trawa

Autor Wątek: WOLVERINE  (Przeczytany 100555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

ESSENTIAL Wolverine
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 12, 2005, 01:52:31 pm »
Cytat: "freshmaker"
najwieksza zmyla to ze fixit jest szary a hulk zielony

Bo jest to z okresu, kiedy Hulk był mądrzejszy, szary, nieco mniejszy i zamieniał się w bannera w dzień, a w Hulka w nocy.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline freshmaker

ESSENTIAL Wolverine
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 12, 2005, 02:04:50 pm »
wlasnie dlatego moze mandra sie pokusi na essential hulka, kiedy byl, duzy, glupi i wszystko rozpierniczal
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline graves

ESSENTIAL Wolverine
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 13, 2005, 10:24:34 am »
Skończyłem właśnie Essentiala.
Końcówka mnie rozwaliła :lol:
Jest naprawdę świetne. Zamknięta całość, zakończenie wszystkich wątków, jakby od początku było pomyślane na wydanie w tej formie.
W tych 23 zeszytach jest zamknięty jeden z okresów w życiu Wolverine'a.
Naprawdę polecam.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline ainsel

WOLVERINE
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 13, 2006, 11:57:27 am »
Ja bardzo lubie wolverine'a chociaz to zalezy jeszcze od rodzaju jego przedstawiania. Wolvie mial bardzo duzo roznych kreacji, ja preferuje bestie ukryta w cynicznym facecie bez przeszlosci, ktory ciagle z nia walczy, a kiedy wychodzi jest rozszalalym morderca. no i oczywiscie dzialajacym samotnie.
Niestety ostatnio marvel wciska go gdzie tylko sie da, i z tajemniczego swietnego bohatera, mamy komercyjna laleczka do robienia pieniedzy. traci caly swoj urok :(
a swoja droga co ten temat ma na celu? :P
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"

Offline Mysza_

WOLVERINE
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 13, 2006, 12:49:09 pm »
ja tam uwialbiam Logana. zaraz po Lobo to mój komiksowy idol.swego czasu miałem nawet konkretne PKSy a'la Wolverine.
  kolo w pyte.nie można go nie lubic normalnie.
 troche tylko go za bardzo eksploatują w marvelu...;/

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Re: WOLVERINE
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 13, 2006, 01:16:40 pm »
Cytat: "WOLVERINE"
szukam kontaktu z wszystkimi, którzych ulubieńcem jest WOLVERINE. prosze o odpowiedż. 8)


A na czym miałby polegać ten "kontakt"?

Filon: też miałem PKSy jak rosomak, a jeszcze jak sobie włosy po bokach (głowy) nastroszyłem i przykucnąłem (mam więcej niż 160 cm wzrostu) to aż dziw, że mi pazury z adamantium się nie wysuwały :lol:
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Re: WOLVERINE
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 13, 2006, 01:24:32 pm »
Cytat: "Dretwiak"
Cytat: "WOLVERINE"
szukam kontaktu z wszystkimi, którzych ulubieńcem jest WOLVERINE. prosze o odpowiedż. 8)


A na czym miałby polegać ten "kontakt"?

Może chodzi o wymianę naklejek i plakatów, czy coś w tym stylu...

Offline Julek_

WOLVERINE
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 13, 2006, 04:04:01 pm »
Filon,
coś za Tobą chodzą te szpony Wolverina  8)

jak to ktoś kiedys napisał -
<najwyjebańszy z iks-menów>
(o mini-serii The Origin, w którymś z Produktów, chyba Śledz)

Offline Clayman_

WOLVERINE
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 13, 2006, 06:55:11 pm »
ma image wiesniaka z teksasu wiec go lubie

ale moglby nie pojawiac sie w kazdym marvelowskim komiksie
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Macias

WOLVERINE
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 13, 2006, 09:06:58 pm »
Na forum avalonu tez wyskoczylo sporo debilnych topicow jakiegos milosnika wolvestera, wiec chyba jakis 13latek dorwal sie wreszcie do netu...
Filon-podoba mi sie, iz czesto w Twych postach pojawia sie temat wodki. trzeba bedzie to kiedys "przedysktuowac" na zywo.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
WOLVERINE
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 13, 2006, 09:42:52 pm »
Cytat: "Macias"

Filon-podoba mi sie, iz czesto w Twych postach pojawia sie temat wodki. trzeba bedzie to kiedys "przedysktuowac" na zywo.

Zaraz, zaraz, Macias, przecież Ty "typ sportowca" jesteś...
No chyba, że się regenerujesz nie gorzej od Wolverine'a...

Offline Macias

WOLVERINE
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 13, 2006, 09:59:02 pm »
Cytat: "Dariusz Hallmann"
Cytat: "Macias"

Filon-podoba mi sie, iz czesto w Twych postach pojawia sie temat wodki. trzeba bedzie to kiedys "przedysktuowac" na zywo.

Zaraz, zaraz, Macias, przecież Ty "typ sportowca" jesteś...
No chyba, że się regenerujesz nie gorzej od Wolverine'a...

po dobrej wodzie lepszy jestem w judzie (neeeee,judocy mnie lali,bo musialem wlaczyc na ich ograniczocnych zasadach...ale i tak w parterze nie bylo juz tak wesolo :) ...po co ja to pisze :) ? )

D.H.-alez oczywiscie,ale nawet takie przekoazki jak ja (hyhyhyhyhy) potrzebuja mniej zdrowego odprezenia.a ze dam chetnych do wymasowania mi wew. strony ud ostatnio jakby malo to korzystam z innych dobordziejstw natury  8)

Offline graves

WOLVERINE
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 14, 2006, 08:10:11 am »
Pas.

Rouge trafiła do New X-Men - bo chyba bardziej pasowała niż do Ultimate.
Jeszcze jeden temat o członkach drużyn superbohaterów i lęcą kary :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline True_Nuriel

X-Men: Origins: Wolverine wyciekł do sieci
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 02, 2009, 05:30:38 pm »
Jak w temacie:

http://silverscreensurfer.wordpress.com/2009/04/02/x-men-origins-wolverine-w-sieci/

Wygląda na to, że jest 1-0 dla wszędobylskich piratów. Szkoda tylko, że przez taką głupotę wytwórnia straci kupę kasy i następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim zacznie kręcić film o superbohaterach. Mam nadzieję, że złapią ich wszystkich i powieszą za jaja na cienkiej żyłce.

Jeżeli temat pasuje bardziej do gildii filmu, to proszę o przeniesienie.
url=http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.039019,16.099777&spn=0.044039,0.160675&t=h&z=13&om=1]Kolonia Jeżyków xD[/url]

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: X-Men: Origins: Wolverine wyciekł do sieci
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 02, 2009, 05:38:45 pm »
Bez przesady, nie popieram piractwa, ale wydaje mi sie, ze prawdziwy kinoman nie zadowoli sie obejrzeniem filmu na komputerze, szczegolnie w przypadku takich produkcji jak Wolverine. Rzeczywiscie - troche skucha, ze przed premiera, bo niektorzy moga nie chciec czekac. Ale z drugiej strony rzadko polska i zagraniczna premiera zachodniego filmu przebiegaja rownoczesnie, a ludzie wciaz chodza do kin.

(mowie z perspektywy kogos, kto byl w kinie na wielu ekranizacjach komiksow, a na te, na ktorych nie byl i tak by nie poszedl)  :idea:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything