Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1148497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3105 dnia: Marzec 03, 2015, 05:22:43 pm »
Nie czytam Thorgala, to może przez to...

A swoją drogą, jakie jest oficjalne stanowisko Taurusa w kwestii Queen & Country? Coś pamiętam, że jeszcze niedawno (z rok temu?) pisali, że zamierzają wydawać dalej... Przez "Whiteout" nabrałem jeszcze większej ochoty na Rucke, a linkowana przez Ciebie Twoja zachęta serii... zachęca mnie...
Nie wiem, trzeba by było zapytać o to p. Pietrasika. Niemniej moja "zachęta serii" była tylko zachętą połowiczną, ponieważ Q&C podobało mi się średnio - najbardziej spin-offy "Odtajnione". Co więcej, seria nie została ukończona i trwa niejako w zawieszeniu. Rucka wspominał, że będzie ją może kontynuował gdy najdzie go wena, ale wydaje mi się, że już raczej, w odniesieniu do Q&C, go nie najdzie :wink:

Offline spence

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3106 dnia: Marzec 03, 2015, 09:50:26 pm »
Nie czytam Thorgala, to może przez to...

A swoją drogą, jakie jest oficjalne stanowisko Taurusa w kwestii Queen & Country? Coś pamiętam, że jeszcze niedawno (z rok temu?) pisali, że zamierzają wydawać dalej... Przez "Whiteout" nabrałem jeszcze większej ochoty na Rucke, a linkowana przez Ciebie Twoja zachęta serii... zachęca mnie...

Tylko z Queen and Country jest taki problem że z tego co mi kumpel mówił to to się cliffhangerem chamsko kończy (mówię o ameryckim).

Rozumiem, że Lazarus daje zarabiać i to w pewnym sensie jest kontynuacja wątków (kobieta zamknięta w pracy takiej jaka jest, chociaż bardziej bo Lazarus się tak urodziła #Frankenstein_ ale no kiedyś to Q&C by mógł skońćzyć D: Może bedzie jak ze Stray Bullets (powrót po latach), chociaż też wątpie :/
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline TePe

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3107 dnia: Marzec 03, 2015, 11:39:14 pm »
W tym miesiącu zamiast Wartowników dostaniemy Skorpiona!
Wiadomość z facebooka: "Ze względu na nienadesłanie w odpowiednim terminie materiałów do produkcji "Wartowników" #4 w ich miejsce w marcu ukaże się jedenasty tom "Skorpiona". Jeżeli materiały dotrą w miarę szybko to "Wartownicy" przybędą w kwietniu."

Offline pioma10

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3108 dnia: Marzec 04, 2015, 08:02:52 am »
Tylko z Queen and Country jest taki problem że z tego co mi kumpel mówił to to się cliffhangerem chamsko kończy (mówię o ameryckim).

Nie do końca się z tym zgodzę.
Praktycznie wszystkie wątki zostały zakończone... z tym, że nastąpiło to w książkach. Akcja pierwszej była umiejscowiona pomiędzy 'Saddlebag' a 'Red Panda' (przedostatnią i ostatnią historią z komiksu), a druga i trzecia już po 'Red Panda'.

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3109 dnia: Marzec 04, 2015, 08:11:05 am »
A swoją drogą, jakie jest oficjalne stanowisko Taurusa w kwestii Queen & Country? Coś pamiętam, że jeszcze niedawno (z rok temu?) pisali, że zamierzają wydawać dalej... Przez "Whiteout" nabrałem jeszcze większej ochoty na Rucke, a linkowana przez Ciebie Twoja zachęta serii... zachęca mnie...
Z mojego październikowego wywiadu

Image Comics Journal: Spotkałem się kiedyś z pewną opinią o którą chciałbym zapytać. Czy jest prawdą, że gdyby nie ”Żywe Trupy” to obecnie wydawnictwa Taurus mogłoby już na naszym rynku nie być? Na samym początku mieliście kilka, nazwijmy to, ”wtop” jak chociażby ”Zbir”, który się kompletnie u nas nie przyjął, ”Queen & Country” które też dość szybko przestało się ukazywać, podobnie jak ”Ja, Wampir”. Natomiast seria Roberta Kirkmana trwa od samego początku i co moment ukazują się dodruki.

