trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1154970 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damian xyz

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3690 dnia: Październik 27, 2016, 06:17:41 am »
Death - jeszcze musisz Goona przeczytać :)

Offline radef

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3691 dnia: Październik 27, 2016, 07:17:44 am »
Oby to nie były ostatnie podrygi, bo rzeczywiście jakoś tak ostatnio bez impetu to idzie Taurusowi, jakby z szoku nie wyszli że SC weszło na rynek.
Hmm? Valeriana wydają regularnie, co rusz pojawiają się kolejne dodruki. Z innymi seriami z tego co wiem też nie jest źle. Słyszałem wypowiedź Pietrasika z MFKIG i nic nie wskazuje, żeby w jakimś stopniu zwalniali. Nie ma "Żywych trupów", więc może dlatego ich oferta wygląda ciut biednie.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Kokosz

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3692 dnia: Październik 27, 2016, 07:46:02 am »
Oby to nie były ostatnie podrygi, bo rzeczywiście jakoś tak ostatnio bez impetu to idzie Taurusowi, jakby z szoku nie wyszli że SC weszło na rynek.

Fascynujące są niekiedy te forumowe teorie z... sufitu.

Offline Klint

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3693 dnia: Październik 27, 2016, 08:02:31 am »
Jeśli chodzi o nowego Dorrisona to nawet fajna niespodzianka, ale chyba wolałbym aby wydali Baracude.

Offline Wolf85

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3694 dnia: Październik 27, 2016, 08:21:15 am »
Ja tam jestem i tak w ciężkim szoku jakie jest tempo i impet wydawania Valeriana, naprawdę nieźle sie Taurus spisuje. W dodatku nawet dodatki ciekawe :)
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3695 dnia: Październik 27, 2016, 03:46:20 pm »
Jeśli chodzi o nowego Dorrisona to nawet fajna niespodzianka, ale chyba wolałbym aby wydali Baracude.


Barracuda też będzie wydana. Osobiście wolę Dorisona od Dufauxa. Dorison skupia się na krótkich, atrakcyjnych fabularnie seriach. Czasem wychodzi mu niezbyt ciekawe zakończenie (LJS, Sanktuarium). Dufaux ma otwartych obecnie 17 serii. Są rozwlekłe. Czas między kolejnymi tomi się wydłuża. Autor być może sam nie wie kiedy będzie zakończenie. Za najbardziej udaną serię, autorstwa Dufauxa, uważam Murenę.
Komiksów ze scenariuszem Dorisona i Dufauxa jest na naszym rynku po około 30.

"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline robbirob

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3696 dnia: Październik 28, 2016, 09:37:39 am »
mogli by dodrukować tom 2 przy okazji. Nie można go znaleźć już w księgarniach.
Przecież jest choćby na Gildii:
https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/267867-valerian-wydanie-zbiorcze-tom-2
i tu: http://fantastyczneswiaty.pl/szukaj_0_1.html?keyword=valerian&search_simple=1
i tu http://bonito.pl/k-90436103-valerian-tom-2

@Archelon - Barracuda to jakieś potwierdzone info?

Offline TePe

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3697 dnia: Październik 28, 2016, 10:03:34 am »
We Francji dziś premiera ostatniej Barracudy, więc może Taurus czeka na integrala.

Offline arczi_ancymon

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3698 dnia: Październik 28, 2016, 11:02:19 am »
Dufaux napisał jakiś (naprawdę) dobry scenariusz? Bo na co nie trafię, to wolę rysunki :P

Offline bluebeery

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3699 dnia: Październik 28, 2016, 11:17:24 am »
Dufaux napisał jakiś (naprawdę) dobry scenariusz? Bo na co nie trafię, to wolę rysunki :P
Mam tak samo jak Ty ;)

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3700 dnia: Październik 28, 2016, 11:36:34 am »
No ja lubię Historię wyssaną z sopla lodu i pierwsze dwa tomy Skargi utraconych ziem.

JanT

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3701 dnia: Październik 28, 2016, 12:01:47 pm »
Dufaux napisał jakiś (naprawdę) dobry scenariusz? Bo na co nie trafię, to wolę rysunki :P
Murena i Drugi cykl Djinn (nie bić  :smile: ) Jeszcze całkiem fajne Jessica Blendy i Niklos Koda.

Wątpię żeby Taurus wydał Baracudę w integralu.

Myślę że jest szana na Borgię w integralu bo ludzie się o to pytają a Manara i Jodo mają się ostatnio znowu dobrze w PL  :smile:
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2016, 12:07:49 pm wysłana przez JanT »

Offline TePe

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3702 dnia: Październik 28, 2016, 12:24:22 pm »
Dobre były też 3 pierwsze tomy Drapieżców.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3703 dnia: Październik 28, 2016, 03:30:56 pm »
@Archelon - Barracuda to jakieś potwierdzone info?


Podczas festiwalu w Łodzi Pan Pietrasik (młodszy) o tym wspomniał. Jak będzie w rzeczywistości to z czasem się przekonamy.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

JanT

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3704 dnia: Listopad 09, 2016, 02:07:22 pm »
Okko 2 podobnie jak Lazarus 4 (i inni) zostało "zmasakrowane"  przez drukarnię JW Projekt: część stron wyblakłych, część stron rozmazanych/nieostrych (to samo było w Bouncer:doubt:

Mam nadzieję że Taurus tak jak Elemental (co się chwali  :smile: ) przestanie tam drukować.

 

anything