trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1156790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1950 dnia: Marzec 17, 2013, 03:42:36 pm »
Albo trafią do potrzebujących, co jest o wiele korzystniejsze (także dla darczyńcy), niż jeden tytuł mniej, czy więcej w ofercie. Jeśli ktoś oczywiście już musi wybierać...

Tak mi się wydaje, że mówili o mszy, a nie o puszce na potrzebujących. Tam gdzie ja byłem ministrantem te fundusze się nie mieszały.

Praetorianer

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1951 dnia: Marzec 17, 2013, 04:13:36 pm »
Tak mi się wydaje, że mówili o mszy, a nie o puszce na potrzebujących. Tam gdzie ja byłem ministrantem te fundusze się nie mieszały.

Co zatem działo się z pieniędzmi z mszy? Zakładam, że nie były wyrzucane w błoto, jak sugerowano tutaj?

Offline Jelsky

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1952 dnia: Marzec 17, 2013, 04:18:12 pm »
Zapowiadali wydanie Srebrnego księżyca nad Providence, westernu z wilkołakami i też jakoś już nic o tym nie słychać.

Też zastanawiałem się co z tym tytułem, bo swego czasu Taurus narobił małego szumu wokół tego. A teraz ta zapowiedź przepadła jak kamień w wodę... Ostatnio jednak będąc w Centrum Komiksu dowiedziałem się że nadal mają "Księżyc..." w planach, chyba na końcówkę tego roku:) Taurus wyraźnie wchodzi na wyższe obroty. Faktem jest, że przynajmniej teraz "zmuszeni" są wydawać po dwa komiksy na miesiąc, co mniej więcej oznacza, że opłaca im się taki biznes. To cieszy.

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1953 dnia: Marzec 17, 2013, 04:20:58 pm »
A, no w błoto to nie. To były pieniądze na utrzymanie infrastruktury parafii i (raz w miesiącu taca) na wsparcie diecezjalnego seminarium duchownego. Dlatego też bądź tak miły zauważyć, że mój sprzeciw przeciwko twojemu" potrzebujących" nie oznacza automatycznie poparcia dla "w błoto".
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 04:31:51 pm wysłana przez fragsel »

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1954 dnia: Marzec 17, 2013, 05:22:46 pm »
Kiedy pisalem "w bloto" to chodzilo mi o to ze lepiej wydawac na komiksy niz na religie (a w tym parafie, koscioly itp.) i inne takie absurdalne sprawy. Ale to watek o Taurusie wiec piszmy o Taurusie :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1955 dnia: Marzec 17, 2013, 05:36:23 pm »
Ostatnio jednak będąc w Centrum Komiksu dowiedziałem się że nadal mają "Księżyc..." w planach, chyba na końcówkę tego roku:)

No to dobrze. W ogóle mogliby sięgać po jakieś one shoty, Hermann ma kilka takich godnych wydania komiksów.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1956 dnia: Marzec 18, 2013, 11:03:28 am »

Offline Nawimar

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1957 dnia: Marzec 18, 2013, 11:07:22 am »
O to właśnie chodziło. Dzięki :) W złotych czasach Egmontu liczyłem na polską wersje tego albumu.

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1958 dnia: Marzec 18, 2013, 02:00:00 pm »
A teraz coś na temat. Natrafiłem na serię Borgia. Opłaci się kupić część 3 i 4, nie mając 1 i 2? Chodzi mi o to czy akcja się zazębia, czy też można czytać każdą oddzielnie. Jedynki i dwójki nie mam i nie mogę znaleźć, nawet na allegro. Właśnie w takich przypadkach można dostrzec ułomność wydań Taurusa. Między pierwszą a czwartą częścią minęły 4 lata i nawet jeśli chcesz się w to wgryźć to nie masz jak.
Masz racje co do poruszania tamtego watku, obiecuje poprawe!

A co do Borgii, niestety historia jest ciagla, i trzeba czytac po kolei :(
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1959 dnia: Marzec 19, 2013, 10:10:48 am »
Witam

wyjasniając:

- Tytułami "Gringo" i "Sunday" jesteśmy w dalszym ciągu zainteresowani ale pozyskiwanie praw do tych komiksów to droga przez mękę (prawa mają spadkobiercy a nie jakiś konkretny wydawca). Ale temat obrabiamy i może coś z tego wyjdzie :(

- Bardzo byśmy chcieli wydawać rzeczy Hermanna ale tu na przeszkodzie stoją nam nie najlepsze (oględnie mówiąc) stosunki z SAF które jest posiadaczem praw do całości twórczości wielkiego mistrza komiksu.

