trawa

Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 225450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #315 dnia: Lipiec 22, 2015, 12:49:50 pm »
Dzieki chlopaki.

Sam nie wiem co o tym myslec. Ja wiem, ze restart i numer jeden na okladce napedzaja sprzedaz, ale czy to naprawde koniczne w wypadku Punishera? Restart prawie za kazdym razem jak zmieniaja sie autorzy? Dziwne.
Mam nadzieje, ze nowy sklad utrzyma poziom, bo ta seria jest / byla cakiem fajna - odswiezony i uwspolczesniony wyglad + czapka!, akcenty militarne, obrzeza swiata 616, gicior.

A to, ze Punishera nie wcisnieto na sile w ten event oceniam bardzo na plus. To jedny komiks z Marvela jaki czytam, wiec nie mam pojecia o co w tym calym Secret Wars chodzi.
 :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #316 dnia: Lipiec 23, 2015, 10:28:30 am »
donTomaszek, rozumiem, że nie zdążyłeś jeszcze przeczytać zeszytu #20 czyli ostatniego numeru serii?

Z tym wciskaniem na siłę w crossover to trochę nie tak. W uniwersum Marvela nastąpił dosłowny koniec świata.
Spoiler: pokaż
Konkretnie doszło do zderzenia wszystkich alternatywnych Ziem. Kiedy Ziemia-616 czyli główne uniwersum Marvela zderzyła się z Ziemią z uniwersum Ultimate, obie planety zniknęły w rozbłysku światła i (prawie) wszyscy mieszkańcy obu planet kopnęli w kalendarz
. Siłą rzeczy wszystkie tytuły zostały pozamykane jeszcze przed Secret Wars lub już w trakcie trwania crossoveru (zależnie od tego ile czasu ich autorzy potrzebowali na domknięcie wątków).

Na czas trwania czteromiesięcznego crossoveru Secret Wars bohaterowie odrodzili się w zupełnie nowym uniwersum, w całkowicie nowych rolach, a ich losy prezentowane są na łamach fury okolicznościowych miniserii. Po zakończeniu SW wszystko zostanie odkręcone, stare uniwersum 616 powróci w prawie niezmienionej postaci. Frank Castle wystąpił w Secret Wars: Battleworld #1 jako nowy Sorcerer Supreme z peleryną i magicznymi spluwami.  :biggrin:


« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2015, 10:42:58 am wysłana przez Anionorodnik »

Offline Garf

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #317 dnia: Lipiec 23, 2015, 10:49:30 am »
Punisher z magicznymi spluwami? Coś mi to przypomina... Trzeba przyznać, że twórcom, którzy próbują zrehabilitować ten pomysł nie brakuje odwagi  :wink:

http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #318 dnia: Lipiec 23, 2015, 11:18:11 am »
donTomaszek, rozumiem, że nie zdążyłeś jeszcze przeczytać zeszytu #20 czyli ostatniego numeru serii?

Czytalem, bo wczoraj kupilem. :wink:
Nie dzieje sie nic co swiadczyloby o tym, ze gdzie tam dzieje sie co wielkiego.
Spoiler: pokaż
Jedyne, co wspomniany przez Ciebie koniec swiata mogloby sugerowac, to wielki blysk na koncu komiksu. I tyle.

Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpień 02, 2015, 04:02:12 pm »
Jako dumny posiadacz Punisher: Welcome Back Frank od Mandragory w HC, uważam, że jest to lepsze wydanie, niż dwa tomy z WKKM. Tłumaczenie odgrywa wielką rolę i to z 2007 roku jest lepsze.

Jeśli WKKM zostanie przedłużona, o brakujące tomy z edycji z innych krajów, to ja wolałbym by sobie odpuścili "Punisher: Krąg Krwi". Ja to mam w Essentialu, więc po co? :) Niech dadzą coś, czego w Polsce jeszcze nie było.

ramirez82

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #320 dnia: Sierpień 02, 2015, 06:17:51 pm »
Nie wiem jak w Twoim Essentialu, ale w moim ta historia pozbawiona jest kolorów, dlatego nowe wydanie w kolorze to nie jest zła opcja. Choć osobiście wolałbym Year One, lub War Zone, które lepiej wspominam i chętnie powtórzyłbym w wydaniu Hachette.

