Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1141499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3945 dnia: Sierpień 14, 2017, 12:54:58 pm »
Luca Orienta można zamawiać https://www.gildia.pl/komiksy/343985-luc-orient-wydanie-zbiorcze-tom-1

Lazarus 5 ma być później jakby ktoś nie wiedział.

Offline [robak]

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3946 dnia: Sierpień 30, 2017, 08:28:41 am »
Lada chwila "Pożoga". Ktoś kojarzy tę serię?

Offline nazareth

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3947 dnia: Sierpień 31, 2017, 05:34:30 pm »
@up
No właśnie też jestem ciekaw opinii.
Co prawda do tej pory taurusowe przygodówki europejskie mnie nie rozczarowały, ale w tym zalewie ciekawych tytułów coś trzeba odrzucić. No i tak się składa, że niewiadome lecą na pierwszy rzut.

Offline digital_psycho

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3948 dnia: Sierpień 31, 2017, 08:31:27 pm »
Jutro będę w CK to pogadam z Kubą z Taurusa o serii. Pewnie wyjdę z własnym egzemplarzem, to wieczorem albo w sobotę postaram się napisać moje wrażenia.

Offline mappy

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3949 dnia: Sierpień 31, 2017, 08:48:34 pm »
Jeśli byś mógł to proszę spytaj o dodruk Orbitala tom 1.

Offline digital_psycho

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3950 dnia: Sierpień 31, 2017, 09:14:28 pm »
Okidoki. Postaram się coś wyciągnąć ;)

Offline digital_psycho

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3951 dnia: Wrzesień 02, 2017, 01:11:02 am »
Pożoga: co do treści to nie dowiedziałem się niczego, czego nie ma w oficjalnym opisie. Pierwszy tom to takie wprowadzenie, w którym nie dzieje się aż tak dużo jak w dwóch następnych, dlatego na razie zrezygnowałem z zakupu i czekam na kolejny tom, to w pakiecie przygarnę (jeżeli wytrzymam do tego czasu :) ). Po przekartkowaniu, początek wygląda jak ze stron przykładowych (czyli brak techu i wojna na "kamienie") natomiast pod koniec przypomina klimat z okładki (czyli jakieś latające auta i tech), co może być jakąś retrospekcją. Wizualnie jest przyjemne i choćby dlatego sobie sprawię. Jedyny minus to twarda oprawa. Komiks jest tak cienki, że jak go wziąłem do ręki, to miałem wrażenie, że to tylko okładka jest, bez środka. No, ale to szczegół, choć cena przy miękkiej była by pewnie przyjemniejsza.

Jeśli byś mógł to proszę spytaj o dodruk Orbitala tom 1.

Na razie nie planowany :(
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2017, 01:39:27 am wysłana przez digital_psycho »

Offline nazareth

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3952 dnia: Wrzesień 02, 2017, 07:45:26 am »
Dzięki za info.
Co prawda niewiele mi to pomogło, ale doceniam trud i chęci :)
Szkoda, że wydali to w twardej i z taką ceną. Nie lubię zeszytów w takiej formie. Przecież masa serii wydawaych jest przez Taurusa w miękkiej.

Co do Orbitala 1, to pisali na FB w odpowiedzi na pytanie o ten tom, że planują dodruki, ale nie znają konkretów. Tyle, że jasno nie napisali, że 1 Orbitala chcą dodrukować.

JanT

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3953 dnia: Wrzesień 02, 2017, 07:56:06 am »
Szkoda, że wydali to w twardej
Ja dlatego odpuściłem. W żadne nowe serii z pojedynczymi albumami na twardo nie wchodzę  :smile:

Offline nazareth

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3954 dnia: Wrzesień 02, 2017, 08:15:49 am »
Ja dlatego odpuściłem. W żadne nowe serii z pojedynczymi albumami na twardo nie wchodzę  :smile:
Ja też póki co. Nie tyle przez oprawę (chociaż też), ile przez niechęć do nowych serii.

Offline mappy

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3955 dnia: Wrzesień 02, 2017, 11:22:46 am »
Wielkie dzięki za informację! :biggrin:
Trochę smutna ale trzeba poczekać. Może będzie jak z Orłami.

Offline Kratoss

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3956 dnia: Wrzesień 02, 2017, 05:38:18 pm »

Szkoda, że wydali to w twardej i z taką ceną. Nie lubię zeszytów w takiej formie. Przecież masa serii wydawaych jest przez Taurusa w miękkiej.
 

Bardzo fajnie,że zdecydowali się na twarda okładkę. Wole nawet pojedyncze tomy mieć w HC niz na miękko.

Akurat oni wydaja i na miękko i na twardo i bardzo dobrze,że nie trzymają się tylko miękkich okładek.

Offline Garf

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3957 dnia: Wrzesień 19, 2017, 06:44:05 pm »
Na MFKiG spytałem na stoisku Taurusa o "Sprycjana i Fantazjusza" i dowiedziałem się, że następny tom ("Spirou au Moscou") ma wyjść jeszcze w tym roku, może w okolicach grudnia. Termin opóźnił się z uwagi na zmianę tłumacza.

Po przygodzie w Moskwie mamy dostać album z Nowego Jorku (ten, który był w "Świecie Komiksu"), a potem kolejny tom, którego francuskiej nazwy durny ja sobie nie zapisałem i oczywiście zapomniałem. Wydaje mi się, że to była "Luna fatale", ale nie wykluczyłbym też "La Boite noire" albo "Le Rayon noir"... albo jeszcze czegoś innego.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline janjedlikowski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3958 dnia: Wrzesień 19, 2017, 06:47:12 pm »
Uf, mimo nie najwyższych lotów pierwszego tomu ciesze się, że kontynuują serię. Pamiętam, że S&F w Nowym Jorku był moim jednym z ulubieńszych komiksów w Świecie Komiksu.
Dzięki za info.

Offline buczanova

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3959 dnia: Wrzesień 19, 2017, 06:47:55 pm »
Czy ktoś z odwiedzających stoisko spytał może o "Deadly Class"? Są jakieś szanse na ukazanie się tej serii w naszym kraju?
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

 

anything