trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1155697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3300 dnia: Październik 03, 2015, 09:48:15 am »
Muszę przyznać, że polityka wydawnicza Taurusa idealnie mi odpowiada w tym względzie, np. stanowczo wolę dostać Undertakera rozbitego na dwa tomy odpowiadające wydaniu FR a nie czekać 3 lata i kiminić czy nie olać tego i zakupić w oryginale.
perły przed wieprze

Offline Holsten

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3301 dnia: Październik 03, 2015, 02:01:45 pm »
Jasne, że tak. To jedyne słuszne podejście.

Offline VooDoo79

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3302 dnia: Październik 03, 2015, 04:28:55 pm »
Zawsze można po wydaniu wszystkich pojedynczych tomów wydać całość w integralu, wtedy kto chce pozbywa się tomów i bierze integral - proste. Do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego Taurus nie chce wydać integrala Long John Silvera skoro nie ma zamiaru dodrukować pierwszych dwóch tomów, przecież to jakieś chore podejście, nie wierzę że integral nie rozszedł by się jak świeże bułeczki....

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3303 dnia: Październik 03, 2015, 06:12:49 pm »
ja wierzę...

a jeśli są wątpliwości to po co ryzykować? biznes jest biznes.


zamiast inwestować w integral któy moze sie sprzedać ale nie musi lepiej wydawać kolejne perełki, którymi Turusik tak podbił {nie tylko} Moje Serce!!!!

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3304 dnia: Październik 03, 2015, 09:55:30 pm »
Ale przecież była gadka o Silverze w integralu. Niby rozważali...
Może będzie jakieś info po mfk.

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3305 dnia: Październik 03, 2015, 10:20:39 pm »
Ale przecież była gadka o Silverze w integralu. Niby rozważali...
Może będzie jakieś info po mfk.

Jest tyle świetnych, nowych komiksów - po co mi integral czegoś, co już mam? Nie lepiej by T przeznaczył ten czas (i zaangażował cash) w kolejne Orły Rzymu czy Skorpiona?

Offline radef

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3306 dnia: Październik 03, 2015, 10:27:34 pm »
Nie lepiej by T przeznaczył ten czas (i zaangażował cash)
Podejrzewam, że dużo czasu na wydanie takiego integrala nie trzeba poświęcić (biorąc pod uwagę, że wszystkie komiksy niedawno zostały wydane). Pieniędzy - tak, ale Taurus to nie jest nowe wydawnictwo i z takim wydatkiem umiałby sobie poradzić.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3307 dnia: Październik 03, 2015, 10:34:38 pm »
Ale przecież była gadka o Silverze w integralu. Niby rozważali...
Może będzie jakieś info po mfk.
Jest tyle świetnych, nowych komiksów - po co mi integral czegoś, co już mam? Nie lepiej by T przeznaczył ten czas (i zaangażował cash) w kolejne Orły Rzymu czy Skorpiona?
A ja tam rozumiem Taurusa. Choć sam bym przygarnął chyba taki integral, to wydawanie go (prawie) tuż po zakończeniu pojedynczych albumów byłoby takim trochę strzałem w kolano (albo choćby w piętę:)) - zniechęci część czytelników do kupowania nowych serii w pojedynczych albumach (bo jeśli seria na tyle dobra, że schodzi i wyjdzie w całości, to poczekajmy, bo za chwilę będzie w tańszym i lepszym integralu...). Integrale to dobry sposób na nadrobienie zaległości lub przypomnienie (po latach) czegoś wartościowego.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3308 dnia: Październik 03, 2015, 10:36:32 pm »
Ale przecież była gadka o Silverze w integralu. Niby rozważali...
Może będzie jakieś info po mfk.

A to nie była mowa o Skorpionie 1-6 w integralu, lub w dwóch? To kojarzę...

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3309 dnia: Październik 03, 2015, 10:39:32 pm »
O Skorpionie nie pamiętam. Na pewno gdzieś było o integralu Silvera. Chyba w odpowiedziach Taurusa czy coś takiego (na Alei?).

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3310 dnia: Październik 03, 2015, 10:41:16 pm »
Pamiętajcie też, że Taurus prowadzi również sklep (stancjonarny i internetowy). Przecież widzą co im schodzi z innych wydawnictw. Z czym miałby konkurować integral Silvera? Z Castaką? Juan Solo? Pasażerowie Wiatru?

Co byście kupili - coś nowego, czy coś, co już macie, tyle że w innym wydaniu?

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3311 dnia: Październik 03, 2015, 10:45:26 pm »
Pierwsze trzy tomy mogą konkurować prawie ze wszystkim. Czwarty może z Królestwem pod piaskiem.  :cool:

Offline Holsten

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3312 dnia: Październik 04, 2015, 09:18:09 am »
Mnie niestety nie udało się nabyć Silvera w albumach. Tak więc jestem żywo zainteresowany integralem.

Offline arab555

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3313 dnia: Październik 04, 2015, 09:31:11 am »
czyli najlepiej zrobic dodruk 1 i 2go tomu Long Silvera a wówczas 3 i 4 tom sie wyprzeda!

Offline TePe

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3314 dnia: Październik 04, 2015, 10:27:17 am »
O Skorpionie nie pamiętam. Na pewno gdzieś było o integralu Silvera. Chyba w odpowiedziach Taurusa czy coś takiego (na Alei?).
Tak, była mowa o Skorpionie, Silverze a nawet o W.E.S.T ale podejrzewam, że to szybko nie nastąpi (zwłaszcza W.E.S.T, który dopiero się skończył)...

 

anything