JanT

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #321 dnia: Sierpień 02, 2015, 06:31:06 pm »
Zawsze można samemu pokolorować Essentiala  :biggrin: A swoją drugą szkoda że tak mało Punishera w WKKM.
A ten Punisher Edmondsona z Marvel NOW dobry jest? (ale Egmont i tak nie wyda bo żadnego filmu z Punisherem nie było ostatnio  :badgrin: )

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #322 dnia: Sierpień 02, 2015, 06:32:43 pm »
Oj tam, oj tam z kolorem. Prawdziwy hardkor kolorów nie potrzebuje. :smile: Ja bardziej bym wolał historie które TM Semic ominął. Albo np powrót Ruska, lub Mamuśki Gnucci. W każdym razie coś, czego w Polsce nie było. Marzeniem byłby papierowy Punisher vs Bullseye.

Offline brzon

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #323 dnia: Sierpień 02, 2015, 07:20:52 pm »
Zawsze można samemu pokolorować Essentiala  :biggrin: A swoją drugą szkoda że tak mało Punishera w WKKM.
A ten Punisher Edmondsona z Marvel NOW dobry jest? (ale Egmont i tak nie wyda bo żadnego filmu z Punisherem nie było ostatnio  :badgrin: )
Punisher Edmondsona bardzo dobry. Polecam. Oczywiście to nie klimat MAX i trochę się obowiałem, ale niepotrzebnie. Może zrobią za jakiś czas serial w Netfliksie z Punim i po polsku będzie jak znalazł.

Offline Seraphim

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 04, 2015, 11:48:32 am »

Może zrobią za jakiś czas serial w Netfliksie z Punim i po polsku będzie jak znalazł.


Punisher ma się przewijać przez cały S2 Daredevila. Nie wiem tylko czy jako główny antagonista skoro
Spoiler: pokaż
Kingpin garuje
?

Offline misiokles

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpień 04, 2015, 12:24:30 pm »
My też tego nie wiemy, bo niby skąd?

Offline 8azyliszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #326 dnia: Luty 06, 2016, 09:32:06 pm »
Wpadła mi w łapy miniseria "Punisher: We krwi" Remendera i Boschi. Rysunki słabe, ale jak przeczytałem Previously to się za głowę złapałem, jakie ja mam zaległości w przygodach Franka.
Spoiler: pokaż
Nie wiedziałem, że Hood wskrzesił Micro i rodzinę Franka a on ich zabił ponownie, bo nie wchodził z nim w żadne układy. Że teraz Micro jest wrogiem Punishera. Że Frank miał Bloodstone dzięki któremu miał regenerację zdrowia, ale go stracił. A teraz Jigsaw powrócił.
Mroczne i sporo do ogarnięcia.

To wszystko się dzieje jeszcze chyba podczas Dark Reign, przed Siege. A po Siege też nie wiem co się z Punisherem działo, Został członkiem Thunderboltsów, ale jak, to nie mam pojęcia.

Offline Julek_

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #327 dnia: Luty 08, 2016, 10:31:43 pm »
A teraz jeszcze dostanie wspólną serię z Daredevilem.

Offline badday

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #328 dnia: Luty 08, 2016, 11:52:48 pm »
A teraz jeszcze dostanie wspólną serię z Daredevilem.

I to rysowaną przez Polaka:)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #329 dnia: Luty 09, 2016, 12:39:09 am »
Szkoda tylko, że ta "seria" to następna odsłona Infinite Comic, czyli digi-first. Jak już po pół roku od cyfrowej premiery dostanie to swoją wersję papierową to wyjdzie tego tyle co powiększony zeszyt (jak z Daredevil: Road Warrior).
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 12:43:12 am wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

 

anything