trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1151192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pokia

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2670 dnia: Wrzesień 05, 2014, 06:00:29 pm »
Po prostu znowu nastaly czasy, ze czlowiek musi dokonywac selekcji, wszystkiego raczej nie da sie kupic.
pzdr

Zgadzam się, ilość komiksów jaka wyjdzie do końca roku przerasta moje możliwości finansowe. Z jednej strony to dobrze, że mamy z czego wybierać, ale z drugiej może umknąć coś, co nie rzuca się w oczy, a jest wartościowym tytułem. Dodatkowo przesyt na rynku może zaszkodzić mniejszym wydawnictwom, bo nie dadzą rady konkurować z czołowymi graczami.

Offline bosssu

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2671 dnia: Wrzesień 06, 2014, 10:42:19 am »
W sumie dobre podsumowanie napisałeś. Wiadomo, że to taka papka i taki tani, plastikowy mroczny mrok, ale mimo wszystko czyta się fajnie (lekko i przyjemnie) i fajnie wygląda. Końcówka I tomu daje też nadzieje na to, że to sztuczne pompowanie mroku, o jacy my jesteśmy mroczni, się skończy, że było to tylko zawiązanie akcji.

Jak ma być mrocznie i piekielnie to polecam genialnie narysowany cykl REQUIEM Vampire Knight -Mills Ledroit

Offline DarekŻory

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2672 dnia: Wrzesień 08, 2014, 09:37:55 pm »



Wrzesień (26.09)
- Żywe Trupy tom 21
- Orły Rzymu tom 3

Październik (28.10)
- WEST tom 5
- Wartownicy tom 3

Listopad (25.11)
- Black Science tom 1
- Valerian integral tom 1
- Elryk tom 2





Nie wie ktoś czy to wszystko na ten rok od Taurusa?? Coś dziwnie cicho siedzi.


Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2673 dnia: Wrzesień 08, 2014, 11:11:23 pm »
- Valerian integral tom 1
Super! To pewnie będą te albumy, które kiedyś wydawała Fantastyka (czyli znowu integral z powtórkami). Z nich czytałem tylko ten o Mieście niespokojnych wód (inny tytuł - Głębiny Nowego Jorku), więc dla mnie podwójna radość, bo większości tych historii nie znam, mimo że drugie wydanie. Mam nadzieję, że inne albumy są od Miasta lepsze, oby na poziomie znakomitej historii, która ukazywała się w częściach w Świecie Komiksu.

Offline DarekŻory

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2674 dnia: Wrzesień 08, 2014, 11:22:55 pm »
Valerian to dobra nowina. Mam zamiar kupić. Zamiar bo dużo niespodzianek może być po drodze. Chciał bym znać oficjalne  wszystkie plany Taurusa do końca roku.
Z wyjątkiem Valeriana i być może Black Science nie interesuje mnie nic. wiem, że orbiala nie wydadzą w tym roku, a spin-off to odległy ląd.

Jak już pisałem coś dziwnie cicho Taurus siedzi. Pewnie szykują się na wrzesień. Wiadomo komuś coś na temat??

Offline wilk

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2675 dnia: Wrzesień 09, 2014, 07:26:07 am »

Nie wie ktoś czy to wszystko na ten rok od Taurusa?? Coś dziwnie cicho siedzi.


Pod koniec września ma być też wznowienie 12 tomu Żywych trupów.

Offline misiokles

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2676 dnia: Wrzesień 09, 2014, 06:55:44 pm »
Super! To pewnie będą te albumy, które kiedyś wydawała Fantastyka (czyli znowu integral z powtórkami).
Bazując na wydaniu francuskim pierwszego integrala, będą to albumy:
1. http://www.senscritique.com/bd/Les_Mauvais_Reves_Valerian_tome_0/453311
2. http://www.senscritique.com/bd/La_Cite_des_eaux_mouvantes_Valerian_tome_1/471148
3. http://www.senscritique.com/bd/L_Empire_des_mille_planetes_Valerian_tome_2/491582

Deg

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2677 dnia: Wrzesień 09, 2014, 07:14:36 pm »
Czyli "Miasto...", "Cesarstwo tysiąca planet" i album zerowy, który nigdy się u nas nie ukazał. Już nie mogę doczekać się listopada :)

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2678 dnia: Wrzesień 17, 2014, 07:27:24 pm »
Na fb Taurusa pojawiło się pytanie o dostępność komiksów wydawnictwa w Literackiej i najwyraźniej odpada kolejny punkt z szerokim asortymentem komiksów.

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2679 dnia: Wrzesień 17, 2014, 07:42:13 pm »
Na fb Taurusa pojawiło się pytanie o dostępność komiksów wydawnictwa w Literackiej i najwyraźniej odpada kolejny punkt z szerokim asortymentem komiksów.

Na FB jest taka odpowiedz Taurusa: Niestety ale literacka.pl nigdy nie była naszym bezpośrednim odbiorcą. Zaopatrywali się przez jakiegoś hurtownika.

Co nie oznacza, ze komiksy Taurusa nie trafia w koncu do tego hurtownika. Spokojnie trzeba czekac.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2680 dnia: Wrzesień 17, 2014, 08:00:40 pm »
peta18, przecież zostawiłem sobie furtkę bezpieczeństwa dzięki wyrazowi najwyraźniej :wink:
Coś w tym jednak musi być, bo Locke&key jest już dostępny wszędzie i to od dawna, tylko nie w Literackiej.

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2681 dnia: Wrzesień 17, 2014, 08:02:54 pm »
peta18, przecież zostawiłem sobie furtkę bezpieczeństwa dzięki wyrazowi najwyraźniej :wink:
Coś w tym jednak musi być, bo Locke&key jest już dostępny wszędzie i to od dawna, tylko nie w Literackiej.
Nie jest tez dostepny w Ravelo. Po prostu cos ominelo jedna hurtownie, ale podejrzewam, ze to przejsciowe. Zobaczymy jak to bedzie.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2682 dnia: Wrzesień 17, 2014, 08:04:32 pm »
Obyś miał rację, bo seria zacna jak cholera :wink:

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2683 dnia: Wrzesień 17, 2014, 08:07:34 pm »
Coś w tym jednak musi być, bo Locke&key jest już dostępny wszędzie i to od dawna, tylko nie w Literackiej.

Jest dostępny jedynie w kilkunastu punktach (można sprawdzić przez ceneo) a więc w bardzo niewielu.

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2684 dnia: Wrzesień 17, 2014, 09:09:20 pm »
Jest dostępny jedynie w kilkunastu punktach (można sprawdzić przez ceneo) a więc w bardzo niewielu.
Ale jest w aros/bonito, swiatksiazki, nieprzeczytane/profit24 wiec Taurus nie ograniczyl dostepnosc tak jak Mucha. Gdzies tu cos nie poszlo do hurtowni jakiejs, byc moze ta hurtownia zostala pominieta ze wzgledu na kijowe warunki wspolpracy z nia. Czas pokaze, zdarzalo sie ju, ze komiksy Taurusa byly pozniej niz wszedzie.
Buk, Hodor i Dziczyzna