Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 225428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 26, 2015, 07:29:27 pm »
dotarł dzisiaj o mnie Punisher Born w zeszytach Mandragory. Czy Witaj ponownie Frank został wydany w podobnym standardzie (z dość sztywną okładką)?
Pierwsze 4-5 zeszytów było właśnie w sztywnej okładce. Pozostałe niestety już nie... Ich cena wtedy spadła do 5 pln za zeszyt.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Deg

  • Gość
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 26, 2015, 07:30:12 pm »
Z tego, co pamiętam, to tylko pierwsze zeszyty, kolejne wydawali w miękkiej.
Zawsze masz jeszcze ładne, dwutomowe wydanie w WKKM.

Offline Holsten

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 26, 2015, 08:09:13 pm »
Świetny komiks. Moja ulubiona historia z Frankiem w roli głównej. Obydwa wydania warte polecenia.

Offline perek82

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 27, 2015, 04:40:03 pm »
podziękował.
Miałem wydanie z WKKM, ale opchnąłem kolekcję i Punisher poszedł z innymi. Szukam teraz niedrogiej opcji (WKKM, SC po angielsku, zeszyty), ale jeśli okładki nie są takie fajne jak w Born, to zeszyty sobie odpuszczę.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline a5000

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #304 dnia: Marzec 07, 2015, 03:20:13 pm »
Punisher Max Jasona AArona to jest hardcore. Sami zwyrodnialcy i genialne okładki.

Offline spence

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #305 dnia: Marzec 07, 2015, 04:03:48 pm »
Punisher Max Jasona AArona to jest hardcore. Sami zwyrodnialcy i genialne okładki.

Zwyrodnialcy, ale też prze***y wątek rodzinny jak to u Aarona. (nie czytałem całości)

Johnson epickie okładki (jego dwa podejścia do Originu Punishera okładkowe - sztos).
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline Barmon

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #306 dnia: Marzec 07, 2015, 09:15:24 pm »
podziękował.
Miałem wydanie z WKKM, ale opchnąłem kolekcję i Punisher poszedł z innymi. Szukam teraz niedrogiej opcji (WKKM, SC po angielsku, zeszyty), ale jeśli okładki nie są takie fajne jak w Born, to zeszyty sobie odpuszczę.
8pierwszych zeszytów ma takie okładki jak Born a 4 standardowe mękkie.

Offline perek82

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #307 dnia: Marzec 10, 2015, 08:34:41 pm »
jednak trafiłem zeszyty za 34 PLN-y i się skusiłem na takie wydanie.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline chmiel

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #308 dnia: Marzec 17, 2015, 09:44:53 am »
Powrót Gartha Ennisa do Punishera (o czym pisałem kiedyś) stał się faktem. Nowa miniseria z MAXa pt. "The Platoon" opowie o pierwszej turze Franka w Wietnamie. Tak więc bez czaszki na klacie, ale jednak. Rysuje nieoceniony Goran Parlov. Welcome back, Frank.

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 29, 2015, 02:00:26 am »
Widzialem dzis w sklepie po okladkowej Punisher Max Vo.4 HC!!! Okladkowa ta to 29,99 (niestety euro). Kto wie o co chodzi - ten wie. Jak ktos chce, to moge byc dobrym wujkiem tj. kupic i wyslac. Za browara.
Kto pierwszy ten lepszy!

ps. Komediant - pozdrawiam :smile:

edit:
wtem!
nieaktualne
 
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2015, 12:07:29 pm wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Nick Jackolson

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwiec 10, 2015, 04:48:47 pm »

Offline angelscorpion

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwiec 19, 2015, 07:22:51 pm »
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jestem kolejnym, zreaktywowanym semicowcem i chciałbym zapytać się w temacie Franeczka odnośnie kolejności amerykańskich wydań: u nas mieliśmy The Punisher, który zawierał oryginalne numery do nr 88, War Journal do nr 75, War Zone do nr 36. Jaka była późniejsza numeracja owych tytułów, bo nie mogę się połapać w kolejnych vol.-ach :) I drugie pytanie, czy komiksy wydane u nas przez semica są dostępne w wydaniach zbiorczych w kolorze? Widzę tylko kolorowy WJ zawierający numery 1-8 i essentiale. Z chęcią bym to poczytał jeszcze raz  :wink:

Offline donTomaszek

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #312 dnia: Lipiec 22, 2015, 12:33:33 pm »
Czy wie ktos o co chodzi z "Last Days" nad logo w nowej serii The Punisher? Strzelam, ze wiaze sie to z kolejnym eventem po-ktorym-nic-nie-bedzie-takie-same czyli Secret Wars. Czy serie czeka kolejny restart? Aktualny, nieco wojskowy Punisher calkiem mi podszedl.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: The Punisher
« Odpowiedź #313 dnia: Lipiec 22, 2015, 12:34:56 pm »
Czy wie ktos o co chodzi z "Last Days" nad logo w nowej serii The Punisher? Strzelam, ze wiaze sie to z kolejnym eventem po-ktorym-nic-nie-bedzie-takie-same czyli Secret Wars. Czy serie czeka kolejny restart? Aktualny, nieco wojskowy Punisher calkiem mi podszedl.


Tak.


Ale na razie nie ogłoszono kto będzie prowadził Punishera po zamknięciu obecnego vol.
perły przed wieprze

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: The Punisher
« Odpowiedź #314 dnia: Lipiec 22, 2015, 12:39:47 pm »
Czy wie ktos o co chodzi z "Last Days" nad logo w nowej serii The Punisher? Strzelam, ze wiaze sie to z kolejnym eventem po-ktorym-nic-nie-bedzie-takie-same czyli Secret Wars. Czy serie czeka kolejny restart? Aktualny, nieco wojskowy Punisher calkiem mi podszedl.
Tyle dobrego dla Ciebie (jako czytelnika Punishera), że seria raczej nie będzie na siłę wciskana w event:
Cytuj
"These aren’t 'how do we suddenly fit these characters into the big wide world' issues," Edmondson said, referring to the larger Secret Wars storylines. "We remain faithful to the personal nature of the stories, while acknowledging that there is an end in sight, that a clock is ticking."