trawa

Autor Wątek: Dragon-Ball  (Przeczytany 96686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ktoś

Dragon-Ball
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 12, 2006, 10:29:01 pm »
podzielam twoje zdanie DB jest THE BEST takrze wychowalem sie na tym anime i zafascynowala mnie manga szkoda ze juz chyba nie puszczają tego w telewizji ale jesli chcesz mam pare odcinków DB to moge zrzucic na rapida lub cos innego i podac linki xD...

Wolałbym nie, bo będę musiał usunąć, a Ciebie ukarać.
I proszę o skoncentrowanie się na mandze, do rozmów o anime służy Forum Mangi i Anime
graves


mam nadzieje ze Pamięć o DB nie zaniknie szczeze mówiąc postaram się o wszysktie odcinki i moje dziecko zamiast oglądać jaieś nędzne nowoczesne bajki tak jak i jak wychowa sie na DB xD a co do seri TV oddal bym wszystko aby ponownie była puszczana na jakims programie typu TVN siedem polsat lub cos w tym stylu xD... pozdro
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline aonomi

DB - pomoc
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 27, 2006, 10:19:05 am »
Hej! Czy ktoś ma jakieś zbędne gadżety związane z DB? Ja nie mam na to kasy, wiec może ktoś móglby mi cos dać? Chcialbym ponownie zobaczyć swoich ulubinych bohaterów!!! Prosze o pomoc!!!!!!!! jestem wielkim fanem DB i chetnie nawiązę też kontakt z innymi fanami. Nie zostawcie mnie samego!!!!!!!!

Offline syfon

Dragon-Ball
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 27, 2006, 04:29:29 pm »
sprytne.

przy okazji jakby któryś z forumowiczów miał jakieś niepotrzebne pieniądze to proszę o kontakt. help, plis, !!!, itp.
 guess its time to pay the bill, but you know I never will. I'm hungry still...

Offline VeN3p!s*

Dragon-Ball
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 08, 2006, 02:00:57 pm »
Wydawnictwo JPF Fantactic zaczeło od nowa wydawać serie Dragon Ball'a.Nr3 już w Empikach i dobrych księgarniach ;).
..zgadnij co było kiedyś...komiks...;]...

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dragon-Ball
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 08, 2006, 09:26:22 pm »
to chyba jednak tylko reedycja kilku pierwszych tomików - faza na DB minęła, a końcówka serii z pewnością zalega na składach wydawnictwa

Offline Krejt

Dragon-Ball
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 09, 2006, 09:25:25 am »
Robią dodruki brakujących tomów - to cała tajemnica.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Dragon-Ball
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 14, 2006, 01:19:17 pm »
Cytat: "Krejt"
Robią dodruki brakujących tomów - to cała tajemnica.


I uważam, że bardzo dobrze. Niektórych tomów już nie mogłem dostać nigdzie ( wyjątki: Kumple, Sklepy komiksowe). Teraz będę mial całe DB  :badgrin:

Uważacie, że DB jest lepsze czy DBZ? Chodzi mi oczywiście o mange/komiks a nie o serial/anime. Tj. Wolicie przygody Goku jak był mały (i mial ogon) czy jak był duży (i nie miał ogona, ale za to żonei 2 synów) ?

Offline Killuś

Dragon-Ball
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 14, 2006, 03:12:03 pm »
A ja się wypowiem, że o ile wychowałem się na Dragon Ballu i z niecierpliwością czekałem na każdy odcinek, o tyle po przeczytaniu i skompletowaniu mangi trochę się mój stosunek zmienił. Moim zdaniem najlepszą częścią jest początek, powiedziałbym, do pojawienia się demona Piccolo. W tej części Goku jest "niezwykłym chłopcem, o wielkiej sile ducha i sile fizycznej". W dodatku jest przepełniona humorem, który, mnie przynajmniej, niejednokrotnie powalił na kolana. Aczkolwiek mam do całości duży sentyment i niejednokrotnie z dumą i melancholią spoglądam na 42 tomy leżące na półeczce; )

Offline freak182

Dragon-Ball
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:49:50 pm »
dragon ball zmienił me podjescie do świata..:P nie no, to od niego zaczełam czytać mangi i oglądać anime, Vegeta to dla mnie ideał mężczyzny ;) ;) oczywiscie żarcik :)ale DB w Tv miło wspominam, i czesto także wracam do mangi...
'm gonna cut myself and watch the blood hit the ground

Offline Anonimowy Grzybiarz

Dragon-Ball
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 31, 2006, 10:50:21 am »
W którym tomie mangi DB przechodzi w DBZ? tj tytuł pozostaje ten sam, ale w anime się zmienie i chciałbym wiedziec kiedy to następuje w mandze

Offline OOllaaffeekk

Dragon-Ball
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 31, 2006, 01:43:38 pm »

Offline Anonimowy Grzybiarz

Dragon-Ball
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 31, 2006, 02:51:13 pm »
Dzieki. Sory za kłopot... :roll:

Offline pedrosam

Dragon-Ball
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:56:45 pm »
Powiem wam szczerze, ze jesli chodzi o DB to chyba wiem o nim wszystko... po czasie jakim spędzilem na rozkminianie niedorobek i wytykanie  nietrzymajacych sie kupy rzeczy doszedłem do kolejnego etapu "Dragon ballowca ' chodzi mi tu o cholernie podchwytliwe pytania, na jakie odpowiedź moze znać tylko i wyłacznie prawdziwy fanh tej mangi... np. kto jest pierwsza ofiara Goku ? albo jaki pierwszy saiyanin przylecial na ziemie ? Takie pytania po nawet krótkim czasie wydaja sie banalne i oczywiste, ale pierwsza mysl i szybka odpowiedź zazwyczaj jest błedna  ;) [/list]

Offline Beryl

Dragon-Ball
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 07, 2007, 02:12:12 pm »
Cytuj
kto jest pierwsza ofiara Goku ?

To chyba cięzko stwierdzić, biorąc pod uwagę, że polował również na myślące i mówiące istoty.
    
Cytuj
Powiem wam szczerze, ze jesli chodzi o DB to chyba wiem o nim wszystko...

To jaki jest pierwowzór tych uzdrawiająco-napełniających żołądek fasolek z serialu? ;)
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline pedrosam

Akira
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 22, 2007, 02:07:02 pm »
powiem śmiało, ze to dla mnie najleprza manga... akcja, motywy, honor i duma to jest wszstko czego pragnie zaciekawiony nastolatek... kazdy powinien przejsc przez serie DB i pokazywac ja najmlodszym.