Autor Wątek: (dziwne)Zwierze z Jordani....  (Przeczytany 7338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
(dziwne)Zwierze z Jordani....
« dnia: Październik 01, 2005, 01:13:48 pm »
Witajcie.
Jako że mam wtyki w różnych (dziwnych) miejscach to udało mi sie uzyskać informacje, że w Jordani żyje dziwne zwierze, które poluje na ludzi w taki sposób, że najpierw hipnotyzuje moczem(sic!) a potem zjada żywcem.... Z tego co wiem nie jest to żadna kryptyda, tylko normalne zwierze podbne do świni i co ciekawe wszyscy tam wierzą w jego istnienie, widuja je jak dobrze pójdzie, a nawet w gazetach o tym piszą. Jak by co to mó kumpel ma kuzyna pół Polaka pół Jordanczyka i to on o tym opowiadał. Wiecie moze coś o tej sprawie?
RIP Gildio...

***

  • Gość
Re: (dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2005, 01:29:34 pm »
Cytat: "ThunderCracker"
najpierw hipnityzuje moczem(sic!)

 :shock: Jestem ciekawy jak to wygląda...

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Re: (dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2005, 02:08:44 pm »
Cytat: "Norsefir"
Cytat: "ThunderCracker"
najpierw hipnityzuje moczem(sic!)

 :shock: Jestem ciekawy jak to wygląda...

Ja też, ale tak twierdzi ten gość... co ciekawe, ślepo wierzy w istnienie tego czegoś (co według nich jest faktem), a np. Chupa cabra jest dla niego po prostu smieszna i nie w to nie wierzy...
RIP Gildio...

Offline Grant

(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2005, 03:37:06 pm »
Hmm... Może mocz tych zwierząt zawiera coś podobnego do gazu obezwładniającego.

Offline greah

(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2005, 06:33:55 pm »
Cytat: "Grant"
Hmm... Może mocz tych zwierząt zawiera coś podobnego do gazu obezwładniającego.
ale wtedy byłoby to "obezwładnianie" a nie "hipnotyzowanie" bo to kojarzy się z wahadełkiem itp a co do tego miałby mocz to nie wiem

swoją drogą ciekawe jest to "poluje na ludzi". to jakieś głupie i monotematyczne jest bo nawet największe drapieżniki jakoś urozmaicają dietę a tutaj postrach wsi - świnia ludojad z hipnotyzującym moczem? przy tym historie o czupie brzmią jak doktoraty

***

  • Gość
(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2005, 07:47:05 pm »
Chłopiec szedł szybko do domu, pamiętał przestrogi matki, że w okolicy grasuje straszliwy potwór pożerający ludzi. Nagle zauważył, że w ciemnej uliczce po jego lewej stronie coś się poruszyło. Przestraszony zrobił dwa kroki w tył, cały trząsł się ze strachu. Już chciał zacząć uciekać, gdy dostrzegł, że tak naprawdę "potworem" jest nieduży, ładny piesek, właściwie szczeniak. Chłopiec nieśmiało ruszył w stronę bezbronnego zwierzaczka. Piesek merdając ogonem podbiegł do niego i zaczął lizać mu ręce szorstkim językiem. Dziecko uśmiechnęło się, zawsze marzyło o własnym psie, przyjacielu na całe życie, który w razie czego mógłby go obronić przed niebezpieczeństwem. W pewnym momencie szczeniak podniósł nogę i "oblał" mu spodnie... Chłopiec poczuł się jakoś dziwnie, wszystko wokół niego traciło barwy, aż w końcu stało się czarne, zemdlał.
Następnego dnia całe miasteczko mówiło o tym, że policja znalazła małego chłopca z rozszarpanym gardłem i poodgryzanymi palcami u rąk :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:


- fantazje mojego młodszego brata, który przeczytał o tym straszliwym potworze
 ;)

Offline zaciekawiony

(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2005, 08:45:32 pm »
A wiesz, to możliwe
w archiwum x były takie grzyby co zjadały ludzi sprawiając że się im zdawało , że nic się im nie dzieje.
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline Dereq

(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2005, 09:17:15 pm »
Cytat: "zaciekawiony"
A wiesz, to możliwe
w archiwum x były takie grzyby co zjadały ludzi sprawiając że się im zdawało , że nic się im nie dzieje.


od wewnatrz?

buhahaha.

ciekawe historyjki tu wypisujecie musze sie przyjrzec temu forum... ;)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

***

  • Gość
(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2005, 09:30:15 pm »
Cytat: "Dereq"
ciekawe historyjki tu wypisujecie musze sie przyjrzec temu forum... ;)

Jedno z moich ulubionych ;)

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 02, 2005, 09:39:22 am »
Moze i was to smieszy, ale ponoc zdjecia tego czegos były w gazetach i to nie zwyklch, a nie takich jak Fakt. Po zatym to to zwierze ma być juz na wymarciu. I z tego co mi mówił kumpel to chyba ktos z rodziny tego Araba(pół polaka) nawet to widział. Początkowo sam nie wierzyłem w to, ale teraz postanowiłem sie zając tą sprawą własnie na łamach GT...
RIP Gildio...

Offline Dereq

(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 02, 2005, 09:51:09 am »
powodzenia!
ino ze na tym forum duzo nie zdzialasz.proponuje kupic bilet do Jordanii i sie ubezpieczyc;]
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline greah

(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 02, 2005, 11:26:05 am »
Cytat: "ThunderCracker"
Moze i was to smieszy, ale ponoc zdjecia tego czegos były w gazetach i to nie zwyklch, a nie takich jak Fakt. Po zatym to to zwierze ma być juz na wymarciu.
najłatwiej tak - zwierz na wymarciu to mu dodamy jakieś niespotykane umiejętności. dziwnym, że dodo nie strzelał laserami z oczu a wilk workowaty nie miał skrzydeł no nie?

może i coś takiego istnieje ale na boga skąd ten mocz? wiem, że niektóre toksyny bezproblemowo dostają się przez skórę ale mocz? to niesłą cewkę i pęcherz musi mieć ten zwierz jeśli jego własna toksyna go nie paraliżuje

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 02, 2005, 12:03:15 pm »
Wiecie... faktycznie brzmi to nie zbyt relastycznie, ale moze coś w tym jest. I to nie jest tak, że u nich jakies legendy na ten tematy krążą, tylko dla nich to jest tak oczywiste, tak jak dla nas że istnieja psy i koty... :roll:
RIP Gildio...

Offline Dereq

(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 02, 2005, 12:30:22 pm »
u nas oczywiste jest, ze czarny kot, ze 13, ze stluczone lustro...

skoro to takie oczywsite to czemu o tym nie slyszelismy?
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Jaro

(dziwne)Zwierze z Jordani....
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 02, 2005, 12:42:03 pm »
Cytat: "Greahtor"
to niesłą cewkę i pęcherz musi mieć ten zwierz jeśli jego własna toksyna go nie paraliżuje


Czy odmawiasz w ten sposób prawa do istnienia jadowitym wężom, pszczołom, osom i szerszeniom? ;) Przecież je też sporo osób widziało  ;)