Autor Wątek: Morfium  (Przeczytany 24318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lord trzesienie ziemi

Morfium
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 11, 2006, 10:01:31 pm »
Pomysł godny zastanowienia :) myślę że będzie to możliwe ale w przyszłości.
kto wie może nie dalekiej.

Ciarki  mnie przechodzą jak o tym myślę. Ja bym bardzo chciał, ale nich lepiej Mistrz Zagłady się wypowie w tej kwesti.

Offline mistrzu zagłady

Morfium
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2006, 12:11:50 pm »
Cytat: "Fomoraig"
Ja bym tą serie zobaczył nie tylko w kolorze, ale po ukazaniu się wszystkich odcinków, również w trejdzie, w twardej oprawie:) Klimacik jest mi bliski, kreska jest mi bliska, no i Śląsk jest mi bliski :p


heh, no tak i zostawię w sklepie 20 sztuk w komis :) nie tak prędko. może kiedy seria zdobędzie stałych czytelników.. kto wie.
ten komiks świetnie wygląda w barwie, ale też nie przesadzajmy, nie jest źle bez niej. problem jest natury czysto finansowej - kolor skrajnie podniósłby cenę egzemplarza, a nie robię komiksów dla fanów komiksu, ktorzy kupują wszystko  niezależnie od ceny, tylko dla przeciętnych czytelników bez większej gotówki.
 
co do wielokropka składajacego się z dwóch kropek.. :)  jest to zabieg zamierzony. nie ma tu nic z niedopatrzenia. taki patent.

Offline kamamila

Morfium
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 21, 2006, 10:54:29 am »
Witam, ja tylko chciałam się pochwalić, że mam Morfium i chcę more. Nawet bez koloru jest git, a co dopiero, jak ten kolor tam będzie? Padnę na cycki cheba... Podoba mi się wydanie i przyzwoita cena. Zakręcona historyjka w sam raz pasi do takiego typu rysunku. Powodzenia wydawco, pozdrowienia komiksiarzom!!! :roll:

Offline mistrzu zagłady

Morfium
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 16, 2006, 11:01:06 am »
http://domkom.pl/komiksy/morfiumpromo/
tutaj promocyjne plansze do drugiej części MORFIUM.

Offline empro

Morfium
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 16, 2006, 12:03:57 pm »
Cytat: "mistrzu zagłady"
http://domkom.pl/komiksy/morfiumpromo/
tutaj promocyjne plansze do drugiej części MORFIUM.


wygląda zachęcająco,
będzie kolor ?? a może jakiś papierek też lepszy ??

Offline mistrzu zagłady

Morfium
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 16, 2006, 12:23:04 pm »
na to wyglada :)
kolor musi być, bo inaczej bez sensu. pytanie czy czytelnicy zgodzą się na większą cenę przez to... bo tu zawsze jest problem.

Offline empro

Morfium
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 16, 2006, 12:36:48 pm »
Cytat: "mistrzu zagłady"
na to wyglada :)
kolor musi być, bo inaczej bez sensu. pytanie czy czytelnicy zgodzą się na większą cenę przez to... bo tu zawsze jest problem.


akurat Morfium rzeczywiście powinno być ma kredzie i w kolorze, i myślę, że wiele osób przebolałoby tę lekką podwyżkę w zamian za lepszą jakość,
bo aż się prosi :)

Offline mistrzu zagłady

Morfium
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 16, 2006, 01:04:46 pm »
btw zwróćcie uwagę na megawyczesaną okładkę - Łukasza Dudasza. z mojej strony full rispekt.
no a w kwestii koloru i ceny to liczę, że jednak ta wyższa cena nie odstraszy za bardzo. moim skromnym zdaniem WARTO  :D

Offline repek

Morfium
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 16, 2006, 06:46:56 pm »
Jedynka miała dwie wady - inne kolory niż w preview i brak korekty w tekście. Poprawcie te dwie rzeczy, a będzie warto i dychę czy więcej wydać.

Pozdrawiam

Offline mistrzu zagłady

Morfium
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 17, 2006, 02:27:36 pm »
mam nadzieję, że tym razem uda się technicznie - w druku, sprostać jakości plansz. zrobię wszystko by wizualnie, treściowo i technicznie było bez zarzutu :)
zawsze wychodzę jednak z założenia, że komiksy nie powinny być zbyt drogie, tym bardziej, że nasz target to w zasadzie ludzie, którzy po komiksy sięgają po raz pierwszy i tu pojawia się problem cenowy. kolor = wyższa cena. stąd też pierwsza część MORFIUM musiała być niedroga. tym razem liczę na tych, którym komiks się spodobał lub zaczął właśnie się podobać po planszach promo :)

Offline empro

Morfium
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 17, 2006, 02:37:57 pm »
tym bardziej, że Morfium to chyba jak na razie najmocniejszy tytuł w Waszej ofercie :)

Offline mistrzu zagłady

Morfium
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 18, 2006, 11:01:53 am »
wiesz, każda seria potrzebuje trochę czasu na "rozruch", zapewne i DRUGA LIGA i DEMONY SEKSU wraz z koejnymi wydaniami będą się docierać jakościowo, jest zawsze pewien okres, w którym trzeba wpaść w rytm pracy nad serią. przeanalizować jakie rozwiązania formalne są dokładnie takie jak trzeba, a jakie się nie sprawdziły. to proces rozpisany na czas i potrzebny jest tu pewien kredyt zaufania czytelników do serii.

Offline dismas

Disams Le Site
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 30, 2007, 11:55:04 pm »
Ruszyłem swój autorski blog - Dismas Le Site. Znajdziecie na nim newsy, szkice i tapety z Morfium, ale też moje komixy, ilustracje, grafiki, projekty i inne rzeczy.
http://dismas-lesite.blogspot.com
ISMAStermindkiller

Offline mistrzu zagłady

Morfium
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 03, 2007, 12:39:21 am »
OK, już w drukarni.
MORFIUM 2 trafił do druku. jeśli wszystko pójdzie dobrze - premiera 13 sierpnia !!!

Offline mistrzu zagłady

Morfium
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 15, 2007, 01:22:39 am »
MORFIUM 2 już wyszedł z drukarni i w moich łapach - najszybciej trafi - w czwartek do katowickich IMAGO i KOMIKSIARNI oraz bielskiego STAŃCZYKA, nakład mniejszy, prawie kolekcjonerski - lepiej wydany niż część pierwsza. zachęcam :)

 

anything