Autor Wątek: Srodziemie on-line  (Przeczytany 1896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beda Venerabilis

Srodziemie on-line
« dnia: Wrzesień 20, 2005, 01:48:20 pm »
Probowalem poruszyc ten temat na forum gier komputerowych ale nie wyszlo :( , wiec moze tu ktos sie zainteresuje. Coz pewnie zostane zlinczowany przez moderatorow ale gra (doslownie) jest warta swieczki.
 Ale od poczatku. Wyobrazcie sobie sieciowe rpg. Napewno macie jako takie pojecie na ten temat ;) Swiatem tego rpg jak napisalem w temcie jest Srodziemie. Niby nic wielkiego ale cos odroznia ta gre od innych. Tworcy staraja sie za wszelka cene trzymac sie rzeczywistosci (To chyba pierwsza tego typu gra gdzie spoojnie mozna zajac sie rolnictwem i niczym wiecej i wcale nie bedzie nudno sie gralo) i nie rezygnuja przy tym z klimatu stworzonego przez Mistrza. Naprawde spory nacisk w tej grze polozono na odgrywanie postaci (choc czarne owce tez sie zdazaja, ale tak to juz jest). Wad wedlog mnie gra ma niewiele. Glowna jest to, ze tak malo graczy bierze w niej udzial (dlatego wlasnie pisze te slowa), a druga jest oparcie jej na Ultime On-line.
Coz mam nadzieje, ze graczy bedzie coraz wiecej (moze ktos z Was sie skusi), a UO jest do zdobycia (kto dobrze poszuka ten napewno znajdzie, wiem co mowie ;) )
http://endore.angrenost.org/
Tu jest link do strony glownej
Jesli sie ktos z Was sie zdecyduje to zapraszam do Edoras! Ja stawiam pierwsza kolejke!  
W razie watpliwosci piszcie barturius@wp.pl Napewno odpowiem lub skieruje do kogos kto wie lepiej  8)
Jerusalem you take me high, make my fly like arrow in the sky..."

Offline SquizzZ

Re: Srodziemie on-line
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2005, 09:29:53 pm »
Cytat: "Beda Venerabilis"
Probowalem poruszyc ten temat na forum gier komputerowych ale nie wyszlo :(

Nie wiem gdzie w oryginale umieściłeś ten post, ale moderator tamtego działu z powrotem przeniósł to tutaj, więc z deszczu pod rynnę.

Od siebie mogę polecić byś umieścił takie ogłoszenie w kilku innych miejscach sieci, np. na grupach dyskusyjnych takich jak pl.rec.gry.komputerowe.rpg , czy forach poświęconych mmorpg (np. mmogspot.pl ? + jakieś inne... ), najlepiej zaś takich poświęconych Ultimie. Tam z pewnością będziesz miał większy odzew, czego Ci zresztą życzę. :)

Pozdrawiam.
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Beda Venerabilis

Srodziemie on-line
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2005, 09:43:08 pm »
Dzieki za dobre slowo! ;)
Tez zauazylem, ze temat mimo moich prosb wrocil tutaj. Szkoda mam nadzieje, ze chociaz kogos zainteresowalem tym nietypowym shardem.
Jerusalem you take me high, make my fly like arrow in the sky..."

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Srodziemie on-line
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2005, 08:15:22 am »
Jeśli shard jest nowy, to może być ciężko mu się wybić. Jest sporo znanych i dobrych RPG'owych shardów UO. Niewątpliwym atutem jest tu Śródziemie, ale podejrzewam, że zapaleńcy czekają na Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar :)

Offline D(z)ik'Zorn

Srodziemie on-line
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2005, 03:47:25 pm »
A ja już myślałem, że to temat o będącej w produkcji Middle-earth online :)
eep disco evil!!

 

anything