Autor Wątek: Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!  (Przeczytany 7891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorback

• Terminator
  • **
Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 24, 2005, 08:13:49 pm »
Krotkie historie mojego warbossa- zawsze ma 3+/5 + inv fista i chope.
1) vs. Tau - wysiada z truka kolo 8 fire warriorow -obok stoi drugi sklad- mysle sobie- wjade w pierwszy walne z fista coby nie ryzykowac ( 6 atakow -trafia na 3+ i na 2+ do domu) zalatwie jeden oddzial i konsolidacja na dugi- no to lece - FW bija pierwsi trafiaja 3 razy, 3 razy woundza a ja kulam 1,1,2 i warboss do piachu
2) vs. IG - warboss idzie kolo jakiegos sierzanta co sie ostal z oddzialu- pomyslalem ze do niego doskocze i odbije sie dalej- no to szarza- dla jaj wale z fista (kolo mial 2 woundy wiec nie chcialem ryzykowac:)) sierzant wali z power weaponki 3 ataki- trafia 3 razy, woundzi 3, ja zadnego inva i warboss do piachu

Od tego momentu wysylam goscia na jakis kozakow- przynajmniej wiem ze zginie bez wstydu:)
ever outgreened, never outjumppacked, never outchopped!!!

Real men have a 6+ save!

Offline MiSiO

• Szafarz bracki
    • http://www.treasure-hunters.prv.pl
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 25, 2005, 10:25:18 am »
Wczoraj... wpadłem w SM Termosów ravenerami i warriorami... 40 ataków w 2 tury i ani jednego RENDINGA... 2-3 tury i 2 broody poszły się ... :( [a mówię sobie... statystycznie to oddział powinien zostać z 1, góra 2ma termosami po 1 turze więc po co jeszcze wbijać się paroma genkami... ale prawda jest taka, że grając u Nazrotha to rzuty są fatalne. Setki jedynek, zezy, bez ran, ni pół udanego cover save'a...]

Z długoletnich doświadczeń w różnych systemach wynika, że takie cuda dzieją się TYLKO w W40k.

Toster

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 25, 2005, 01:08:19 pm »
He he gralem kiedys z Ewokiem i wytuacja wyglada tak 3x Warriorzy 2xLanca + 2xBlaster + 3 latacze stylu (2xBlaster w zalodze) naprzeciw Land Raider i 5 ass. termosow, no co mysle trza to rozwaic i inkubimi dobic no to cala armia wystrzelila w LR. W nastepnej turze Ewok dojechal, wysiadl i pocial na plasterki 3sklady warriorow....

Offline Nazroth

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 25, 2005, 01:17:37 pm »
Grałem z Bartkiem z barda (grał DE Łasucha)... na pokazie 40stki...armi aDE na ponad 2k punktów... dark lanc było tam morze... tony... i jeszcze kilka... ok 12+... (tych długich na 48")... no i pierwsza tura DE... NIC nie zabili:P...

ok 4 tury ja miałem martwego marina, scouta i termosa... a po drugiej stronie 70% modeli leżało ułożonych na słodziutkiej kupce... wypas...

Co do Misiowych tyrków...cóż... w tym skłądzie był tez librarian...
Za to termosi dali ciała jak już poszedłeś...grałem z Kubą... no i strzela 1 talos... "1" termos idzie sie walić... strzela drugi talos "1" drugi termos w piach;]... popłakałem się...przewruciłem na podłoge i tupałem ze złości....
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline chrobry

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 25, 2005, 10:28:16 pm »
tfu, tfu, tfu
pie....ny tfu Avatar

Czy Avatar (tak, taki zwykly dupiasty demonik z mieczykiem, co zamiast grac w kreskowkach dla kłapouchych baboli przez przypadek znalazl sie na polu bitwy w 40k) moze zabic 2ch duzych kapelanów (mlot+widelce) i sklad termosow - Army of Death?

Hehe - moze i to wszystkich do nogi i praktycznie naraz (sory, jednego kapelana nie dobil, bo zginal od outnumbera ) :shock:  :shock:

p.s. Od bazyla zaczalem wierzyc w stare porzekadło Areckiego. Jaka jest szansa zabicia kapelana AoD z 2+/4+ na bajku na ostatnim woundzie z 1go pistoletu - ano panie 50%. Albo go zabijesz, albo nie  :lol:  :lol: W moim przypadku  duzo wiecej bo zginal tak 2 razy

Offline sokles

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 26, 2005, 06:16:11 am »
Cytat: "chrobry"
p.s. Od bazyla zaczalem wierzyc w stare porzekadło Areckiego. Jaka jest szansa zabicia kapelana AoD z 2+/4+ na bajku na ostatnim woundzie z 1go pistoletu - ano panie 50%. Albo go zabijesz, albo nie  :lol:  :lol: W moim przypadku  duzo wiecej bo zginal tak 2 razy

No no nie przesadzajmy koloryzujesz Chrobry...po pierwsze to były trzy postolety (i to elitarne bo scoutowskie) i do tego rapidowały - a więc całe 6 strzałów...smiechu nie ma :badgrin:

Offline MiSiO

• Szafarz bracki
    • http://www.treasure-hunters.prv.pl
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 26, 2005, 05:39:11 pm »
Co do librariana... nie ma znaczenia kto.. ważne, że nie dostał squad ani jednego rendinga. Bieda... jednak już niedługo to się zmieni jak pomaluje armie. !!! Sam podklad przynosi pecha!

Offline Rigor Mortis

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 26, 2005, 11:33:37 pm »
Wczorajsza bitwa Wilki na Word Beraersow... przylatuje price...salwa  zbolterow (6) i demon w piach...
sytuacjaz takie jednego smiesznego turnijeu veterani vs juniorzy... moj odzial przygotwuje sie do szrzy na conscriptow...garcz gwardia deklaruje 54 strzaly po odziale po trulanie daje mi dwie kosci do sv:P dwa trupy.. odzial nie zdaje ld na 10 za stolem:D...
P.
ho dares wins

Offline shadow_z_az

• Niewolnik
Odp: Najbardziej idiotyczne sytuacje na stołach 40stki!
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 20, 2017, 09:47:14 am »
Ja też dorzucę coś do tych przygód :smile:
Bitwa koleżeńska nic specjalnego
Dreadnought 1 pozostały wund szarżuje na niego praimeris lieutentas (z mieczem) dobiega atakuje pudłuje jeden atak drugi trafił[size=78%] i przebija [/size] :evil: na 6+ sv ratuje sie oddaje zabijam :badgrin:

Ta sama bitwa
razorback ztyłu z lancami podczas całej bitwy (9 tur dla obu stron) trafia 2 razy i nie przebijał :neutral:

cze!
"Desperacja jest oznaką słabości."
"Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala."
"Podejrzliwy umysł to zdrowy umysł."