Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1153861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3045 dnia: Styczeń 14, 2015, 07:20:41 am »
moze byc ciekawie  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3046 dnia: Styczeń 14, 2015, 05:03:22 pm »
Nowy komiks Manary, Le Caravage.

ajć. myślałem, że może HP :)

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3047 dnia: Styczeń 23, 2015, 04:55:24 pm »
Czo ten Taurus...

Wstęp do Black Science:
"(Rick Remender) podczas swojej pracy dla Marcela..."

Obwoluta drugiego tomu Parkera:
"Darwin Cook"

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3048 dnia: Styczeń 23, 2015, 05:02:00 pm »

Offline postie

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3049 dnia: Styczeń 23, 2015, 05:48:15 pm »
Czyżby zbyt duży pośpiech? Szkoda bo od jakiegoś czasu to był mój ulubiony wydawca.

Offline Holsten

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3050 dnia: Styczeń 23, 2015, 05:58:20 pm »
Niepotwierdzone info.
Na razie na FB "A co myślicie Państwo o czymś takim?" napisali i zaprezentowali grafikę:





Świetna wiadomość. Biorę na pewno.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3051 dnia: Styczeń 25, 2015, 12:40:18 pm »
Black Science - przez pierwsze 3 zeszyty byłem przekonany, że seria okaże się dla mnie niestrawna z powodu zbytniego nagromadzenia nie związancyh ze sobą wydarzeń i nieciekawych bohaterów, ale :)
w czwartym zeszycie następuje trzęsienie ziemi, a potem napięcie już nie spada. komiks dla fanów scifi oraz teorii multiwersum. potężny potencjał, który jeśli zostanie wykorzystany przez Remendera, to możemy spodziewać się czegoś niezwykłego. oby tylko nie wyszła z tego kaszka na poziomie Franken Castle...

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3052 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:10:11 pm »
Witam

zgodnie z obietnicą umiesciłem dzisiaj w wątku pytań do Taurus Media odpowiedzi.

pozdrawiam
Maciej Pietrasik
Taurus Media
TAURUS MEDIA

Offline horror

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3053 dnia: Styczeń 30, 2015, 03:19:56 pm »
Witam

zgodnie z obietnicą umiesciłem dzisiaj w wątku pytań do Taurus Media odpowiedzi.

pozdrawiam
Maciej Pietrasik
Taurus Media

wielkie dzieki :)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3054 dnia: Styczeń 30, 2015, 06:16:35 pm »
Przeczytałem dziś Niczego nie dotykać i...hmm nieco fabularnie rozczarowuje. Niby jest klimat, niby można odczuć ciężką i mroczna atmosferę, ale też nieco nudzi. Fabuła jest baaardzo liniowa, każda kolejna historia opiera sie na takim samym schemacie, zero wątków pobocznych.

Bohaterowie też jacyś tacy nijacy...

Plus za to za rysunki. Te, choć minimalistycznie kanciaste to naprawdę jest na co popatrzeć. Dodatkowo jeszcze spokojne kolory budują klimat.

Ogólnie fajnie było popatrzeć, a czytać cóż, nudne nie było, ale trochę braków jest.

ps. nie do końca załapałem historię z malarką. Przecież tam nigdzie nie jest pokazane, że
Spoiler: pokaż
ruszyła ona coś czy schowała, przestawiła coś czego nie powinna
. Za co więc spotkała ją kara?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3055 dnia: Styczeń 30, 2015, 07:03:25 pm »
ps. nie do końca załapałem historię z malarką. Przecież tam nigdzie nie jest pokazane, że
Spoiler: pokaż
ruszyła ona coś czy schowała, przestawiła coś czego nie powinna
. Za co więc spotkała ją kara?
Spoiler: pokaż
To nie ją spotkała kara, ale tych złych, którzy próbowali ją skrzywdzić. A ona, cóż, wręcz przeciwnie, została zaakceptowana i odtąd czuła się bezpiecznie, i co więcej, poprzez swoje obrazy stała się częścią domu.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3056 dnia: Styczeń 30, 2015, 07:15:26 pm »
No tak, ale przecież ci goście też niczym nie zawinili domowi, żeby spotkała ich kara.


A co do tej malarki to ja odebrałem to tak, że ona też
Spoiler: pokaż
zwariowała
.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3057 dnia: Styczeń 30, 2015, 07:24:35 pm »
No tak, ale przecież ci goście też niczym nie zawinili domowi, żeby spotkała ich kara.


A co do tej malarki to ja odebrałem to tak, że ona też
Spoiler: pokaż
zwariowała
.
Spoiler: pokaż
Zawinili, ponieważ malarka poprzez "akceptację" została "zaadoptowana" przez nieżyjących staruszków, stając się tym samym niejako częścią domu wraz ze swoimi obrazami. Interpretację tę również potwierdza fakt, że obrazy występują w kolejnych historyjkach i, z tego co pamiętam, w jednej z nich odgrywają istotną rolę. Jeśli zaś chodzi o "zwariowanie", to z pewnością masz rację, ale ja obstawiam, że była zwariowana już wcześniej, bo z doświadczenia wiem, że po prostu każda malarka taka jest :wink:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2015, 08:14:18 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3058 dnia: Styczeń 30, 2015, 07:32:43 pm »
Hmm...prawdą jest, że obrazy odegrały jakaś rolę vide finał historii.


Przekonuje mnie Twoja interpretacja tej historii, ALE tak myślę, że średnio ona pasuje do reszty. Założeniem komiksu jest to, że nie można niczego dotknąć, bo czeka Cię kara.
Spoiler: pokaż
 I rzeczywiście tak jest przez trzy historię, ale nagle w jednej bohaterka zostaje zaakceptowana przez mumie i dom staje się jej obrońcą?
Moim skromnym zdaniem trochę się to nie trzyma kupy.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3059 dnia: Styczeń 30, 2015, 07:40:47 pm »
Hmm...prawdą jest, że obrazy odegrały jakaś rolę vide finał historii.

Przekonuje mnie Twoja interpretacja tej historii, ALE tak myślę, że średnio ona pasuje do reszty. Założeniem komiksu jest to, że nie można niczego dotknąć, bo czeka Cię kara.
Spoiler: pokaż
 I rzeczywiście tak jest przez trzy historię, ale nagle w jednej bohaterka zostaje zaakceptowana przez mumie i dom staje się jej obrońcą?
Moim skromnym zdaniem trochę się to nie trzyma kupy.
A może na podstawie 3 pierwszych historyjek przyjąłeś błędne założenie co do prostoty schematu, wedle którego zbudowano fabułę tego komiksu, i to błędne założenie rzutuje teraz na Twoją recepcję całości?

 

anything