trawa

Autor Wątek: WFB - Zła Krew  (Przeczytany 32464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline swieta_barbara

WFB - Zła Krew
« dnia: Wrzesień 19, 2005, 09:04:04 pm »
jakaz oryginalna! co powiesz na czelendz, tez gram orkami. jestem z warszawy.
Jeźdźcy Hardkoru jada do oporu!

Offline bless

WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2005, 11:53:43 pm »
Ja tez chce czelendz, ja tez !!!

Ps. Bardzo dobra rozpiska ! Swietna ! Balbym sie przeciwko niej zagrac, ale ze swoim strachom trzeba stawiac czola, wiec licze, ze moze trafimy na siebie na Bazyliszku...  8)
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Jankiel

  • Gość
WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2005, 01:29:36 am »
Gdyby nie to, że w pierwszej turze miażdżymy earthshakera, to byśmy wyzwali nemezis. Ze swoimi dwoma scrollami wchodzę w to w ciemno. Wypłoszyć fanatyków, a potem już z górki. Zastanawiałeś się chociaż, jak między fanolami ma jeździć taka masa rydwanów?

Offline swieta_barbara

WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2005, 10:03:14 am »
ci jacy sie nagle odwazni i dowcipni zrobili, boki zrywac :]
Jeźdźcy Hardkoru jada do oporu!

Offline Wojcieszyn R.

WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2005, 11:43:42 am »
Bless masz wolna droge w rzuceniu mu challenga :) druzyna jest z Toba :D
Unia Brukselska, nierządnica europejska
Nie ujawni planów ciemnych, jak zabiję polskę
ludzi biednych, Unia Polskę rada zgnieść
by zaśpiewać z nami pieśń...
Moherowe berety ..!!"

JJ

  • Gość
WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2005, 03:53:01 pm »
Cytat: "Wojcieszyn R."
Bless masz wolna droge w rzuceniu mu challenga :) druzyna jest z Toba :D


A co Panowie? Klubów typu "Powergamer Warszawa" zabrakło? Oh, jaka szkoda...

Offline bless

WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2005, 04:05:00 pm »
Cytat: "JaceK Jedynak"
Cytat: "Wojcieszyn R."
Bless masz wolna droge w rzuceniu mu challenga :) druzyna jest z Toba :D


A co Panowie? Klubów typu "Powergamer Warszawa" zabrakło? Oh, jaka szkoda...



Yyyy... nie czaje. Jacku, moglbys jasniej sprecyzowac swoje zlosliwosci... (bo choc nie wiem, o so chodzi, to ze ma to byc jakas zlosliwosc - nie watpie ;) )

Ps. No i oczywiscie, ze rzucam czelendza !!! W imieniu teamu - wszystkim razem i kazdemu z osobna. Kto chetny?

Nasze haslo na Bazyla:
"Bedziemy waszym Katharsis (i tu upiorny smiech zza kotary)"
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

JJ

  • Gość
WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2005, 04:36:44 pm »
Cytat: "bless"


Yyyy... nie czaje. Jacku, moglbys jasniej sprecyzowac swoje zlosliwosci... (bo choc nie wiem, o so chodzi, to ze ma to byc jakas zlosliwosc - nie watpie ;) )




To proste. Wojtek z Michałem zawsze szukają przed turniejem jakichś łatwych 20 punktów - co mnie irytuje. Chętnie rzucał bym każdemu z nich wyzwanie - gdyby nie to, że to dla nich 20 łatwych punktów.  :oops:
A tak poważnie, to uważam, że szukanie przez silnych zawodników, czy silne drużyny łatwych punktów na frajerach jest nieeleganckie.   :evil:
Pick someone your own size...


Koniec OT!

Offline Wojcieszyn R.

WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2005, 04:53:56 pm »
Cytat: "JaceK Jedynak"
Cytat: "bless"


Yyyy... nie czaje. Jacku, moglbys jasniej sprecyzowac swoje zlosliwosci... (bo choc nie wiem, o so chodzi, to ze ma to byc jakas zlosliwosc - nie watpie ;) )




To proste. Wojtek z Michałem zawsze szukają przed turniejem jakichś łatwych 20 punktów - co mnie irytuje. Chętnie rzucał bym każdemu z nich wyzwanie - gdyby nie to, że to dla nich 20 łatwych punktów.  :oops:
A tak poważnie, to uważam, że szukanie przez silnych zawodników, czy silne drużyny łatwych punktów na frajerach jest nieeleganckie.   :evil:
Pick someone your own size...


Koniec OT!


E tam JJ. Zle odebrales to co ostatnio sie dzialo. Chlopaki z powergamers mowil ze szukaja challenga to duke i ja rzucilismy im wyzwanie. sie nie zgodzili a duke caly czas tam chodzil i krzyczal na forum ze sa starsi itp itd. to wiec rzucilismy mu zeby sprawdzic czy zawsze jest taki twardy. jak sie okazalo nie. TO samo tyczylo sie pingusa ktory tez krzyczy i sie madrzy na wszytkie strony. nie przyjal. a tu to taki zarcik byl bo wszyscy zartuja z tej odkrywczej niespotykanej rozpy. :p ale nie rzucamy challenga tak ni z gruchy ni z pietruchy ;] tylko wyrozniajacym sie w dla nas zly sposob :) albo jak ktos chce - pamietasz ze rok temu wyzwales Michala na tropiku?? dlatego chcielismy zrobic to samo na ktoryms turnieju :p
Unia Brukselska, nierządnica europejska
Nie ujawni planów ciemnych, jak zabiję polskę
ludzi biednych, Unia Polskę rada zgnieść
by zaśpiewać z nami pieśń...
Moherowe berety ..!!"

