trawa

Autor Wątek: The Punisher  (Przeczytany 225333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spidey

The Punisher
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 01, 2005, 12:38:43 pm »
Skoro tak to będę do nich uderzał, może czegoś się dowiem.

Offline Macias

The Punisher
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 01, 2005, 02:11:31 pm »
w temacie Punishera pewnie i tak jeszcze nic nie wiadomo,ale nie zaszkodzi sprobowac.

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 18, 2006, 09:13:59 pm »
Ja osobiscie ucieszylbym sie na wydanie vol.4, aczkolwiek chyba dlatego ze maxy mam i nie musze na nie czekac :D
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Lelololdinio

The Punisher
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 22, 2006, 10:37:17 am »
Dla mnie bomba!!! Punisher to mój ulubiony bohater komiksów!!! Mam całą serię walki z rodziną Gnucci i naprawde jest super!!!Chodź w sumie bieganie przez 3 lata do księgarni za jedną serią to troche głupi pomysł  ;) .Ale i tak polecam wszystkim i jak ktoś bedzie coś wiedział o punish. w mandrze  to niech napisze!!
You said you wanted evolution ,
the ape was a great big hit.
You say you want a revolution, man ,
and I say that you're full of shit "

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 22, 2006, 10:59:02 am »
Jesli Puni to Twoj ulubiony "bohater" polecam rozejrzec sie za czymkolwiek z Punisher MAX, szczegolnie vol.1 i vol.4. To jest masakra po prostu! Po Bornie mozna bylo pomyslec, ze to czubek i seryjny morderca. Ale dopiero MAX pokazuje JAKI jest to czubek i seryjny morderca.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline incunabulum

The Punisher
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 22, 2006, 01:02:20 pm »
Cytat: "donTomaszek"
. Ale dopiero MAX pokazuje JAKI jest to czubek i seryjny morderca.


Czytałem numery #1-12...Ennis...Larosa...Fernandez...
Jednym słowem wypas na maksa, czytajac az mnie zwalilo z nóg!!! :o

Słyszałem że wyszły dwa paperbacki, ktoś się orientuje jaka jest na nich cena okładkowa?? $ 14,99?? A wiecie może jaka jest cena okładkowa Hardcoverow??

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 22, 2006, 01:17:10 pm »
Wyszly 4 tradepaperbacki:

1. In the beginning
2. Kitchen Irish
3. Mother Russia
4. Up is down and black is white

Na maj zapowiedziana jest premiera vol.5 The Slavers
Wszystkie trejdy sa po 14,99$

Hardcovery natomiast wyszly 2. Kazdy zawiera po 2 trejdy. Chodza bodajze po 29,90$.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
The Punisher
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 22, 2006, 08:55:11 pm »
Piękne w Punisherze Ennisa jest to, że czyta sie go niemal jak Kaznodzieję. Ta sama brutalność, seks, narkotyki, rpzekleństwa, ale czuć w tym Punisherze jakieś przesłania. Ennis, poprzez satyrę amerykańskiego snu i brutalność potrafi zaciekawić, a nie ma się uczucia bezsensownej jatki.

Slayers to moja ulubiona historia. Ennis porusza wreszcie temat prostytucji i handlu żywym towarem. A Frank, no cóż, skutecznie zaliczył lekcje z anatomii (przeczytacie to zrozumiecie, co miałem na myśli  ;) ).

Nie wyobrażam sobie Franciszka bez Gartha. Smutnym dniem będzie ten, w którym Ennis odejdzie od Pogromcy....  :(

Offline kingquest

The Punisher
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 23, 2006, 08:11:49 am »
The Punisher to w tej chwili chyba mój ulubiony komiks Marvela. Niesamowita atrakcja przy lekturze. Ennis pokazuje to wszystko co lubię w postaci Franka. Pokazuje idealnego Punishera. Co prawda nie czytam regularnie tej serii, jednak to co przeczytałem wystarczy, aby powiedzieć, że Ennis idealnie pasuje do Pogromcy. Muszę nadrobić trochę i kupić 2 ostatnie TP- Slavers i  Up is down and black is white.

