Autor Wątek: "Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor  (Przeczytany 4672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 19, 2005, 02:17:19 pm »
1300 to rozumiem na strategicon? czy nie? masz 3 herosow, z kim bys gral w sojuszu? tzn jaka armia chce miec tylko 1 herosa?

Offline pingus

"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 19, 2005, 02:35:29 pm »
Cytat: "szafa@poznań"
ból w twarz...wniosek z tego prosty - nie dopuszczać do szarz lancy w herd z bsb.

Eh tylko nie wiem jak chcesz się bronić przed pseudo latactwem (2 herosów na pegazach, 4-5 pegazów). :D


Cytuj
W sumie da sie zrobic bo na 1300 tych lanc to za duzo nie bedzie

3 duże (2 * 9 errantów i 8 questów) i jedna mała (6 errantów).. + wsparcie (pegazy i fast).

Na jakimś masterze przetestujemy. Najbliżej strategicon chyba. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

szafa@poznań

  • Gość
"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 19, 2005, 04:54:00 pm »
z kim i na czym to juz tajemnica. We wrocku wszystko bedzie wiadomo; jeszcze wczesniej testujemy to na urodzinach strefy zero (19 listopada - najwiekszy lokal w poznaniu - zeszły rok - 60 osób!)

chyba wlasnie to napisalem - z bretka samodzielnie by byl problem, wlasnie dlatego nie jade sam tylko w souszu z czyms jeszcze...

Offline QUASSIMODO

"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 19, 2005, 04:58:50 pm »
dziwna rozpa...
nie kumam tego polaczenia minosow ze stubbornem...bo jak cos w nie konkret wjedzie to sie zatrzyma i owszem ale z regonu minosow juz nieduzo zostanie(tak samo jak z regonow zlozonych gl z ungorow)
a flee nie dadza...

poza tym po co dawac az 2 wargorow jak to sa raczej sredniawi herosi??

IMO sredniawa rozpa...ale moze razem z sojusznikiem bedzie to wygladac lepiej
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

szafa@poznań

  • Gość
"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 19, 2005, 05:03:48 pm »
wargor khorna to najtańsze 4 ataki s6 w grze. 103 pts za taka przyjemnosc to nie byle co...na dodatek dodajace kosc dispela. Zreszta uwierz mi - czesciej to ja bede wjeżdzał niz beda wjezdzac we mnie :]

Offline QUASSIMODO

"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 19, 2005, 05:08:28 pm »
i tak i nie
1 heros szczescia nie czyni-zwlaszcza ze za 104pkt masz exalteda na piechote z 2rakiem->a jest znacznie znacznie lepszy od tego wargora

magia akurat w przypadku beastow nie jest taka grozna-tzn bardzo malo czarow tak naprawde jest dla nich bolesne
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Ziemko

  • Gość
"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 23, 2005, 12:55:19 am »
Fajna rozpa , nie zdemujmuj markow z minosow - taka trojka potrafi regony od fronytu brac... Uwazaj naprawde , zeby Ci boahterowie nie wyszarzowywali z oddzialow ( pamietam jak to general bestii khornowy wyszarzowal i dostal szarze od biegacza - dobra szyneczka byla :D )

szafa@poznań

  • Gość
"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 23, 2005, 01:20:28 pm »
o to sie nie martw - szefciu jak szarzuje to tylko z oddzialem :D

ja rozwazam to lub drugą opcję - 1 heros minmalny (trabka ambusza i chaos armour plus dwurak) oraz masa wojska za reszte punktów...podatne na magie - ale duza szybkosc, duzy ambusz z ld8, duaz sila przebicia...

na slasku tak graja - i ciekawie mnie jak radza sobie slazacy z armiami typu 3 elektryków? 3 pociski na ture, bounda 2 kostkami rozprosza - ale te 3 missile z elektryków to mega dużo!

Ziemko

  • Gość
"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 23, 2005, 02:38:07 pm »
Minimax brzmie sensownie , ale przeciez mialbym 5 kostek do dispela co wcale az tak malo nie jest - 2 podstawowe + general + 2xminosy...

Offline LinuX

"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 23, 2005, 02:42:37 pm »
Wszystko w porządku tylko mam pytanko....
Czy Stubborn jest psychologią?????
Minotaury są Frenzy.........
Czaicie o co chodzi????
Czy Banner of Gods działa na korniki??
Bo można marku korna nie dawać.......
iwat Might and Magic! Wiwat wszystkie części! Wiwat Heroes of Might and Magic! Wiwat wszystkie części oprócz czwartej!
Wiwat Warszawski Klub Powergamers!

Offline QUASSIMODO

"Dwurak - najlepszy czar w grze" czyli Bestie Khor
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 23, 2005, 07:17:41 pm »
hehehe
wyrastamy na enklawy gier specjalnych :lol:

odpowiedz jest prosta-czy mam 2 czy 3DD to niewiele to zmienia...czary wchodza rownie dobrze...
za to wziecie 2 magow to wykasowanie juz 2 oddzialow(srednio)
jezeli sie ma ciut farta przy panikach to spokojnie dobiegniesz do tych los elektrikos i zacznie sie zabawa
trzeba umiejetnie grac na duzym buforze ran+jakiejs dozie szybkich jednostek...czyli bron boze jakies elity/kawaleria

stubborn to jest psychologia(przez to banner of ballance ja wylacza-co juz kilku :cry:  slanow przyplacilo zyciem)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.