Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1154450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thiago

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3135 dnia: Marzec 12, 2015, 12:41:23 am »
Wszystko pięknie tylko ceny ostatnio szaleją u Taurusów


Mucha wydaje w HC po 49 zeta, a Taurus wydaje w SC po 67 zeta - co tu nie gra?

Offline Blacksad

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3136 dnia: Marzec 12, 2015, 01:48:12 am »

Czytał  :wink:
Pogląd podziela? Bo zachwyty nad "Blueberry" przypominają mi enerdowskie westerny z Gojko Miticem w roli Ulzany. I offtopowo - napisz coś na pulpie wreszcie o "The Drop" :)
Chrzań się, Smirnov

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3137 dnia: Marzec 12, 2015, 10:20:21 am »
Pogląd podziela? Bo zachwyty nad "Blueberry" przypominają mi enerdowskie westerny z Gojko Miticem w roli Ulzany. I offtopowo - napisz coś na pulpie wreszcie o "The Drop" :smile:


Odpowiem Ci wymijająco. Uważam, że Jonah Hex ma momenty gdy staje się genialnym komiksem (historia rysowana przez Cooke'a o Tallulah Black to jest majstersztyk) ale nie powiem, że ten run trzyma równy poziom, więc było tam coś przy czym można marudzić (ale nigdy nie było tak nijako jak to co zrobili w All-Star Westeren).

PS: Nie wiem czy w sumie mam coś więcej do powiedzenia o The Drop, no oprócz tego, że to świetny film :wink:
perły przed wieprze

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3138 dnia: Marzec 28, 2015, 08:42:43 am »
Wiem że się powtarzam i mam nadzieję że admini mi to wybaczą, ale na moim blogu ruszył konkurs w którym można wygrać pierwszy tom "Lazarusa". Serdecznie zapraszam :)

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3139 dnia: Marzec 29, 2015, 06:36:36 pm »
Lazarus to chyba najlepszy komiks wydawnictwa Image jaki miałem okazję przeczytać po polsku. bardzo ciekawie wykreowany jest świat przez Ruckę (choć to dopiero zalążki), w którym rządzą potężne rodziny ochraniane przez swoich łazarzy, a ludzie podzieleni są na klasy i rządzeni niczym niewolnicy. powoduje to pewną bezwzględność zachowań i relacji, co zresztą jest już na samym początku ukazane. kolejnym ważnym elementem są bohaterowie, intrygująco zarysowani i umiejętnie wpleceni w fabułę. iskrzy między nimi tak, że można by rozpalić ognisko, a tego często mi brakuje - zaś główna, Forever przypomina mi bohaterkę Kill Billa :smile: na koniec rysunki. Michael Lark spisał się wzorowo, jego kreska mroczna, ale bardzo przejrzysta. w tej konwencji przebija w mojej opinii Seana Phillipsa, który również jest wyśmienitym artystą. kto jeszcze nie ma brać !!! bezwględnie :smile:

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3140 dnia: Marzec 29, 2015, 07:24:41 pm »
Cholera, a ja przez "Battling Boga" wciąż czekam na "Lazarusa" i inne nowości (m.in. "Saga 2", "Fatale 2").   :sad:

Offline Funny

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3141 dnia: Marzec 29, 2015, 07:33:54 pm »
Zastanawialem sie nad zakupem Lazarusa, nie był na mojej liście wydatków, ale na szczęście zaraz nowy miesiąc  :badgrin:

Offline Gre

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3142 dnia: Marzec 30, 2015, 10:32:49 am »
Lazarus to chyba najlepszy komiks wydawnictwa Image jaki miałem okazję przeczytać po polsku. bardzo ciekawie wykreowany jest świat przez Ruckę (choć to dopiero zalążki), w którym rządzą potężne rodziny ochraniane przez swoich łazarzy, a ludzie podzieleni są na klasy i rządzeni niczym niewolnicy. powoduje to pewną bezwzględność zachowań i relacji, co zresztą jest już na samym początku ukazane. kolejnym ważnym elementem są bohaterowie, intrygująco zarysowani i umiejętnie wpleceni w fabułę. iskrzy między nimi tak, że można by rozpalić ognisko, a tego często mi brakuje - zaś główna, Forever przypomina mi bohaterkę Kill Billa :smile: na koniec rysunki. Michael Lark spisał się wzorowo, jego kreska mroczna, ale bardzo przejrzysta. w tej konwencji przebija w mojej opinii Seana Phillipsa, który również jest wyśmienitym artystą. kto jeszcze nie ma brać !!! bezwględnie :smile:

w 100% sie zgadzam pozycja obowiązkowa az dziw ze nie ma jeszcze swojego tematu

Offline rzem

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3143 dnia: Marzec 30, 2015, 11:32:03 am »
Również potwierdzam: Lazarusa brać śmiało, kto jeszcze nie zna. Odnosząc się do całej polskiej oferty Image, dla mnie na razie najlepsza Saga.

Offline vision2001

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3144 dnia: Kwiecień 08, 2015, 04:06:02 pm »
W maju Valerian #2 i nowość:


DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline nocny

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3145 dnia: Kwiecień 08, 2015, 04:18:34 pm »
Nie mogę się doczekać ale ciekaw jestem jak mu pójdzie, sporo westernów na raz będzie:
Blueberry
Durango
Bez przebaczenia
Komancze
Szósty rewolwer
Undertaker
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2015, 04:23:42 pm wysłana przez nocny »

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3146 dnia: Kwiecień 08, 2015, 05:08:07 pm »
Mamy nadzieję że "pójdzie" dobrze. "Undertaker" jest autorstwa Dorisona i Meyera czyli duetu doskonale przyjętego "Asgarda". Tak na marginesie we Francji pierwszy nakład wyprzedał się w dwa tygodnie a sam komiks w głosowaniu klientów uzyskał tyle głosów po dwóch miesiącach od ukazania się ile komiksy które wygrywały w rankingach rocznych w poprzednich latach. Ja osobiście jestem nim oczarowany szczególnie jesli chodzi o warstwę graficzną. Cóż Ralph Meyer po "staremu" ręcznie szkicuje, kładzie tusz i koloruje (kto śledzi jego stronę na FB ten wie) 
TAURUS MEDIA

Offline blackwaterpark

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3147 dnia: Kwiecień 08, 2015, 06:34:32 pm »
W maju Valerian #2 i nowość: ...

Dziwne: na Facebook'u popełniłem wpis,

''Taurus Media proszę o udzielenie mi odpowiedzi: czy jest szansa na dodruk 1 i 2 tomu cyklu ''Borgia''? Pytam, bo widzę na rynku tylko tom 3 i 4, a chyba nie warto kupować tomów zamykających bez możliwości zapoznania się z początkiem historii...''

który (chyba?) wyparował...  :sad:

A może ktoś z szanownych forumowiczów mi pomoże znaleźć odpowiedź?

Offline Holsten

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3148 dnia: Kwiecień 08, 2015, 06:34:45 pm »
Kolejna ciekawa propozycja. Biorę.

Offline DarekŻory

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3149 dnia: Kwiecień 08, 2015, 08:23:03 pm »
Lepiej integral wypadnie.