EDIT: Czytałem pierwsze zeszyty nowej historii pt. Barracuda i muszę powiedzieć, że taka świetna nie jest, jednak taki ogólny poziom trzyma...

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 23, 2006, 11:36:05 am »
The SLAVERS panowie :badgrin:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Lelololdinio

The Punisher
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 03, 2006, 07:13:28 pm »
dontomaszek
Cytuj
Jesli Puni to Twoj ulubiony "bohater" polecam rozejrzec sie za czymkolwiek z Punisher MAX, szczegolnie vol.1 i vol.4
A gdzie takowe można kupić???(a swoją drogą co do Borna masz racje..) (mam pytanko czy widać mój obrazeczek w profilu ???? )
You said you wanted evolution ,
the ape was a great big hit.
You say you want a revolution, man ,
and I say that you're full of shit "

Offline Gashu

The Punisher
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 03, 2006, 07:57:43 pm »
Cytat: "Lelololdinio"
(mam pytanko czy widać mój obrazeczek w profilu ???? )


Nie widać.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 03, 2006, 08:54:12 pm »
Cytat: "Lelololdinio"
dontomaszek
Cytuj
Jesli Puni to Twoj ulubiony "bohater" polecam rozejrzec sie za czymkolwiek z Punisher MAX, szczegolnie vol.1 i vol.4
A gdzie takowe można kupić???(a swoją drogą co do Borna masz racje..) (mam pytanko czy widać mój obrazeczek w profilu ???? )


Hmm, moze z tym byc pewnie klopot ALE:

1. Mozesz probowac u Gervaila na www.hopfer.com.pl - zalatwial mi vol.2 i 4 (bardzo mila i kontaktowa osoba - polecam)
2. Mozesz probowac u Rafala z Multiversum na www.komiksy.biz (osoba rownie mila i bezproblemowa).
3. Mozesz sprobowac na www.komiksy.com z katalogu pre-order (jednak czas oczekiwania moze byc troche dlugi)
4. Przygotuj sie na wydatek 45-50pln za trejda. Warto.

Tak czy inaczej warto troche poszperac. Trejdy zaje...iscie wydane, zero reklam, przyjemnosc czytania Franka z MAX istny orgazm :badgrin:

Powodzenia :)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline donTomaszek

The Punisher
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 03, 2006, 09:01:39 pm »
Sprawdzilem.

Rafal z Mltiversum posiada na stanie Vol.3 Mother Russia w cenie 43,50pln (144 stron).
Jednak w moim mniemaniu ta czesc jest niestety najslabsza. Nie potrafie jednak byc do konca obiektywny bo Punisher to moja ulubiona komiksowa postac. Jesli chcesz miec tylko wybrane mozesz ja olac, jesli chcesz miec wszystkie to lykaj.
W moim prywatbym rankingu sposrod wszystkich woluminow ma 4/6.

Na www.komiksy.com dostepny jest natomiast Vol.4 Up is down and black is white w cenie 44,95pln. Zdecydowanie lepsza historia niz vol.3 jednak powiazana z vol.1 takze polecam zdobywac i chytac chronologicznie (choc na upartego da sie czytac bez znajomosci In the beginning).
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Lelololdinio

The Punisher
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 06, 2006, 02:18:04 pm »
Dontomaszek z góry dziękuje za stracony czas dla mnie i za wyszukanie specjalnie dla mojej skromnej osoby komiksów z Mścicielem ( ;) )!!! (no w sumie to troche drogo zale cóż takie życie....a zapewne obrazka nadal nie widać!!!! Co mam zrobić aby był plis help !!  ;) ))
You said you wanted evolution ,
the ape was a great big hit.
You say you want a revolution, man ,
and I say that you're full of shit "

 

anything