Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1155378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2925 dnia: Listopad 15, 2014, 08:19:41 am »

Offline bosssu

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2926 dnia: Listopad 15, 2014, 06:19:50 pm »
jakieś opinie na temat serii Jednorożec?
Wystarczy popatrzeć na dostępność serii. Dla mnie świetnie narysowana, fajny klimat, super wydanie. Polecam wszystkim

Dla zainteresowanych okładki styczniowych nowości, na które osobiście czekam z niecierpliwością:

Offline pucka

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2927 dnia: Listopad 15, 2014, 08:02:49 pm »
WoW! Erlyczek jak zwykle śliczny. Czekam na ten album z niecierpliwością. Dzięki za okładkę. Bardzo przyjemnie było na nią spojrzeć.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2928 dnia: Listopad 15, 2014, 09:35:48 pm »
Okładki Elryka prezentują się niezwykle efektownie, to pewnie dlatego trzeba było tyle czekań na drugi tom :wink:

Offline vision2001

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2929 dnia: Listopad 17, 2014, 07:52:58 pm »
Okładki Elryka prezentują się niezwykle efektownie, to pewnie dlatego trzeba było tyle czekań na drugi tom :wink:
Odnosisz się do wydania polskiego czy oryginalnego?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2930 dnia: Listopad 17, 2014, 08:11:26 pm »
Polskiego, od Taurusa.

Offline vision2001

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2931 dnia: Listopad 17, 2014, 08:16:09 pm »
Polskiego, od Taurusa.
Przymrużenie oczka ;) zatem jest wskazane ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2932 dnia: Listopad 18, 2014, 10:30:44 pm »
Ja mam pytanie odnośnie Erlika. W sumie stary ze mnie człek. Lubię fantasy. Jako dzieciak zaczytywałem się w opowiadaniach  (końcówka lat 80tych) Howarda (szczerze ma pier.... a na punkcie tego autora, gość pisał opowiadania do pulpowych magazynów w wieku 16 lat), Wagnera (Kaine). Jako fan fantasy nigdy nie potrafiłem strawić Michaela Moorcocka. Ciągle wydawał mi się nudny, przegadany, mało ekscytujący. Nie potrafił sprzedać wykreowanego świata. Miło by było gdyby ktoś przekonał mnie do fabuły tego komiksu.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2933 dnia: Listopad 18, 2014, 10:55:28 pm »
Miło by było gdyby ktoś przekonał mnie do fabuły tego komiksu.

tylko pytanie po co? to w sumie dobrze narysowany komiks ze słabym scenariuszem... nie tyle nudnym, co mało wciągającym...

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2934 dnia: Listopad 18, 2014, 11:18:39 pm »
Kibicuję wszystkim wydawnictwom na naszym ryneczku. Pojawiła się  tzw klęka urodzaju. Staram się zakupić większość  nowości. Niestety nastał czas kiedy przestaję ogarniać, to co się pojawia. Zadecydowałem, że na swoje hobby przeznaczam około tysiaka miesięcznie. Nastały czasy kiedy muszę weryfikować własne zakupy. Zwyczajnie, mnie nie stać na wszystkie nowości. Z Taurusa w ciągu ostatnich trzech lat własnie nie kupiłem jedynie Elrika i Silas Corey. Dlatego zapytałem czy warto zakupić Elrika




Kuki masz rację. Sprawdziłem teraz. W HC, Pajęczyna utkana z ciemności K. Wagnera ukazała się w 1991 roku nakładem wydawnictwa Amber. Hehe wyszukałem to co u mnie stoi obok Smok i Jerzy Gordona R. Dicksona
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2014, 11:27:05 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2935 dnia: Listopad 18, 2014, 11:25:20 pm »
Z Taurusa w ciągu ostatnich trzech lat własnie nie kupiłem jedynie Elrika i Silas Corey. Dlatego zapytałem czy warto zakupić Elrika.
Silasa warto kupić!

Offline misiokles

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2936 dnia: Listopad 19, 2014, 05:28:34 am »
Kibicuję wszystkim wydawnictwom na naszym ryneczku. Pojawiła się  tzw klęka urodzaju. Staram się zakupić większość  nowości. Niestety nastał czas kiedy przestaję ogarniać, to co się pojawia. Zadecydowałem, że na swoje hobby przeznaczam około tysiaka miesięcznie. Nastały czasy kiedy muszę weryfikować własne zakupy.
Ja stosuję prostą regułę weryfikacji. Kupuję te pozycje, przy których nie mam żadnych obiekcji (bądź minimalne). Komiksy, przy których rodzą się pytania - zostawiam na ewentualne później.

Offline TePe

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2937 dnia: Listopad 20, 2014, 02:37:24 pm »
Kibicuję wszystkim wydawnictwom na naszym ryneczku. Pojawiła się  tzw klęka urodzaju. Staram się zakupić większość  nowości. Niestety nastał czas kiedy przestaję ogarniać, to co się pojawia. Zadecydowałem, że na swoje hobby przeznaczam około tysiaka miesięcznie. Nastały czasy kiedy muszę weryfikować własne zakupy. Zwyczajnie, mnie nie stać na wszystkie nowości. Z Taurusa w ciągu ostatnich trzech lat własnie nie kupiłem jedynie Elrika i Silas Corey. Dlatego zapytałem czy warto zakupić Elrika
To ładny musisz mieć zestaw jak tysiaka miesięcznie na komiksy wydajesz. Ja także kupuję dużo od Taurusa, bardzo trafia w mój gust, ta nagroda uważam, że w 100% zasłużona. Elrika kupiłem bo rysunki ładne i lubię komiksowe fantasy, ale nie ukrywam, że się sparzyłem i tomu 2 już nie kupię, nie to by komiks był zły, ale po prostu są lepsze, a ja tysiaka nie chciałbym przeznaczać na komiksy bo mnie na to nie stać. Powtórzę to co napisał Tobie ramirez82: "Silasa warto kupić!"
Jeśli nie czytałeś tych dwóch serii, to bardziej proponuję Silasa Coreya w porównaniu do Elrika, gdzie 1 tom jest tylko wstępem, tu w 1 tomie dzieje się tak dużo, że aż dziw bierze, że autorzy upchnęli to wszystko w jednym albumie.

Offline Kris1982

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2938 dnia: Listopad 22, 2014, 09:25:44 pm »
Ok no to przechodzimy do tego wydawnictwa. Co byście mi polecili w formie nadrabiania zaległości z tego wydawnictwa ? Możecie pominąć wszystkie aktualnie wychodzące serie bo albo mam albo nie jestem zainteresowany i bardziej mi chodzi o rzeczy starsze i niedostępne. Myślałem że mam dobrze Taurusa ogarniętego a tu nagle chyba nawet w tym temacie pojawiło się WE3 komiks o którym pierwsze słyszę a wszystko wskazuję na to że jest bardzo dobry. Co jeszcze ominąłem bardzo dobrego przez ostatnie lata?

Offline vision2001

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2939 dnia: Listopad 22, 2014, 09:29:11 pm »
Z Taurusa polecam:

300 (Franka Millera)
D'Artagnan: Dziennik kadeta
Torpedo (5 tomów)

Więcej info znajdziesz tutaj: http://www.alejakomiksu.com/wydawnictwa/174/Taurus-Media/
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---