Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 225404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 09, 2016, 08:37:04 am »
Skąd macie info, że to digital-first i że Polak będzie to rysował?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 09, 2016, 08:56:15 am »
Skąd macie info, że to digital-first i że Polak będzie to rysował?


Tu o obecności Kudrańskiego:
http://screenrant.com/daredevil-punisher-crossover-comic-book-marvel/


Tu listing na stronie Marvela pokazujący, że to Infinity Comic:
http://marvel.com/comics/issue/57889/daredevilpunisher_tbd_infinite_comic_2016_1
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #332 dnia: Marzec 16, 2016, 09:43:38 am »
Run Ennisa w Marvel Knights jest sredni. MAX jest dla odmiany bardzo dobry, choc rowniez zdarzaja sie slabsze albumy. Niemniej jednak calosc (MAX) trzyma wysoki poziom (The Slavers masakruje). Pozniej wyszly jeszcze trzy tpb jako Frank Castle The Punisher - pierwszy (gdzie wystepuje "zmaxowany" Jigsaw) jest calkiem dobry, ale 2 pozostale to kupa straszna. Run Aarona stawiam osobiscie nieco nizej, choc to tez bardzo dobra, solidna lektura. Jezeli juz ktos zdecydowalby sie to wydac to chronologia miedzy runem Ennisa i Aarona nie ma znaczenia, bo zadnej chronologii nie ma.

Jak najbardziej przeczytałbym i Ennisa I Aarona, bo tego drugiego raczej nie znam. Podobał mi się zabawny powrót Ruskiego a potem próba zemszczenia się Wolverine'a, Spider-Mana i DD na Franku. :)
Za to niezbyt w smak mi był inprint MAX w którym zrobili od początku historię z Kingpinem. Ta postać powstała w 67 roku, ma swój ugruntowany origin i niech tak pozostanie. Także ta cała awantura z wskrzeszeniem Micro i rodziny też mi niezbyt podeszła. Punisher zawsze stał trochę z boku tych wszystkich nieprawdopodobnych zdarzeń które spotykały herosów z mocami.

Dlatego teraz z niecierpliwością oczekuję premiery Thunderboltsów. Zobaczymy czy mi się nowe przygody Franka spodobają.

JanT

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #333 dnia: Marzec 16, 2016, 09:53:58 am »
Punisher Marvel Knights a Punisher MAX Ennisa to są bardzo różne serie (np. w MAX nie ma supermocy  :smile: )


Offline rzem

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #334 dnia: Marzec 16, 2016, 11:22:51 am »
Serio Punisher ma w którejś z serii (runu czy jakkolwiek to się teraz nazywa) supermoce?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #335 dnia: Marzec 16, 2016, 11:27:39 am »
Serio Punisher ma w którejś z serii (runu czy jakkolwiek to się teraz nazywa) supermoce?


Tu chodzi o to, że w Punsiher MAX nie pojawia się w ogóle problem supermocy w otoczeniu.


Poza tym, tak, Punisher miał moce, np. gdy był przywróconym przez anioły do życia wysłannikiem Boskiego gniewu, czy gdy był wykoksowanym Frankensteinem, można wymieniać ;)
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #336 dnia: Marzec 16, 2016, 12:10:54 pm »
Czytałem niedawno "Punisher We krwi", gdzie było wspomniane, że wcześniej Frank zażywał jakieś serum regenerujące
Spoiler: pokaż
i zabił ponownie wskrzeszoną przez Hooda i wskrzeszonego Microchipa, swoją rodzinę.
A potem walczył znowu z Jigsawem. Trochę to dziwne było, no i rysunki były nie najlepsze.

JanT

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #337 dnia: Marzec 16, 2016, 12:17:55 pm »
No Punisher MAX Ennisa jest bardzo przyziemny, bez Superbohaterów/łotrów (poza Nickiem Furym) i supermocy  :smile:

Offline rzem

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #338 dnia: Marzec 16, 2016, 12:27:25 pm »
Przywróconym do życia przez anioły wysłannikiem boskiego gniewu...wskrzeszony Microchip...
To ja chyba wolę te przyziemne historie :-)
Dużo się działo, widzę, odkąd Punisher przestał robić dla TM-Semic.


Dzięki za przybliżenie tematu. To jednak dobrze nie znać niektórych rzeczy.

JanT

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #339 dnia: Marzec 16, 2016, 12:31:09 pm »
Te "Przyziemne historie" to jest najlepsze co się przytrafiło Punisherowi (razem z runem Aarona)

Offline rzem

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #340 dnia: Marzec 16, 2016, 12:48:38 pm »
To by było wspaniałe, gdyby ktoś wydał Puniego bez supermocy w otoczeniu.
Od czerwca 1990 to moja ulubiona postać z Marvela. Pewnie dlatego, że był pierwszy ;-)
Ale to byłaby doskonała odtrutka na te wszystkie elseworldy, alternatywne ziemie, restarty, eventy, sprzątanie po eventach.
Frank, zstąp i zabij ich wszystkich.


Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #341 dnia: Marzec 16, 2016, 01:03:32 pm »
Amen. Zgadzam się.

Też kocham Punishera i też liczę na serial Netflixa o nim i jakąś solową serię lub chociaż album w przyszłym roku. Byle nie dubel, bo Circle of Blood już mam.



OOOO - to by mogło pójśc do tomu WKKM "What if". Byłoby kozacko. :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2016, 01:11:12 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline rzem

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #342 dnia: Marzec 16, 2016, 01:08:01 pm »
&azyliszek: zgadzam się z Tobą tak mocno, jak mocno nie zgadzam się z Tobą w wątku o Egmoncie.


Tylko porzuć te "nie wydawajcie tego, bo już to mam".

JanT

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #343 dnia: Marzec 16, 2016, 03:23:56 pm »


OOOO - to by mogło pójśc do tomu WKKM "What if". Byłoby kozacko. :smile:
Przecież to nie jest "What if"

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #344 dnia: Marzec 16, 2016, 03:30:47 pm »
To już lepiej się nie rozdrabniać i od razu