trawa

Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 996623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janjedlikowski

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2505 dnia: Grudzień 08, 2017, 11:37:47 pm »
A tu jeszcze szkic z 1985 do albumu Alinoe, szkoda, że go zabrakło bo bardzo mi się podoba

Offline bowie

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2506 dnia: Grudzień 09, 2017, 10:15:22 am »
Księgrania Papirus, 5 sztuk, wszystkie z długą rysą przez więcej niż połowę przedniej okładki. Ta rysa to nie zmatowienie, tylko wgniecenie. Wychodzi na to że arbook bez rysy będzie extremely super limited :sad:

Offline Thomas29Needles

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2507 dnia: Grudzień 09, 2017, 02:49:11 pm »
Absolutnie zgadzam się z przedmówcami. Album ładny ale bez zaskoczenia. Nie do końca spełnia oczekiwania fanów Thorgala, za mało rzeczy z tzw 'głębokiej szuflady' a za dużo materiałów już gdzieś publikowanych. Do tego fatalny wybór grafiki na okładkę :(

Gdybym w przedsprzedaży nie kupił albumu za niecałe 100 zł, byłbym mocno zawiedziony ;/

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2508 dnia: Grudzień 09, 2017, 03:06:28 pm »
Okładka dla mnie jak najbardziej na plus. Dla mnie z kolei najmniej potrzebne są wszystkie okładki z naszych wydań  Thorgala. Reszta ok i zaskoczenie, nie zamierzam sprzedawać :)

Offline death_bird

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2509 dnia: Grudzień 10, 2017, 12:30:45 pm »
Jak nie lubię gdy historia urywa się "zwisaniem na klifie" tak najnowszy tom "Kriss" czytało się bardzo dobrze. Rysunkowo też na plus.
Do licha. Nie ma to jak energiczna niebrzydka czarnulka.  :roll: Nie rozumiem tylko dlaczego tyle czasu potrzebowali, żeby wpaść na pomysł i dać jej własną serię.  :cool:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Klint

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2510 dnia: Grudzień 10, 2017, 05:51:38 pm »
Niestety nie będę miał przyjemność zakupienia albumu i w ramach ostrzeżenie pozakazuje info: Nie kupujcie na Bonito ! Po trzech mailach informujących o zmianie terminu wysyłki dziś otrzymałem czwarty że anulują zamówienie bo nie mają już na magazynie. Szkoda że taka informacja nie przyszła cztery maile wcześniej. Jak ktoś chce odsprzedać to proszę o kontakt.

Offline death_bird

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2511 dnia: Grudzień 10, 2017, 06:03:54 pm »
Ale numer. Zamówiłem u nich we środę. Wczoraj odebrałem.
A swoją drogą to dlaczego od razu "odsprzedać"? Widzę, że jest na nieprzeczytane.pl, na Alledrogo pełno...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2017, 06:08:31 pm wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Itachi

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2512 dnia: Grudzień 10, 2017, 07:22:21 pm »
Widzę, że jest na nieprzeczytane.pl,

Ja nie widzę.

Offline death_bird

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline LucasCorso

Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Itachi

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2515 dnia: Grudzień 10, 2017, 08:23:22 pm »
Raczej nie posiadam dostępu do zbiorów zastrzeżonych.  :wink:

Nie zrozumieliśmy się :wink:

Offline gobender

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2516 dnia: Grudzień 10, 2017, 08:57:28 pm »
Ale mikroinwestorzy już na allegro wypełzli z artbookiem za 300+  :D

Offline mappy

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2517 dnia: Grudzień 11, 2017, 04:42:48 am »
Meh. Ale umiar to trzeba mieć :biggrin:

Offline death_bird

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2518 dnia: Grudzień 11, 2017, 08:03:47 am »
Nie zrozumieliśmy się :wink:

Faktycznie. Zupełnie do mnie nie dotarło, że to o Artbook chodzi...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline misiokles

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2519 dnia: Grudzień 11, 2017, 08:13:48 am »
Przeczytałem jeszcze raz Górę Czasu. Co nie zdarzyło mi się w tak krótkim czasie przy okazji innych thorgalowskich albumów z paru lat do tyłu. Bardzo dobry komiks - ciężko coś więcej dodać niż Tjall napisał w swojej recenzji, ale czuję potrzebę pokreślenia, że czuć pęta narracyjne, które pozostawił Sente, ale gdy już się z nich wykaraskają, opowieść nabiera rumieńców. Kriss zachowuje się jak Kriss (choć nowemu rysownikowi jeszcze sprawia trudność rysowanie jej twarzy),  Jolan jak znajdzie się z dala od wykonywania obowiązków przywódcy - nabiera charakteru (choć znów rysownik rzadko rysom buzi syna Thorgala nadaje charakter), podwójne zawieszenie akcji wręcz pobudza apetyt na co dalej... Świetna robota monsieur Dorison!

 

anything