Autor Wątek: Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE  (Przeczytany 29188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madia

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 25, 2006, 10:45:10 am »
W sumie to zdjęcie ze zbliżeniem to rzeczywiście wygląda jak chmura...ale na pewno nie jak UFO. Hehehhe...mit obalony ;)
वासांसि जीर्णानि यथा विहाय
नवानि गृह्णाति नरोऽपराणि
तथा शरीराणि विहाय जीर्णा
न्यन्यानि संयाति नवानि देही

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 25, 2006, 11:56:39 am »
moze to być jeszcze jakaś plama albo błąd obiektywu... nie ma żadnych dowodów że to UFO  :p
RIP Gildio...

Offline ursmar

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 25, 2006, 12:16:45 pm »
ee to z Faktu więc nie ma co się zastanawiać czy to prawdziwe czy fake... ta gazeta sprawia że ludzie myślą że każde paranormalne zjawisko/ufo to kaczka dziennikarska :/

Offline rysia15

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 25, 2006, 06:24:30 pm »
Cytat: "madia"
W sumie to zdjęcie ze zbliżeniem to rzeczywiście wygląda jak chmura...ale na pewno nie jak UFO. Hehehhe...mit obalony ;)

eh.. a juz myślałam, że się coś ciekawego w moim mieście dzieje...
róg Cię kusi Coca-Colą

Offline madia

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 25, 2006, 06:34:36 pm »
Cóż Ci mogę: Not a chance! :D Na UFO z Polsce jeszcze poczekamy :>
वासांसि जीर्णानि यथा विहाय
नवानि गृह्णाति नरोऽपराणि
तथा शरीराणि विहाय जीर्णा
न्यन्यानि संयाति नवानि देही

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 25, 2006, 07:41:25 pm »
skoro jesteśmy przy temacie UFO, to wie ktoś coś na temat starć NOLi z naszym lotnictwem lub obroną przeciwlotniczą?
RIP Gildio...

Offline madia

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 25, 2006, 09:25:04 pm »
To my mamy lotnictwo??  :shock:

A tak serio: coś kiedyś czytałam ale to chodziło o obserwację UFO przez jakiś lotników ale czy byli z armii to nie wiem.
वासांसि जीर्णानि यथा विहाय
नवानि गृह्णाति नरोऽपराणि
तथा शरीराणि विहाय जीर्णा
न्यन्यानि संयाति नवानि देही

Offline Jacek

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 25, 2006, 11:33:16 pm »
W ksiazce "Bardziej niz nieprawdopodobne, niemozliwe, niewiarygodne" Richarda Lazarusa znalazlem ponizsza relacje. Nie dotyczy ona chyba zolnierzy lotnictwa, ale moze was zainteresuje.

Staram sie cytowac dokladnie cala relacje, za bledy z gory przepraszam.

"1959 r., Polska, Kolobrzeg. W marcu zolnierze skoszarowani przy brzegu widzieli trojkatne UFO, ktore unioslo sie z morza i krazylo nad barakami przez pewien czas, az do momentu, kiedy zostalo odstraszone strzalami."

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 26, 2006, 08:58:39 am »
Cytat: "madia"
To my mamy lotnictwo??  :shock:

pre samolotów jeszcze chyba mamy, a może w tym roku bedizmey juz mieli pierwsze F-16  :D
pamietam że w latach 80 był przypadek keidy to pilot myśliwca namierzył UFO i już miał odpalić rakietę ale... NOL zniknąl....  :shock:
RIP Gildio...

Offline A.U.R.I.L

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 09, 2007, 05:49:56 am »
Po pierwsze to witam wszystkich.

Cytuj
"1959 r., Polska, Kolobrzeg. W marcu zolnierze skoszarowani przy brzegu widzieli trojkatne UFO, ktore unioslo sie z morza i krazylo nad barakami przez pewien czas, az do momentu, kiedy zostalo odstraszone strzalami."


