trawa

Autor Wątek: Dragon-Ball  (Przeczytany 96721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Dragon-Ball
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 23, 2007, 12:26:11 pm »
Ty się teraz tu nie wykręcaj, że każdy powinien mange pokazać najmlodszym itp. Nie odpowiedziałeś na pytanie Panie-Znawca-DB.

Offline Beryl

Re: Akira
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 23, 2007, 10:00:09 pm »
Cytat: "pedrosam"
kazdy powinien przejsc przez serie DB i pokazywac ja najmlodszym.

Tak, zwłaszcza fragmenty ze sprzedawaniem bielizny za usługi, a już ścisk-pysk koniecznie. Każdy brzdąc powinien to zobaczyć.^^
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Dragon-Ball
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 24, 2007, 09:35:20 am »
Eee.. Jak byłem dzieckiem(to znaczy jak byłem takim małym 7lat czy cuś) to ja nawet nie jarzyłem o co chodzi w tym scisk-pysku, ale to prawda, chyba to nie najlepszy pomysł z tym pokazywaniem najmłodszym...

Offline Dzobek

Dragon-Ball
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 03, 2007, 08:58:22 am »
Dragon Ball Z napewno wymiata ..ale w GT widzielismy Gogete ssj4 co tez jest dobre...DB nie podoba mi sie wcale -.-
luchaj teraz mnie bo nie bede sie powtarzac
Ty mi mozesz mowic a ja moge Tobie kazac

Offline Martek

Dragon-Ball
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 04, 2007, 04:10:55 pm »
Po prostu świetne.Klimat również utrzymany w realiach fantasyki.Te poziomy Sayan'ów,tańce fuzyjne,latanie,energie ,,Ki" naprawdę wszystko dopracowane pod względem dzwięków i grafiki.Moim zdaniem najlepsza wersja to DB GT ze względu na 4 poziomy Sayan'ów,wchłonięcie kryształowych kól przez Goku,walki ze smokami,super C17 itp.Naprawdę warto poświęcić trochę czasu temu Anime.
ie ma emocji - jest spokój.
Nie ma ignorancji - jest wiedza.
Nie ma pasji - jest pogoda ducha.
Nie ma śmierci - jest Moc.
[Kodesk Jedi]

Offline graves

Dragon-Ball
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 04, 2007, 08:26:56 pm »
Chciałbym zwrócić uwagę, że tutaj rozmawiamy o mandze DB, a nie o anime. Od anime jest inne forum...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline BRK

Dragon-Ball
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 04, 2007, 09:03:11 pm »
Od momentu turnieju po którym pojawia się Picollo (tam gdzie wpierw w szatni Krillana zabili) do histori z Cellem jak dla mnie jest najlepsza część Dragon Balla. Początek był troche naiwny, walka z armią czerwonej wstęgi nudna, a na koniec Buu był jakby na siłe zrobiony, nic ciekawego się niedziało a kolejne poziomy super sayanina były takie troche bezsensowne i wymuszone.
A co do anime i serii GT to jak dla mnie już zupełna porażka na siłe zrobiona.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Dragon-Ball
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 10, 2007, 07:57:48 pm »
Dla mnie najlepsza seria jest DB. Zetki nie lubie, tam sie tylko naparzali, a GT, to już nie to samo...

Offline Ziemniakento

Dragon-Ball
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 18, 2007, 11:53:58 am »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Dla mnie najlepsza seria jest DB. Zetki nie lubie, tam sie tylko naparzali, a GT, to już nie to samo...


IMHO DB była strasznie nudna  :roll: Właśnie Z jest moją ulubioną sagą bo jest tam klimat, epickie walki i najlepsi bohaterowie. GT lubię za klimat i za walki ze Smokami z kul, za małpy, za Babiego(taki z czerwonymi oczami) i za masę steampunk'u, który w tej części najbardziej dominuje. Ale jednak GT nie miała tego "czegoś",co Z z pewnością miała.

Tutaj rozmawiamy tylko o mandze DB. O ile Zetka się łapie, to GT już nie  ;)
graves

Offline Anonimowy Grzybiarz

Dragon-Ball
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 18, 2007, 07:27:32 pm »
Może. To Twoje zdanie.

Klimat ani epickie walki jakoś do mnie nie przemawiają.
"Jedynkę" lubię za poczucie humoru ( w mandze, w anime była na trochę gorszym poziomie przez tłumaczenie----->np. "chodźmy na mały spacer...", kto czytał mangę ten wie, o co mi chodzi  ;) )
Wolałem spokojne odcinki, a nie jakieś Super Sayaninów i naparzanie Zamrażarek i Komórczaków...

I jeśli poziom nudy wyznaczasz przez ilość epickich walk to, sory. Pozatym w Zetce, Dragon Ball to praktycznie nie był już Dragon Ball, bo gdzie te kule były?
Owszem, pare razy wskrzeszali herosów, ale praktycznie nie szukali już tych kul... One poprostu były, z tego co pamiętam... Pomijam wyprawę na Namek.

Jakoś pomieszałem, i wyszło co innego, niż to, co mialem na początku piowiedzieć...

Pozdrawiam

P.S. W zetce, i za to ją lubię najbardziej, pojawiła się posatć Fat Boo(czy jak to się tam pisało...) - i odcinek z lodami  :D

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Dragon-Ball
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 26, 2007, 07:50:12 am »
nie przepadam za produkcjami o humorze majtkowym >< o ile pierwsze tomy w jakimś sensie mnie śmieszyły, to potem mialam dość.

Chłopię moje probowało mi kiedyś wytlumaczyć fabułę DB przy okazji grania w jakąś DBallową naparzankę fabularną. Powiem tak - mój chlop jest inteligentnym facetem, ja też granatem od pługa nie odrywana i nie potrafiliśmy sie dogadać. Zakładam, zę to wina tego, zę fabuła tak naprawdę nie ma sensu i chodzi tylko o naparzanie się po mordach, a już kto z kim i dlaczego to inna para kaloszy.

co do ścisk-pyska... nie no, smutno mi się zrobilo, kiedy pomyślałam, że sa ludzie, ktorzy uważają to za wybitnie zabawne...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bartez

Dragon-Ball
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 07, 2007, 07:28:13 pm »
Cóż, u mnie na  pierwszym miejscu znajduje się Naruto, no a DB jest na drugim :) Lubię serie DB i DBZ, a GT...wydaje mi się taka średnia, no bo po co dawać SSJ4? w ogóle tę serię stworzyło Bird Studio, a nie Akira Toriyama....
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Dragon-Ball
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 07, 2007, 09:24:23 pm »
Bartez, tutaj mówimy o mandze. takiej papierowej. komiksie. żadne studio w nim palców nie maczało, wszystkie ponad 40 tomów zostało popełnione przez Toriamę i jego asystentów ><
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bartez

Dragon-Ball
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 08, 2007, 06:41:30 pm »
Wiem, GT juz nie było w mandze, ale DB i DBZ było :) I mam wszystkie tomy DB, jest ich 42 :)
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Dragon-Ball
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:53:46 am »
jakbyś nie zauważył, to mój post dotyczył Twego "sprostowania", że nie Toriama tworzył a Bird Studio.

gratuluję kolekcji mang... tylko że sama manga nie dzieli się na "serie". nazwy bt gt wz pg czy jak im tam sa tylko w anime (tak samo jak czarodziejki z księzyca miały jakieś r czy s). manga ma wątki fabularne, nie serie.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

 

anything