Offline pingus

WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2005, 06:06:14 pm »
Wojcieszyn: nie przyjąłem bo nie mogłem (nie było mnie na turze), następny tur możesz czuć się wyzwany.. i tak wiem że mnie pojedziesz, ale jako bretoniec nie mogę stchórzyć. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline LinuX

WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 20, 2005, 06:10:20 pm »
Cytat: "JaceK Jedynak"

A tak poważnie, to uważam, że szukanie przez silnych zawodników, czy silne drużyny łatwych punktów na frajerach jest nieeleganckie

Wyjmuje nóż....... Podchodzę z nienacka i zażynam z zimną krwią i wyjątkowym okrucieństwem
______________
KTO JEST FRAJEREM?????? :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
______________
1. Mój klub się nieczelendżował!!!!!! Mylicie 2 różne rzeczy..... Czelendż klubowy, a czelendż jedengo klubowicza......
2. Mój klub jest nowy i owszem nienależy do czołówki, ale to niepowód do wykorzystywania nas w niecnych planach( lub przykładach bijących po dumie)
3. Niewiem jak ja to zrobie, niewiem kiedy i jak, ale za tych frajerów to JJ masz czelendż!!!!!!  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
iwat Might and Magic! Wiwat wszystkie części! Wiwat Heroes of Might and Magic! Wiwat wszystkie części oprócz czwartej!
Wiwat Warszawski Klub Powergamers!

Offline StoryTeller

WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 20, 2005, 06:21:35 pm »
no to rzes Linux dal ciala w tym momencie. JJ opierdziela chlopakow z Catharsis(poniekad w Twojej obronie) a Ty sie jeszcze miotasz. Moze JJ uzyl radykalnych slow ale... hmm.... no dobra powiedzmy ze tylko radykalnych slow ;) A Ty zamiast stanac za JJ murem i przyznac mu racje to sie miotasz...

Nie rozumiem niektorych....



P.S. Ty tu czelendzy nie rozdawaj bo jeszcze nie rozegrales jedngo z pierwszych jakie byly Ci rzucone :P
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

JJ

  • Gość
WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 20, 2005, 06:28:38 pm »
Cytat: "LinuX"

KTO JEST FRAJEREM?????? :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
3. Niewiem jak ja to zrobie, niewiem kiedy i jak, ale za tych frajerów to JJ masz czelendż!!!!!!  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:


Ja, a bo co? W czterech partiach z Michałem i Wojtkiem mam 0 punktów...
Tylko Trojek i Squorel mają do mnie równie lekką rękę. Ale Trojek ani Squorel mnie nie wyzywają na pojedynki - a Wojtkowi i Michałowi tego pojedynku na który mnie wyzwali nie daruję. :evil: ;)  


The Great Book of Grudges
Halreqin
Furion
Fluffy
Bless
Tomasz
Linux



No i dość już, załóżcie topik "Zła Krew" na głównym i tam się lżyjmy i wyzywajmy.

DOŚĆ.

Offline Wojcieszyn R.

WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 20, 2005, 07:24:29 pm »
Cytat: "pingus"
Wojcieszyn: nie przyjąłem bo nie mogłem (nie było mnie na turze), następny tur możesz czuć się wyzwany.. i tak wiem że mnie pojedziesz, ale jako bretoniec nie mogę stchórzyć. ;)

spoko :] ale chcialbym zeby Duke sie uspokoil :] albo zagral ze mna lub Michalem.. czy z kims :) Dzikiem crusem? bo on twardy do slabszych jest.
JJ... ty ciagle o tym challengu :p na tropiku wyzwales Michala :)
a to dowód:
Cytat: "Jacek Jedynak"
Cześć Michale. Umówiłem się z Trojkiem na challenge’e na lipcową potyczkę, bo na 1500 nie mam HTH wartego wzmianki, a i Ty smoka nie masz. Mam nadzieję że się nie obrazisz. Możesz mnie (próbować) zmasakrować na TROPIKU gdzie wystawiam treningowe plewy na 3999. Chcesz?
Pzdr.
jj

ale nie przyjelismy bo michal przyjechal dopiero na druga bitwe :) ale nie zapomnielismy o twoim challengu :) i dlatego wtedy ci rzucilismy :) no juz nie wypominaj nam tego :) ja bys chcial sie kiedys odegrac np. na jakies smieszne klimatyczne rozpy (bo zawsze jak gralismy to wymaxowane mielismy a ty takie towarzyskie bardziej) to wal smialo :) nawet nie na turnieju :] jak bedzie czas :)
Unia Brukselska, nierządnica europejska
Nie ujawni planów ciemnych, jak zabiję polskę
ludzi biednych, Unia Polskę rada zgnieść
by zaśpiewać z nami pieśń...
Moherowe berety ..!!"

Offline b_sk

WFB - Zła Krew
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 20, 2005, 07:37:59 pm »
Właśnie dlatego żeby uniknąć takich bezsensownych sprzeczek nie uznaję instytucji chellenge'ów/y.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

 

anything