Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 591016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klint

• Czeladnik
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2760 dnia: Październik 20, 2018, 12:09:13 pm »
"Strażnik sprawiedliwości"przeczytany i aby nie spojlerować stwierdzam że jest dobrze 7-7,5/10. Fabuła w zasadzie od dawien dawna ma jasno zarysowany cel i to jest bardzo odświeżające. Nie wszystkie wątki kupiłem niemniej nie rzutuje to na postrzeganie całości. jeśli chodzi o warstwę graficzną muszę przyznać, że rysunki z każdą stroną zyskują na jakości i są niesamowicie klimatyczne.

Offline death_bird

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #2761 dnia: Październik 28, 2018, 11:49:40 am »
"Strażnik sprawiedliwości"przeczytany i aby nie spojlerować stwierdzam że jest dobrze 7-7,5/10.
Przeczytałem to późną nocą toteż nie wiem czy coś mi umknęło czy może jednak palnęli głupotę:
Spoiler: pokaż
W rozmowie z "drugą Kriss" przywódca krzyżowców powołuje się na wynik bitwy nad Raheborg, wie też jaka to Kriss jest szanowana. I tu pojawia się pytanie: jakim cudem gość pod Bagdadem miał szansę dowiedzieć się w tym raczej stosunkowo krótkim czasie o wyniku bitwy na dalekiej północy? Poczta gołębia czy jak? A druga sprawa: ile powstało tych linii czasowych skoro "oryginalna" Kriss natknęła się na kolejną wersję samej siebie...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Klint

• Czeladnik
« Odpowiedź #2762 dnia: Listopad 14, 2018, 07:24:23 pm »
Jeszcze przed premierą ANIELA zapowiedziano na kolejny rok 37 tom PUSTELNIK ZE SKELLINGAR.
Co do młodzieńczych lat to prawdopodobnie jeszcze 2 tomy.