trawa

Autor Wątek: Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE  (Przeczytany 29308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Charlie86x

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 17, 2007, 01:35:41 pm »
Mi możesz wysłać. Mój adres: charlie86x@wp.pl

P.s. nie zwróciłeś uwagi czy na tych twoich zdjęciach z wakacji nie występują orby?

Offline ka-gi

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 17, 2007, 02:36:21 pm »
ka-gi@wp.pl :) jeśli można... :):):)
ie ma prawa zabierać głosu jako prorok ten, który nie widzi jasno drogi przed sobą. Inaczej mąci tylko zamiast tworzyć siły, po tej czy tamtej stronie.

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 17, 2007, 04:36:31 pm »
norde@gildia.pl <- to i ja poproszę :D

    

Offline Radan

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 17, 2007, 06:26:31 pm »
adam.rt@wp.pl
Ja również poproszę.

Offline Asef

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 17, 2007, 06:39:50 pm »
asef@wp.pl  ja też poproszę.

Offline ManiaC

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 17, 2007, 06:50:45 pm »
maniac66@gmail.com - poprosze również. Tylko bez przesady z ilością ok?  8)
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Sonial13

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 19, 2007, 09:16:17 am »
Cytat: "Charlie86x"
(...) P.s. nie zwróciłeś uwagi czy na tych twoich zdjęciach z wakacji nie występują orby?

Na Nautilusie trwa akcja archiwizacji zdjęć z orbs'ami. Zapomniałem kto zbiera zdjęcia do jakiejś pracy naukowej czy cośtam... W każdym razie był apel o zdjęcia z orbs. Posłałem im ze trzydzieći najładniejszych (bo wszystkie bym wysyłał ze ze swym łączem chyba z miesiąc:)... Tak, mam całkiem sporo ładnych zdjęć z obrbs...

Zdjęcia z UFO mam (na razie) namierzone dwa. Może przy dokładniejszych oględzinach wyjdą następne (wszystkich zdjęć mam około dwa GB, filmów cztery)
"Imagination Is More Important Than Knowledge"

Offline Kormak

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 19, 2007, 09:56:54 am »
Ja też poproszę o fotki.
kormak@gildia.pl

Offline Qbiak

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 19, 2007, 11:00:19 am »
i ja takze : krzysiekubiak@o2.pl

Offline Faith

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 19, 2007, 04:32:31 pm »
Mój dziadek(teraz juz Śp ;p), z zamiłowania myśliwy rzekomo widział ufo w kształcie cygara na polowaniu w okolicach Nadleśnictwa Sieniawa co mogło potwierdzić kilku jego kolegów którzy tego dnia również polowali w okolicy.
Mówił, że nie towarzyszyły temu żadne "efekty dźwiękowe" wiec raczej to nie był samolot.
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Eltales

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 20, 2007, 12:54:21 am »
ja też,ja też eltales@o2.pl

Offline Sonial13

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 21, 2007, 09:54:19 am »
Właśnie rozpoczyna wysyłać. Jeżeli mail (z załącznikiem - RAR 5,14 MB, dwa zdjęcia) do kogoś nie dojdzie to dajcie znać, onet ma kłopoty z pocztą (potwierdzone kilka wysłanych maili, z których żaden nigdy do mnie nie dotarł - będę zmianiał pocztę).
Będę wdzięczny za kilka sensownych słów - co to może być...

A wracając do tematu dziwnych miejsc... Jest niedaleko Gdańska takie jeziorko o nazwie Otomino. Na drodze dojazdowej do niego jest miejsce w którym ma się złudzenie tzw. anomalii grawitacyjnej. Może nie aż tak skrajnej, że auto jedzie pod górę, czy rower sam się rozpędza. Ale np. jadąc na rowerze nie trzeba dość długo pedałować (bez podtekstów), pęd jest zachowywany. Samochód "na luzie" nie staje, a powoli toczy się do przodu. W końcu pojazdy stają, oporów nie da się pokonać. Po chwili rozglądania można dojrzeć przyczynę, jest ona jak najbardziej naturalna. Otóż występuje tam złudzenie optyczne - obserwatorowi wydaje się, że stoi pod górę, a tak nie jest... Linia horyzontu, pobliskie pagórki, drzewa, to wszystko razem daje taki miraż.
Ale miejsce warte jest obejrzenia, szczególnie w nocy podczas sporej mgły, na długich + halogenach i wygaszonym silniku...

DODAŁEM po chwili: listy wysłano. N - joy:D:D:D
"Imagination Is More Important Than Knowledge"

Offline Presto

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 21, 2007, 10:23:24 am »
A słyszeliście o sekcie która uważa Słowian i Hebrajczyków za bardzo ważne ludy? Czemu? Bo Polanka Maria miała być porwana przez pewnego hebrajczyka (imię było dosyć egzotyczne i go nie pamiętam) do Palestyny gdzie urodziła chłopca imieniem Jezus (tylko jego imię było jakoś po hebrajsku napisane). Jego ojciec uczył go ponoć latać statkami kosmicznymi na planecie z której pochodzili hebrajczycy (bo ponoć Słowianie i hebrajczycy nie byli ziemianami). Słowianie mieli być na ziemi polskiej już 8 lub 80 tyś lat temu(jakaś ósemka w każdym razie). Ich głównym ośrodkiem religijnym miała być Ślęża. (tylko co stało się z nimi gdy w czasach rzymskich gdy Polsce żyli Goci? uciekli na wschód, gdzie grasowali Hunowie a później wrócili?)
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline Radan

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 21, 2007, 11:30:38 am »
Sonial, dzięki za zdjęcia :D . Szczerze powiedziawszy, nie mam pojęcia co to za obiekty. Zwłaszcza ciekawy jest ten nad rzeką. Wygląda jak "typowe" UFO. A ten drugi trochę mi przypomina rakietę.

Offline Eltales

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 21, 2007, 01:56:14 pm »
5,14 MB (bajtów: 5 398 206)
zalacznik-11a559-3.bin
Nieznana aplikacja  

 :( I co ja mam teraz zrobić ...

 

anything