moze miec dowolną konwersje (no moze prawie - deamon lord z plasterka seru Hochland raczej nie  :wink: )
mogą być przy kharnie troszke za duze ... faktycznie - ale to sobie sprawdz jezeli mozesz... do warriorów Tyrandzkich pasowały super...
moglbys jeszcze sprobowac jezeli chcesz jakies mniejsze to moze smoka albo wyverna z Warmastera :?:  
zawze mozna zobaczyc  :)
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline Master

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2003, 08:35:11 pm »
Rzeczywiście,ale ja głupi jestem.Zapomniałem o warmasterze.To teraz tylko popatrzeć,porównać i dokonać wyboru :)

Trent

Offline jachu_ka

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2003, 09:04:46 pm »
a czy Kharn nie jest troche za maly?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Master

Konwersja Lorda Chaosu
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 05, 2003, 09:52:52 pm »
O tym rozmawiamy.Pójde do barda pooglądać te warmasterowe,bo jeszcze nigdy nie widziałem "na żywo" gryfa lub smoka do warmastera.

Trent

 

anything