Maciej Pietrasik: Prawda jest taka, że ”Żywe Trupy” są naszym motorem napędowym i dzięki temu, że był ten komiks, a później jeszcze wyszedł serial oraz wszystko wokół tej serii zaczęło się szybciej kręcić, to my mogliśmy pozwolić sobie z eksperymentami, którym wówczas był komiks francuski. Owszem, mieliśmy ”wtopy” jak wspomnianego ”Zbira” którego ja osobiście nie mogę sobie odżałować i przysięgam że jak wygram w totka to tę serie wydam po kosztach, bo jest to świetny komiks. Uważam go za taką pozycję, którą każdy powinien mieć na półce. Nie przyjął się na naszym rynku i bardzo mnie to boli. ”Queen & Country” będziemy kontynuować. To co wydaliśmy zamknęło pewien wątek, a chcieliśmy spróbować też z innymi tytułami. Natomiast wracając do pytania, nie mieliśmy takiego momentu, w którym doszlibyśmy do wniosku że bez ”Żywych Trupów” nie dalibyśmy rady dalej pociągnąć, po prostu nie rozwijałoby się to tak szybko. Nie mielibyśmy tej rezerwy finansowej jaką się udało zrobić dzięki tej serii. Dzięki nim mogliśmy popróbować z innymi rzeczami.

Offline vision2001

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3110 dnia: Marzec 04, 2015, 08:18:20 am »
W tym miesiącu zamiast Wartowników dostaniemy Skorpiona!
Wiadomość z facebooka: "Ze względu na nienadesłanie w odpowiednim terminie materiałów do produkcji "Wartowników" #4 w ich miejsce w marcu ukaże się jedenasty tom "Skorpiona". Jeżeli materiały dotrą w miarę szybko to "Wartownicy" przybędą w kwietniu."
A tutaj okładka:

 
oraz kilka plansz:




DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline spence

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3111 dnia: Marzec 04, 2015, 10:11:53 am »
Nie do końca się z tym zgodzę.
Praktycznie wszystkie wątki zostały zakończone... z tym, że nastąpiło to w książkach. Akcja pierwszej była umiejscowiona pomiędzy 'Saddlebag' a 'Red Panda' (przedostatnią i ostatnią historią z komiksu), a druga i trzecia już po 'Red Panda'.

O widzisz, nie wiedziałem, dobrze że to dopisałeś D: nie wiedziałem że te książki aż tak miały wpływ. Sądziłem, że one wcześniejszych wydarzeń dotyczą.
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline TePe

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3112 dnia: Marzec 04, 2015, 11:14:05 am »
Taurus zamieszcza na facebooku przypomnienie o tym co wkrótce:


Informacja dla tych z Państwa którzy się "pogubili":
Kwiecień 2015:
- "Wartownicy tom 4"
- "Caravaggio tom 1 z 2"
- "WEST tom 6" (zakończenie serii)

Maj 2015:
- "Parker tom 3"
- "Undertaker tom 1" (Nowy cykl westernowy Dorrisona i Meyera)
- "Valerian Zebrany tom 2"
Czerwiec 2015:
- "Ekho tom 3"
- "XIII tom 21"
- "Locke & Key tom 3"
Oczywiście plany mogą ulec kosmetycznym zmianom

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3113 dnia: Marzec 04, 2015, 11:30:44 am »
2 + 2 + 1. Biorę ponad 50%...
Bardzo Ładnie Taurusie. To podoba Mi się...

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3114 dnia: Marzec 04, 2015, 01:01:33 pm »
Z mojego październikowego wywiadu


Dzięki Lokus!




Offline kenji

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3115 dnia: Marzec 04, 2015, 04:44:57 pm »
2 + 2 + 1. Biorę ponad 50%...
Bardzo Ładnie Taurusie. To podoba Mi się...

U mnie zestaw ilościowy taki sam. Zapewne inny "jakościowo". Tak czy inaczej Taurus mocno punktuje ostatnio!

Offline Koalar

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3116 dnia: Marzec 05, 2015, 10:27:57 pm »
Ode mnie, Taurusie, brawa za foliowanie grubszych komiksów :)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3117 dnia: Marzec 05, 2015, 11:45:09 pm »
Napaliłem się trochę na tego Undertakera, oby nie zawiódł.
perły przed wieprze

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3118 dnia: Marzec 06, 2015, 08:59:39 am »
Undertaker nie zawodzi :)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3119 dnia: Marzec 06, 2015, 12:58:29 pm »
Ale czytałeś w oryginale czy po prostu tak bardzo ufasz jego twórcom?
perły przed wieprze

 

anything