Autor Wątek: Tajemnice naszych czasów  (Przeczytany 5615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gollum

Tajemnice naszych czasów
« dnia: Luty 21, 2003, 08:35:59 am »
Dyskutujemy nad tajemnicami sprzed wieków, a tymczasem życie wciąż tworzy nam nowe, o których być może jeszcze nasze wnuki będą rozprawiać.
Znacie takowe?

Offline Gollum

Tajemnice naszych czasów
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2003, 08:45:16 am »
1. Co 11 września 2001 roku uderzyło w Pentagon? Samolot pasażerski, jak brzmi wersja oficjalna, to nie mógł być. A jesli nie mógł być, to co się z nim faktycznie stało?

2. Kto i z czym faktycznie wysłał Rywina do Michnika?

3. Czy papiezowi Janowi Pawłowi I ktoś pomógł umrzeć?

4. Czy samolot z legendarnym gen. Aleksandrem Lebiedziem na pokładzie rozbił się z przyczyn technicznych, czy też z pomocą zewnętrzną?

5.

Offline Adam Waśkiewicz

Tajemnice naszych czasów
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2003, 12:41:33 pm »
A choćby UFO, czy Chupacabra, o którym piszemy kilka linijek niżej?  

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline SzAjBuS

Tajemnice naszych czasów
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2003, 12:46:58 pm »
Tu mi sie wydaje, ze za naszergo zycia nie poznamy prawdy, a oficjalne wersje i tak beda przeklamane.
Dlatego tu tez polecam ogldanie/czytanie Sensacje XX wieku.
A dlaczego mamy na codzien z przeklamaniami i robieniem ludzi w przyslowiowego balona?
Moge przyklad... slawna afera pobytu Kwasnieskiego w Cetniewie i spotkanie sie z czlonkiem wywiadu radzieckiego.
Gazeta napisala ze odbylo sie to spotkanie w Cetniewie... Kwasnieski zaprzeczyl... wniosl sprawe do sadu... i... wygral, dziennikasz wyszedl na durnia a ludzie dostali oficjalna wersje.
A jaka jest prawda? Taka ze. tak sie sklada, mieszkam blisko Cetniewa i tam tez mam znajomych, stad tez takowe spotkanie sie odbylo, a napewno Kwach byl w tym czasie opisywanym przez gazety.
Jaki moral, my szarzy ludkowie nigdy  nie bedziemy wiedziec wiecej niz to co nam panstwo chce przekazac. Chyba ze przypadkowo cos sie dowiemy.
Innego wyjscia nie ma
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline Gollum

Tajemnice naszych czasów
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2003, 01:04:32 pm »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"
A choćby UFO, czy Chupacabra, o którym piszemy kilka linijek niżej?  

 Pozdrawiam,
 Adam

Te tajemnice mają nieco więcej lat, dlatego o nich nie wspominam, podobnie jak o licznych zagadkach ostatniej wojny.

Offline Adam Waśkiewicz

Tajemnice naszych czasów
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2003, 01:11:41 pm »
Cytat: "SzAjBuS"
Moge przyklad... slawna afera pobytu Kwasnieskiego w Cetniewie

Cytat: "Gollum"
Kto i z czym faktycznie wysłał Rywina do Michnika?


 Zapewne znowu wyjdę na zgreda, ale komentarze do bieżących wydarzeń politycznych nie są tym, co chciałbym zobaczyć na Gildii Tajemnic, tudzież na jej Forum. Zostawmy to lepiej serwisom informacyjno - publicystycznym. Tam ich miejsce.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Gollum

Tajemnice naszych czasów
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2003, 01:14:28 pm »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"
Cytat: "SzAjBuS"
Moge przyklad... slawna afera pobytu Kwasnieskiego w Cetniewie

Cytat: "Gollum"
Kto i z czym faktycznie wysłał Rywina do Michnika?


 Zapewne znowu wyjdę na zgreda, ale komentarze do bieżących wydarzeń politycznych nie są tym, co chciałbym zobaczyć na Gildii Tajemnic, tudzież na jej Forum. Zostawmy to lepiej serwisom informacyjno - publicystycznym. Tam ich miejsce.

 Pozdrawiam,
 Adam

Dlatego też napisałem, że te tematy będą roztrząsać nasze wnuki.
Co nie znaczy, że nie mam ochoty podyskutować, kto stoi za śmiercią Jana Pawła I czy Lebiedzia.

Offline Abito_Galou

Tajemnice naszych czasów
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2003, 05:01:04 pm »
albo czy Elvic Presley żyje?   :roll:
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Kormak

Tajemnice naszych czasów
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2003, 08:10:09 pm »
Skoro tyle osób go widuje do dzisiaj...

A wracając do tematu: myślę, że nasze wnuki nadal będą np. nadala zastanawiać się, co się dzieje w Trójkącie Bermudzkim i innych zagadkowwych rejonach mórz i oceanów. Ostatnio ten modny nigdyś temat prawie zupełnie zniknął z mediów.

Offline Gollum

Tajemnice naszych czasów
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2003, 07:41:19 am »
Cytat: "Kormak"
Skoro tyle osób go widuje do dzisiaj...

A wracając do tematu: myślę, że nasze wnuki nadal będą np. nadala zastanawiać się, co się dzieje w Trójkącie Bermudzkim i innych zagadkowwych rejonach mórz i oceanów. Ostatnio ten modny nigdyś temat prawie zupełnie zniknął z mediów.

A więc czas, żeby powrócił. Zakładam stosowny temat.

 

anything