trawa

Autor Wątek: WOLVERINE  (Przeczytany 101354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 03, 2015, 10:39:24 am »
Kurczę, w tym roku z 4 tytułów Marvel/DC od Muchy, tylko "Sprawiedliwość" jest niezła. Reszta w ogóle mi nie podeszła.

A Legendy Mrocznego Rycerza: Tim Sale dlaczego nie podszedł? I gdzie go czytałeś? Dostałeś od Muchy egzemplarz do recenzji?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 03, 2015, 10:45:22 am »
A Legendy Mrocznego Rycerza: Tim Sale dlaczego nie podszedł? I gdzie go czytałeś? Dostałeś od Muchy egzemplarz do recenzji?
A nie ma takiej opcji, że przeczytał po angielsku? I te przytyki o recenzjach są dużo słabsze niż recenzje 8azyliszka. Daję Ci drogi ramirezie 2/10, musisz się bardziej postarać.

ramirez82

  • Gość
Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 03, 2015, 10:50:23 am »
A nie ma takiej opcji, że przeczytał po angielsku? I te przytyki o recenzjach są dużo słabsze niż recenzje 8azyliszka. Daję Ci drogi ramirezie 2/10, musisz się bardziej postarać.

Oczywiście, że jest taka opcja, tylko o to chodzi, że 8azyliszek w ogóle nie przeczytał tego komiksu. Ten komiks mu nie podszedł, bo rysuje go Tim Sale, i 1/3 to powtórka z starych zeszytów TM-Semic.

Offline 8azyliszek

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 03, 2015, 12:05:52 pm »
@UP
No właśnie - 2 tygodnie temu czytałem historię z Cavalierem, w starym "Batman & Superman" z 1998 roku. I rysunki mnie odrzucały. Nie trawię Sale'a. Dlatego nie pisz @ramirez82, że sę wypowiadam, choć na oczy tego nie widziałem. Grrr... Trzeba czekać na drugie wydanie polskiego Husha, by ponownie zobaczyć ładnego Batmana.


Offline Itachi

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 03, 2015, 12:23:31 pm »
Grrr... Trzeba czekać na drugie wydanie polskiego Husha, by ponownie zobaczyć ładnego Batmana.

Co ty, ciepły jesteś? :lol:

Czemu te posty znalazły się w wątku z Rosomakiem?
 

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 03, 2015, 12:25:47 pm »
Co ty, ciepły jesteś? :lol:


A nawet jeśli to co?
perły przed wieprze

Offline Itachi

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 03, 2015, 12:30:44 pm »
Wybrał sobie niezły obiekt westchnień...

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 04, 2016, 05:31:19 pm »
Mnie się "Wolverine: Geneza II" podoba i stawiam go o wiele wyżej od jedynki. Bardzo mnie przekonuje dynamiczna narracja w tym komiksie, powiązane z tym rozmieszczanie kadrów na planszach, wspaniałe rysunki Adama Kuberta i niebanalny pomysł Kierona Gillena na ukazanie Logana jako niewrażliwego na potrzeby i uczucia innych ludzi egotysty.

Offline 8azyliszek

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #203 dnia: Maj 05, 2016, 09:24:24 pm »
Rozczarowało mnie 5 zeszytów Savage Wolverine. To jest ciąg nieporozumień, których nie ma czasu wyjaśnić a wszystko urywa się w ciekawym miejscu. A Wolverine vol.4 #300 też mi się niezbyt podoba. Zawiązanie akcji jest strasznie wtórne. Znowu jedzie do tej Japonii a tam znowu się tłuką między sobie Jakuza i Hand i oczywiście są tony ninja i zaraz się jatka zaczyna na ostrza. Słabe - nie wiem czy zmęczę ten i kolejne zeszyty.

Offline 8azyliszek

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #204 dnia: Maj 08, 2016, 03:56:06 pm »
Po przeczytaniu Origina 2, stwierdzam, że wszystkie wsze baty były zasłużone, a ja mogę dołożyć jeszcze kilka. Co za lamer to pisał??
Spoiler: pokaż
Ja rozumiem, że można by było napisać historię, że Logan żył sobie w głuszy, w jakiejś chatce i przygarnął z jednego czy dwa wilczki i je udomowił. Albo nawet i samotną wilczycę z młodymi. A potem ten niedźwiedź mu je zabił. Ale żeby napisać, że było na odwrót?! Że to stado wilków przygarnęło dorosłego człowieka?? Taka bzdura mi się nie mieści w głowie. Ktoś tu się chyba Księgi Dżungli naoglądał i postanowił zrobić jej kiepską wariację. A potem  z akcją wcale nie jest lepiej.

Ja bardzo chętnie przeczytałbym kompletne losy Logana do czasu aż trafił do projektu Broni X. Ale żeby to było ciekawe. Żeby coś się działo. Żeby bohater przeżywał jakieś interesujące przygody i się rozwijał. A nie tylko
Spoiler: pokaż
ciągle nieprzystosowany dzikus, dzikus, "zabiję" Essexa i znowu dzikus.
Wiem, że niby są inne przygody - podczas I i II WŚ. I jeśli są one lepsze, z chęcią bym je przeczytał po polsku. A jeśli nie, to zostaję przy Wolverine and the X-Men.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2016, 06:00:42 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline starcek

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #205 dnia: Maj 08, 2016, 05:57:28 pm »
Zainwestuj w lekcje angielskiego, a potem  kup Epic Collecion: Madripoor Nights. Aaa nie! Wróć!!! Brzydkie rysunki...  :lol:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #206 dnia: Maj 14, 2016, 09:58:37 pm »
Czy "Death of Wolverine" było tłumaczone na nasz wspaniały język ?
Bo mnie się nie udało znaleźć informacji na ten temat.
the time is near

Offline Night wolf

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #207 dnia: Maj 14, 2016, 10:24:04 pm »
Nie nie było i niema w zapowiedzi w tym roku :) Obstawiałbym przyszły :)

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #208 dnia: Maj 15, 2016, 07:41:20 pm »
Oby był, bo bym przeczytał.
the time is near

Offline Inuki

Odp: WOLVERINE
« Odpowiedź #209 dnia: Wrzesień 15, 2016, 02:13:48 pm »
Dam to tutaj.

Waneko (to to wydawnictwo od mang) zapowiedziało właśnie wydanie "Wolverine: Snikt" Tsutomu Nihei. Szczegóły poniżej. Co myślicie, warto? Słyszałem, że dobre. Mam tylko nadzieję, że zrezygnują z tego polskiego tłumaczenia :-/

"WOLVERINE: SNIKT!
(tytuł roboczy: Rosomak:Wysuw!)
→ Informacje o tym tytule:
Gunek/tematyka: akcja, tajemnica, Sci-Fi
Autor: Tsutomu Nihei
Ilość tomów: 1, zakończona
Sposób wydania: format powiększony (taki jak w Sunstone), całość w kolorze
Cena: 44,99 zł
Premiera: 1 października 2016
→ Opis fabuły
Marvel połączył siły z mistrzem komiksu japońskiego Tsutomu Niheiem (Blame!), by stworzyć pełną akcji historię z udziałem Wolverine'a.
Przyszłość jest niepewna a koniec zawsze bliski... Nikt nie wie tego lepiej od Wolverine'a. Rosomak znajdując się w niewiarygodnej sytuacji, postanawia zmierzyć się z wrogiem, którego może pokonać tylko on i uratować ludzkość od zagłady."