trawa

Autor Wątek: DL Tzeentcha 1600  (Przeczytany 737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darkshadow

DL Tzeentcha 1600
« dnia: Październik 15, 2005, 08:33:05 pm »
zgadalem sie z kumplem i w nastepny weekend bede gral przeciwko jego HE na 1600p. on zapewne bedzie mial magie i kawalerie z rydwanami.

Ex. D. z dispelem i wardem na 4+, mark tzeentcha --350p
herald tzeentcha, war banner, dispel, na rydwanie --410p

horrorki x11 --165p
horrorki x11 --165p
flamers x5 --125p
screamers x3 --99p

changebringres x4 --280p

horrorki sa po 11 zeby mialy S3 z bounda. niech sie przeciwnik martwi czy to z ostrzalu czy z magi zdjac jednego zeby juz nie zagrarzaly tak.

flamersow niestety tylko piec. sadze ze i tak swoje zrobia. (zalatwia magow w lesie). boje sie tylko co bedzie jesli kumpel wystawi dwa kloce kawalerii. co wtedy?? moze macie jakies pomysly??

Offline Manfred

DL Tzeentcha 1600
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2005, 01:20:58 pm »
wg. mnie herald na takim rydwanie to troche cienko może być ja dawałem dysk a i brakuje mi championów w horrorkach ale można się obejśc dla mnie ok
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline darkshadow

DL Tzeentcha 1600
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2005, 03:45:14 pm »
sens w tym ze herald na rydwanie ma sluzyc jako cos co ma sie przebic przez klocek piechoty w sarzy. dysk jest wolniejszy i wtedy ten herald do wali raczej za bardzo sie nie nadaje, bo 4Az S5 to nie duzo. US tez nie duzy. moze jakies fasty czy lataczy, ale te sa szybsze od dysku wiec dupa :D

no a co do championow. fajni sa. zawsze moga popsuc jakis fast albo rydwan, jesli mamy szczescie, ale nie mam jak znalezc pkt na nich. to jest 98pkt  :roll: troszke duzo. wole mec sreamersiki

 

anything