trawa

Autor Wątek: Sprzęt - Helpdesk  (Przeczytany 360420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dr. Zoidberg

Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 19, 2006, 03:17:39 pm »
Check out na PC Labie, tam znajdziesz mnostwo specow i byc moze gotowa odpowiedz na problem =)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Girwan

Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 19, 2006, 04:17:53 pm »
Stawiam na kabel i częstotliwość :-)

Kiedyś miałem podobny problem, tyle że monitor miałem całkiem czarny jak podłaczałem przedłużacz do monitora (kabel pow 2m). Przy kablu 5 m i 3 m, ekran był czarny, nakombinowałem się cholernie ...

skończyło się tym, że mam złączone ze sobą 2 kabel standartowe (standartowa długość) :D I działa bez problemu :-)



***

  • Gość
Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 19, 2006, 07:10:24 pm »
Ale oba kable, to podstawowe od LG- takie dołączane do monitorów... :? Żadnych przedłużaczy, monitor jedzie na jednym, podstawowym :(

Offline dark_lord

Dysk twardy - problem
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 16, 2006, 05:23:48 pm »
Dzisiaj kupiłem nowiutki dysk Samsunga. Niestety zamiast 160 GB wykrywa mi nie co ponad 30 GB. Czy ktoś wie jak temu zaradzić?

Offline Henry

Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 16, 2006, 06:10:11 pm »
Spróbuj sformatować

Offline Abetorius

Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 16, 2006, 06:51:03 pm »
Sprawdz zworki. Mozliwe ze masz ustawione na tryb zgodnosci ze starymi chipsetami (32GB)

gość1

  • Gość
Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 16, 2006, 07:24:39 pm »
mozliwe tez, ze bios sie pogubil. z jakiego dysku zmieniales /rozmiar/?

Offline Dr. Zoidberg

Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 16, 2006, 08:07:02 pm »
Mozliwe tez, ze plyta glowna jest stara, albo ma stary firmware.
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Dziex

Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 31, 2006, 12:11:57 pm »
A ja mam takie zapytanie...
Czy na dzisiejszy dzień możliwe jest zakupienie w miarę dobrej karty graficznej ze złączem AGP? (nie musi to być demon szybkości, po prostu nie chce za każdy razem jak instaluje nową grę czytać jak to producentowi przykro, że na moim gf4 ich dzieła nie odpalę) Czy może jednak bez wcześniejszej wymiany płyty głównej się nie obejdzie?

gość1

  • Gość
Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 31, 2006, 12:21:58 pm »
Na ostatnim Teleporcie dowiedziałem się, żę nawet GF7800 jest dostępny na złączu AGP /pozdro Gabry`s ^^/, więc nie powinno to być problemem. Poszukaj pod tym linkiem.

***

  • Gość
Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 31, 2006, 01:05:28 pm »
Aczkolwiek ja bym nie szarżował... Prędzej, czy później i tak będziesz musiał to zmienić (złącze). Jeśli miałbym polecać GeForce FX5900XT <-- miałem (teoretycznie nadal mam) i sprawował się bardzo dobrze :)

Offline Saladyn

Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 31, 2006, 01:15:56 pm »
Jaki opłaca się kupić procek pod scoket 939?
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

***

  • Gość
Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 31, 2006, 01:25:21 pm »
Zależy ile chcesz zapłacić, zwykłe A64 są teraz baardzo tanie (aż się zdziwiłem, jak przed chwilą sprawdzałem :|) i z tych polecałbym 3200+ (sam mam 3000 i jestem bardzo zadowolony, wszystko śmiga cudownie i jeszcze długo będzie :)), jest minimalnie droższe od 3000- oba modele chyba już zostały wycofane z produkcji (z tego co pamiętam). Jeżeli to ma być nowy komp, to bym się wstrzymał, są X2 na 939, ale już za rok ma wyjść nowa podstawka AM3 (w tej chwili "podstawowa" dla X2 to AM2), poza tym, to jakby kupować A64 na 754...

Offline Dziex

Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 31, 2006, 01:31:11 pm »
Cytat: "Norsefir"
Aczkolwiek ja bym nie szarżował... Prędzej, czy później i tak będziesz musiał to zmienić (złącze). Jeśli miałbym polecać GeForce FX5900XT <-- miałem (teoretycznie nadal mam) i sprawował się bardzo dobrze :)

Hmm...
A co powiesz na to?

Offline Krova

Sprzęt - Helpdesk
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 31, 2006, 01:57:33 pm »
Ja mam taki śmieszny problem... głośniki mi działają na odwrót :D
Tzn. kiedy jest stereo, to lewy działa jako prawy a prawy jako lewy. Warto zaznaczyć, że są ustawione po DOBRYCH stronach, ponieważ to samo mam ze słuchawkami (ktoś strzela na prawo ode mnie, słyszę go po lewej, odwracam się na lewo i kończę z serią w plecach)

 Czy w panelu sterowania moża 'odrócić' stereo? Ew. macie inne rozwiązanie tego dziwnego problemu? (:
/人◕ ‿‿ ◕人\

 

anything