- "Srebrny księżyc nad Providance" będzie przez nas wydany tylko przesunął się w czasie z przyczyn od nas niezależnych i niestety musieliśmy w planach na ten rok zastąpić go innym tytułem. Dyptyk ten zmuszeni byliśmy przesunąć w planach na 2014. (Sorki)

- Uzupełniając nasze plany na ten rok (na razie bez dat) wydamy jeszcze pierwsze tomy dwóch serii: "Sentinelles" (scen.X.  Dorison, rys. Enrique Breccia), oraz "Urban" (scen. Luc Brunschwig, rys. Roberto Ricci)

Oba tytuły znajdziecie na stronie : www.bedetheque.com


pozdrawiam
Taurus Media


TAURUS MEDIA

Offline GiP

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1960 dnia: Marzec 19, 2013, 10:32:49 am »
Jest może szansa na dokończenie serii: Ja, Vampir??

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1961 dnia: Marzec 19, 2013, 10:46:44 am »
Witam

wyjasniając:

- Tytułami "Gringo" i "Sunday" jesteśmy w dalszym ciągu zainteresowani ale pozyskiwanie praw do tych komiksów to droga przez mękę (prawa mają spadkobiercy a nie jakiś konkretny wydawca). Ale temat obrabiamy i może coś z tego wyjdzie :sad:

- Bardzo byśmy chcieli wydawać rzeczy Hermanna ale tu na przeszkodzie stoją nam nie najlepsze (oględnie mówiąc) stosunki z SAF które jest posiadaczem praw do całości twórczości wielkiego mistrza komiksu.

- "Srebrny księżyc nad Providance" będzie przez nas wydany tylko przesunął się w czasie z przyczyn od nas niezależnych i niestety musieliśmy w planach na ten rok zastąpić go innym tytułem. Dyptyk ten zmuszeni byliśmy przesunąć w planach na 2014. (Sorki)

- Uzupełniając nasze plany na ten rok (na razie bez dat) wydamy jeszcze pierwsze tomy dwóch serii: "Sentinelles" (scen.X.  Dorison, rys. Enrique Breccia), oraz "Urban" (scen. Luc Brunschwig, rys. Roberto Ricci)

Oba tytuły znajdziecie na stronie : www.bedetheque.com


pozdrawiam
Taurus Media

Nie moglibyście zrobić dodruku ,,Borgii"? Średnio mi podchodzi kupowanie 2 tomów na allegro za 150 złotych. Jeśli nie dodruk 2 pierwszych części to może chociaż wydanie zbiorcze wszystkich czterech?

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1962 dnia: Marzec 19, 2013, 10:48:44 am »
Rano, przeglądając bibliografię Dorrisona, pomyślałem sobie, że Taurus mógłby sięgnąć po Sentinelles, a tu taka wiadomość! Super! Nie mniej cieszę się, że Srebrny księżyc nad Providence jednak też wyjdzie. Za to martwią problemy z prawami Sunday, Gringo i Hermanna...

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1963 dnia: Marzec 19, 2013, 11:47:08 am »
Sentinelles prezentuje się intrygująco. mógłby ktoś przybliżyć tematykę ?

Offline wilk

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1964 dnia: Marzec 19, 2013, 12:43:37 pm »

- Uzupełniając nasze plany na ten rok (na razie bez dat) wydamy jeszcze pierwsze tomy dwóch serii: "Sentinelles" (scen.X.  Dorison, rys. Enrique Breccia), oraz "Urban" (scen. Luc Brunschwig, rys. Roberto Ricci)

Ha! Kolejne moje trafienia z bloga :) W każdym razie bardzo fajne zapowiedzi.

Tradycyjnie pomęczę z Żywymi trupami. Kiedy można się spodziewać drugiego wydania tomu siódmego i ósmego? I zdaje się, że tom dziewiąty również jest już wyprzedany.

Sentinelles prezentuje się intrygująco. mógłby ktoś przybliżyć tematykę ?
http://cromwellstone.blogspot.com/2011/07/wybrane-nowosci-wydawnicze-we-francji.html

 

anything