To mi przypomnialo o tym, jak mi kolezanka opowiadala, ze jej ojciec widzial kiedys trojkatne UFO. Ponoc wisialo przez chwile w powietrzu, po czym z duza predkoscia odlecialo na wschod, tak mniej wiecej w strone Ukrainy. Za nim jakies odrzutowce lecialy, wojskowe chyba. Raczej sceptycznie odnosze sie do tej historii, bo z tego co wiem to ojciec tej mojej kolezanki lubi sie napic napojow wyskokowych, dosc czesto i w dosc duzych ilosciach (kiedys w srodku zimy w szczerym polu znalazl cieple piwo :badgrin: i cieply sok malinowy :badgrin: i zadnych sladow wokol tego :badgrin: .

Co do innych polskich tajemnic to jest jeszcze zloto inkow ukryte gdzies na zamku w Czorsztynie.

Offline Lencia

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 09, 2007, 03:32:26 pm »
Tak sobie czytam i czytam ten temat  :)  Co myślicie o tym żeby kiedyś sie wybrać gdzieś i to "zbadać" ;)
It's like I'm the one you love to hate
                                            but not today...'

Offline tumtor17

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 09, 2007, 06:56:34 pm »
Jeśli chodzi o piramidy to znam jeszcze jedną. Na cmentarzu miejskim w Sanoku jest grobowiec w kształcie piramidy na podmurówce wysokiej na ok. 1 m. Bardzo dawno tam byłem i nie pamiętam dokładnie ale bok miał chyba ok. 2,5 m. Pamiętam że była dość wysoka.

Offline Indy5

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 09, 2007, 08:49:29 pm »
Chwarszczany i Rurka komandorie templariuszy a jeśli templariusze to oczywiście ich skarb
I będę kroczył ścieżkami
Arki Przymierza,
Aż poczuję kurz miejsca jej ukrycia,
który jest słodszy od miodu."
Jehuda Ben Halevi

Offline Moher

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 16, 2007, 09:39:34 pm »
Cytuj
Cóż Ci mogę: Not a chance! Very Happy Na UFO z Polsce jeszcze poczekamy :>


A Wylatowo?  ;)

Offline Sonial13

Czy Polska posiada swoje TAJEMNICE
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 16, 2007, 11:07:30 pm »
Chwarszczany... Pamiętam, że był kiedyś program "nie do wiary" na ten temat. Dość ciekawy, nawet mnie zainteresował. Na prawdę. Szkoda, że koniec typowo "TeVałeNowsko - niedowiarowski" - "(...) nasi dokumentaliści są na tropie..." Bla, bla, bla...
Jeżeli chodzi o domniemaną katastrofę UFO (lub innego obiektu) około lat '50 - '60 ubiegłego wieku (nie pamiętam dokładnie) w basenie portowym w Gdyni, to czasami wraca do tego NPN czy Nautilus, nawet ostatnio coś było (proponuję sprawdzić też kregi.d2studio.pl). Ja ze swoich skromnych źródeł słyszałem kilka razy za dzieciaka, jak starsi rozmawiali na ten temat (jestem z trójmiasta, wiem, siara:/). Było mówione, że Wielki Wschodni Brat położył łapę na jakichś znaleziskach wydobytych z dna.
Co do szpitala z dokumentacją w w/w sprawie, o którym wspomniał ktoś wcześniej - mowa chyba o Akademii Medycznej na Dębinki, co?

(P.S. Byłem w Egipcie w to lato na urlopie z Małżonką. Natrzaskałem ze dwa GB zdjęć. Na dwóch mam zarejestrowane obiekty niepodobne do niczego co znam, mogącego być na niebie... Zainteresowanym wyślę na mail - żaden problem. Jeżeli znalazłby się ktoś na poważnie chcący wyjaśnić mi bliżej co to jest - byłbym wdzięczny.)
"Imagination Is More Important Than Knowledge"

 

anything