trawa

Autor Wątek: Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?  (Przeczytany 6619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jimmy

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 28, 2005, 10:48:13 pm »
Kiedyś bym powiedział, że przede wszystkim na kompie najczęściej, ostatnio chodzę częsciej do kina i to się praktycznie wyrównuje. Głos jednak na DivX.
A gdzie najchętniej? Hmmm..., często atmosfera na sali, albo słaba jakość kopii, tudzież brudne prześcieradło zabijają przyjemność oglądania filmów w kinie, więc odpowiem, że to zależy od sytuacji ;)

Offline steelie

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 27, 2006, 10:42:45 am »
Głosowałem na telewizję, bo z braku funduszy tam najczęściej oglądam filmy. Najbardziej lubię oglądać w kinie, bo tam filmy są nowe i na dużym ekranie z dźwiękiem przestrzennym. A kanały kodowane... HBO i Canal+ nie mam, więc się nie wypowiem. Z tych, co mam najbardziej lubię Ale Kino! (klasyka i ambitne kino - dzięki nim obejrzałem Full Metal Jacket i Prostą Historię) i Hypera za codzienne anime.

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 27, 2006, 02:02:22 pm »
"Gdzie najczęściej oglądasz filmy"
Zgodznie z treścią pytania odpowiedziałem w ankiecie, że w domu na DVD.
Uwielbiam chodzić do kina ale nie zawsze mam na to czas i czasami z funduszami jest kłopot.
Do filmów DVD mam znakomity dostęp, a forma ich oglądania (w domciu na kanapie, tuż przed snem, przy kolacyjce itp) owoduje, że ta forma oglądania filmów jest przezemnie najbardziej praktykowana.
Przeglądam jeszcze programy telewizyjne, bo czasem udaje się wyłowić jakieś zakurzone perełki :)
ot wszystko :D

 

anything