Autor Wątek: EAsports 2006  (Przeczytany 4600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spidey

EAsports 2006
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 21, 2005, 06:37:05 pm »
Cytat: "Latacz"
Ja myśle o hokeju i o fifie... NBA jakoś mnie nigdy nie zachęcała do wydania pieniędzy...

To spróbuj NBA Street v3. Naprawde mocna rzecz. A grafika i dźwięk mmmiodzio :) .

Offline Osqar

EAsports 2006
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 22, 2005, 07:35:06 am »
Mnie boli to, że panowie sie zdecydowali na płyty DVD  :roll:

I kolejna sprawa - nie wydawany w polsce TRIPLE PLAY  :roll:
b]Beware the elves...[/b]

Offline spidey

EAsports 2006
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 22, 2005, 01:44:26 pm »
Cytat: "Osqar"
Mnie boli to, że panowie sie zdecydowali na płyty DVD  :roll:

No i dobrze ze sie zdecydowali na plyty DVD. Ilez mozna wydawac gry na tych przestarzalych CD-ROMach. W innych krajach (Zachód, USA) praktycznie wszystkie gry ukazują sie tylko na DVD. Mam nadzieje ze Polscy wydawcy podaza ta sama droga.

***

  • Gość
EAsports 2006
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 22, 2005, 02:22:16 pm »
Cytat: "spidey"
Mam nadzieje ze Polscy wydawcy podaza ta sama droga.

Ten jeden, jedyny raz się z tobą zgodzę ;) To, że gry będą wydawane na DVD nie podlega wątpliwości, pytanie kiedy DVD wyprą w końcu CD... Powiedzmy sobie szczerzee, obecnie prawie każdy ma już DVD, a jeżeli nie ma, to koszt takiego napędu to +/- 100 zł ( Napęd <- link)

Offline Filip SB

EAsports 2006
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 28, 2005, 08:19:47 am »
Ok juz mam NHL 2006 , powiem tak dawno tak nie katowalem tak mocno gry. Jak zwykle gra jest szybka, dynamiczna, wspaniale komentarze. EA jakby powrociło do korzeni z NHL 1999 . Kolejna ciekawostka to mozliwosc pieknego kiwania bramkarza, swietnie zrobione walki ogolnie miodzio. Widzialem juz zapowiedzi FIFY 2006 i tez trzeba sie przygotowac na mega wypas granie!
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline Dereq

EAsports 2006
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 28, 2005, 05:51:18 pm »
EA zamiast wypuscic raz na jakis czas dopracowana gre to co roku wypuszcza to samo z lepsza grafika i corocznymi "rewolucjami" :?

coprawda zagrywalem sie z kumplem w bodajrze Fife05 lecz bardziej chodzilo o rywalizacje niz o miodnosc gry.
Fifa06 moze byc ciekwa poniewaz uslyszymy tam jako komentatorow Szpakowskiego i Szaranowicza.
moze byc ciekawie.
jesli u mnie pojdzie.
zreszta....whatever.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

 

anything