Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 996489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janjedlikowski

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1755 dnia: Sierpień 31, 2014, 08:32:50 pm »
Czy coś wiadomo może na temat ew daty wydania monografii Rosińskiego?

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1756 dnia: Wrzesień 01, 2014, 12:35:32 pm »
monografia miała wyjść w październiku, ale została przesunięta na późniejszy termin, póki co niesprecyzowany przez wydawcę

tymczasem, to oficjalne: http://thorgalverse.blogspot.com/2014/09/xavier-dorison-scenarzysta-thorgala.html

Offline Nawimar

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1757 dnia: Wrzesień 01, 2014, 12:48:41 pm »
Rewelacji nie ma, ale lepsza taka opcja niż dalsze popisy Sente'a.

Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1758 dnia: Wrzesień 01, 2014, 12:52:35 pm »
W sumie to Dorison pisze niezłe scenariusze, ale nie potrafi kończyć. A przecież Thorgal nigdy się nie skończy, więc będzie dobrze. :D

Offline kosmoski

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1759 dnia: Wrzesień 01, 2014, 01:15:35 pm »
W sumie to Dorison pisze niezłe scenariusze, ale nie potrafi kończyć. A przecież Thorgal nigdy się nie skończy, więc będzie dobrze. :biggrin:

przeczytałeś w końcu Asgard?

Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1760 dnia: Wrzesień 01, 2014, 02:05:51 pm »
przeczytałeś w końcu Asgard?
Nie. I wątpię, że kupię, skoro: a) nie mam jeszcze rzeczy, które bardziej mnie interesują czyli Za imperium, Durango, czy Jeremiaha. b) jest droższy od tamtych c) LJS i TT były fajne, ale nie aż tak, żeby płacić tyle kasy za pojedynczy tom komiksu tego samego scenarzysty.
Chciałbym go oczywiście przeczytać, ale patrząc realnie na zapowiedzi + jego cenę, to ma małe szanse. Już raz naciąłem się na Elryka za 40-parę złotych.
Jeszcze zapowiedzieli wyjście Pasażerów wiatru za kilka miesięcy. Jest trochę frankofonów, które mnie bardziej interesują i dodatkowo są tańsze.

Offline kenji

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1761 dnia: Wrzesień 01, 2014, 03:12:37 pm »
Death- jeśli masz na czymś oszczędzić to Za Imperium... A przynajmniej na 3 tomie.

Offline misiokles

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1762 dnia: Wrzesień 01, 2014, 04:15:02 pm »
Asgard jest 'skończonym' dyptykiem. Takiego Thorgala chcemy!

Offline norbsson

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1763 dnia: Wrzesień 01, 2014, 07:16:20 pm »
Asgard jest 'skończonym' dyptykiem. Takiego Thorgala chcemy!


Zgadzam sie, czytalem, widzialem, moim zdaniem conajmniej lepszy od niektorych albumow serii pobocznych.
Superman's back!

Offline norbsson

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1764 dnia: Wrzesień 01, 2014, 07:20:35 pm »
Asgard jest 'skończonym' dyptykiem. Takiego Thorgala chcemy!


Hmm, chyba, ze chodzilo o  dyptyki w Thorgalu ;)
Superman's back!

Offline misiokles

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1765 dnia: Wrzesień 01, 2014, 08:44:33 pm »
Nie, to 'przytyk' do tych, którzy twierdzą, że Dorrison nie potrafi kończyć.

Offline norbsson

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1766 dnia: Wrzesień 02, 2014, 07:50:44 pm »
Nie, to 'przytyk' do tych, którzy twierdzą, że Dorrison nie potrafi kończyć.


Long John - poczatek troche zagmatwany jak dla mnie, troche kojarzyl mi sie z poczatkiem "Wojny Sambre'ow - Hugo i Iris", ale pozniej coraz lepiej. Zdecydowanie dobre zakonczenie.


Asgard - j.w.


Wartownicy - ciezko ocenic zakonczenie po drugim albumie, ale zdecydowanie na plus rozwoj akcji. Wciagnalem sie juz po pierwszym albumie.


Znam te trzy tytuly i moim zdaniem roznorodnosc tematyki i to jak Dorrison sobie radzi z rozwojem akcji moze dawac nadzieje na conajmniej dobry dalszy ciag przygod naszego bohatera z blizna.


Szczerze mam taka nadzieje...
Superman's back!

Offline misiokles

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1767 dnia: Wrzesień 02, 2014, 08:36:02 pm »
Ja nie boję się Dorisona, bardziej boję się o spółkę Rosinky Co., którzy żeby pozostać w mitycznej thorgalowej konwencji będą w stanie podciąć skrzydła każdemu świeżemu i ciekawemu pomysłowi (co właściwie stało się z Asgardem, który podobno nie pasował do światów Thorgala).

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1768 dnia: Wrzesień 02, 2014, 09:14:01 pm »

Long John - poczatek troche zagmatwany jak dla mnie, troche kojarzyl mi sie z poczatkiem "Wojny Sambre'ow - Hugo i Iris", ale pozniej coraz lepiej. Zdecydowanie dobre zakonczenie.

A ja zdecydowanie na opak: świetny początek, rewelacyjny tom 2, całkiem niezły następny, choć już zaczyna się równia pochyła, no i wy ostatnim już ostro zjeżdżamy........
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline norbsson

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #1769 dnia: Wrzesień 03, 2014, 06:48:01 pm »
A ja zdecydowanie na opak: świetny początek, rewelacyjny tom 2, całkiem niezły następny, choć już zaczyna się równia pochyła, no i wyostatnim już ostro zjeżdżamy........


Ok, a jak Asgard?
Sorry, jesli pisales wczesniej, to przegapilem Twojego posta.
Superman's back!

 

anything