Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1140891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #4185 dnia: Maj 11, 2018, 06:21:28 pm »
I uczynił to chyba wyłącznie w ramach uskuteczniania tortur psychicznych.  :roll:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline 79ers

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #4186 dnia: Maj 15, 2018, 10:59:09 am »
NSC pojedzie na wakacjie i wtedy idealna pora 1Lazarus + 2BS ---> po co wszystko na maj albo wrzesień.

Offline Klint

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #4187 dnia: Maj 19, 2018, 01:57:47 pm »
Wiem że wszyscy żyją zapowiedziami Egmontu może jednak ktoś się dowiedział coś o planach byczka ?

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #4188 dnia: Maj 19, 2018, 02:13:32 pm »
Lazarus prawdopodobnie na wakacje, Queen & Country również będzie (wbrew co niektórym plotkom), Żywe Trupy najszybciej jak się da. O nowe tytuły nie pytałem.

JanT

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #4189 dnia: Maj 19, 2018, 02:15:57 pm »
(wbrew co niektórym plotkom)
Sami w wywiadzie (gdzieś wcześniej link) powiedzieli że z Ameryki tylko Żywe Trupy, Lazarus i Black Science.

Dopytaj o Deadly Class  :smile:

Offline -gościu-

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #4190 dnia: Maj 19, 2018, 03:00:25 pm »
... i Black Science.

Offline midar

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #4191 dnia: Maj 19, 2018, 03:05:05 pm »
... i Black Science.


Rozmawiałem o Lazarusie i jest prawie pewne, że będzie (może nawet wkrótce), o tyle na pytanie o BS już nie dostałem odpowiedzi. Od razu była zmiana tematu  :???: .

Offline Klint

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4192 dnia: Maj 29, 2018, 03:23:01 pm »
Na fb Byczek oficjalnie zapowiedział 9 tom MURENY na czerwiec ☺

Offline robbirob

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4193 dnia: Maj 30, 2018, 10:52:41 am »
Na fb Byczek oficjalnie zapowiedział 9 tom MURENY na czerwiec ☺
Zapowiedział też Ekho.

Offline nazareth

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4194 dnia: Maj 31, 2018, 10:06:31 am »
I pisali też na FB że jedne z oczekiwanych amerykanów prawie zostałby wydany również w czerwcu, ale znów coś z materiałami...

Offline Nafciarz

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4195 dnia: Czerwiec 23, 2018, 11:19:50 pm »
Wlasnie przeczytalem Shi na poczatku byl gniew... Komiks ma przepiekne rysunki, bardzo brudny i brutalny swiat oraz bardzo fajnie rozpisana historie. Jezeli ktos nie zna z czystym sumieniem polecam.


Czy wiadomo cokolwiek o kolejnych tomach?

Offline mappy

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4196 dnia: Czerwiec 23, 2018, 11:49:55 pm »
Hm. Chyba nie wspominali jeszcze.Za to gdzieś mi się przewinęła okładka tomu numer 3.

Amer

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4197 dnia: Czerwiec 24, 2018, 05:28:57 pm »
Drugi (po "Okko") komiks od Byczka, który warto nabyć dla samych rysunków. Jest wielu wspaniałych artystów mających własny styl, ale chyba mało który potrafiłby rysować z taką dbałością o każdy szczegół. Nie pamiętam już, kto to powiedział (chyba Mignola w odautorskim komentarzu w szkicowniku w którymś tomie Hellboya), że wymiarowego konia to się chyba nie da narysować. No to w "Shi" koni parę jest i widok wszystkich zachwyca.

Plusem także kolorystyka, zwłaszcza w scenach nocnych.

Komiks tylko dla dorosłych: dużo wulgarnych scen, trochę nagości (góra i dół), piękne kobiety, bohaterowie cierpiący na parafilie. Wydawało mi się, że to lekka historyczna przygodówka, ale w środku dość ponuro (bezdomna dziewczynka zapytana o wiek odpowiada wesoło, że marynarze w porcie aż tak dociekliwi nie są). Finał pierwszego albumu tragiczny dla gł. bohaterek. Sam tytuł wyjaśniony na ostatnich stronach.

W dymkach dużo lekkości i żartu.

Na francuskich stronach piszą, że całość zamknie się w 4 tomach.

Offline radef

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4198 dnia: Lipiec 06, 2018, 06:01:33 pm »
Na forum przemknęło to bez większego echa, ale w maju Taurus wydał kolejnego "Sprycjana", tym razem rozgrywającego się w ZSRR/Rosji (1990 rok, więc trudno do końca stwierdzić gdzie).
Jak wyszedł? Według mnie bardzo dobrze. Jest sporo parodii KGB i ówczesnej Rosji, jest ciekawa (lecz przewidywalna) fabuła i są ciekawi bohaterowie. Jeżeli komuś spodobała się "Australijska przygoda" to ten album też się spodoba, jak nie, to też raczej ten album się nie spodoba (chyba, że ktoś lubi bardziej satyryczne albujmy).
Pełną recenzję komiksu właśnie opublikowałem na blogu - http://www.komiksydisneya.pl/2018/07/francusko-radziecka-wspopraca-sprycjan.html
No i warto wspomnieć, że kolejny album, który Taurus ma wydać to "Sprycjan i Fantazjusz w Nowym Jorku". Oby jeszcze w tym roku (lub na początku kolejnego).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Klint

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4199 dnia: Lipiec 07, 2018, 02:52:41 pm »
W czerwcu wydali (nareszcie) 9 tom "Mureny" i też przeszło to bez echa.

 

anything