trawa

Autor Wątek: Nowy serwis o zamkach  (Przeczytany 4982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Percival

Nowy serwis o zamkach
« dnia: Luty 28, 2003, 08:02:27 am »
W serwisie znajdziesz takie informacje na temat zamków jak: geneza powstania, przebudowy, stan obecny oraz ważniejsze wydarzenia z ich historii. Wszystko to zilustrowane zdjęciami, planami oraz wzbogacone legendami i baśniami.

http://www.zamkipolski.com.pl

Offline Gollum

Nowy serwis o zamkach
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2003, 08:34:39 am »
Poczekajmy z nią jeszcze trochę. Na razie strona jest mocno niedopracowana. Zbyt wolno się otwiera, mapa w ogóle nie chce się otworzyć. Wielu zamków jeszcze nie ma w opisie. Nie wiem, czy to ta sama strona, ale podobną, tyle że w ogóle nie działającą, widziałem rok temu. Podejrzewam, że to ta sama.
Jeżeli ktoś robi stronę, to najpierw niech ją przygotuje porządnie, adopiero potem się nią chwali. Ta raczej będzie bardzo dobra. Ale po dopracowaniu.

Offline Percival

Nowy serwis o zamkach
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2003, 10:24:43 am »
Postaram odeprzeć część postawinych zarzutów.
Po pierwsze nie bądź taki podejrzliwy. Nie mamy nic wspólnego z serwisem który widziałeś rok temu, nasz działa dopiero od miesiąca.
Po drugie tzreba czytać to co jest napisane. Aby obejrzeć trzeba zainstalować plug-in, wtedy mapa działa. Może troche wolno jednak jest to jej wersja robocza.
Zarzucasz nam, że mało opisów (w tej chwili około 60). Jednak od czegoś trzeba zacząć i z czasem będzie ich więcej. Stranne przygotowanie jednego zaimuje trochę czasu (serwisem zajmujemy się hobbystycznie) i chętnie oczekujemy na wszelką pomoc - może Ty. Poza tym obecnie nie ma w sieci żadnego serwisu który pełnie opisuje wszystkie polskie zamki lub przynajmniej połowę. A może czegoś nie wiem?
Piszesz, że wolny serwer ale niestety :-( nie stać nas na szybszy, serwis w założeniu nie jest komercyjny. Poza tym nie odbiego on znacznie od tych na których postawione są podobne serwisy.

Myślę, więc że twoje zarzuty o dużym niedopracowaniu serwisu są mocno pzresadzone (oprócz mapy). Jeżeli się mylę to oczekuje na jakieś konkrety.

Offline Gollum

Nowy serwis o zamkach
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2003, 10:39:31 am »
No to niebawem podeślę Ci na PW parę informacji o znanych mi zamkach. A nuż sie przydadzą do konstruowania strony.

Offline Percival

Nowy serwis o zamkach
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2003, 10:55:09 am »
Dzieki, na pewno się przydadzą. Pzrecież od przybytku głowa nie boli :)  :)

Offline Quibo

Nowy serwis o zamkach
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2003, 08:31:31 pm »
stronka wporzo, narazie malo wiadomosci ale i tak spoko..... tak dalej... bede czesto tam zagladal i podgladal postepy:)
ludzie normalni dostosowuja sie do rzeczywistosci,
ludzie nienormalni dostosowuja rzeczywistosc do siebie,
dlatego postep zalezy od ludzi nienormalnych"

 

anything