Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1151064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TePe

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3810 dnia: Luty 24, 2017, 10:15:36 pm »
a gdzieś poza Gildią jest to już do kupienia?
Ja swój egzemplarz mam z Gildii.

Offline bluebeery

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3811 dnia: Luty 24, 2017, 10:53:07 pm »
Zbiorcze wydanie krótkich historii Valeriana- bomba :)

Offline janjedlikowski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3812 dnia: Luty 27, 2017, 03:12:30 pm »
Kurcze, XIII już od kilku dni w internetach, a Orły Rzymu nadal niedostępne (poza Gildią) i jak tu finalizować zakupy....

Offline robbirob

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3813 dnia: Luty 28, 2017, 02:07:06 pm »
Kurcze, XIII już od kilku dni w internetach, a Orły Rzymu nadal niedostępne (poza Gildią) i jak tu finalizować zakupy....
Już się pojawiły Orły:
http://bonito.pl/k-1700373-orly-rzymu-5
http://fantastyczneswiaty.pl/beletrystyka-historyczna.-wojenna-orly-rzymu-ksiega-5-o_381_187840982.html
http://aros.pl/ksiazka/orly-rzymu-5 - w arosie cena wysoka, ale podobno jest jakisś aktualny kod rabatowy

Offline janjedlikowski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3814 dnia: Luty 28, 2017, 03:10:09 pm »
Tak, nareszcie :) Obecnie najtańsze ceny chyba na mestro.pl - Orły po 22 zł.

Offline parsom

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3815 dnia: Luty 28, 2017, 04:21:07 pm »
Mam pytanie - jak u Taurusa z dodrukami? Bo dopiero wchodzę w niektóre jego rzeczy i nie wiem, czy mam sprzedawać nerkę i łapać wszystko póki jest, czy też mogę nieco spokojniej.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3816 dnia: Luty 28, 2017, 04:27:13 pm »
Mam pytanie - jak u Taurusa z dodrukami? Bo dopiero wchodzę w niektóre jego rzeczy i nie wiem, czy mam sprzedawać nerkę i łapać wszystko póki jest, czy też mogę nieco spokojniej.
Valerian miał dodruki. Chyba pierwsze dwa czy trzy tomy.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3817 dnia: Luty 28, 2017, 04:31:11 pm »
Mam pytanie - jak u Taurusa z dodrukami? Bo dopiero wchodzę w niektóre jego rzeczy i nie wiem, czy mam sprzedawać nerkę i łapać wszystko póki jest, czy też mogę nieco spokojniej.


Niektóre tomy Żywych trupów miały kilka dodruków. Plus Valerian. O dodrukach innych komiksach nie słyszałem.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

JanT

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3818 dnia: Luty 28, 2017, 04:38:00 pm »
Chyba Locke & Key 1 też miał dodruk. Nie licząc Żywych Trupów to Taurus raczej się wzbrania przed dodrukami (z Valerianem też się długo zastanawiali) więc lepiej brać póki jest.

mkolek81

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3819 dnia: Luty 28, 2017, 04:43:22 pm »
Mam pytanie - jak u Taurusa z dodrukami? Bo dopiero wchodzę w niektóre jego rzeczy i nie wiem, czy mam sprzedawać nerkę i łapać wszystko póki jest, czy też mogę nieco spokojniej.
Locke&Key - pierwszy tom dostał dodruk
Valerian - pierwszy tom dostał chyba już 3 dodruk, tom 2-3 dostały jeden dodruk
Żywe Trupy - tu prawie każdy tom dostał dodruk, a jak nie to pewnie i tak dostanie



Offline parsom

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3820 dnia: Luty 28, 2017, 05:12:54 pm »
Dzięki.  Właśnie chodzi mi głównie o Valeriana i Trupy (chociaż z tym to aż strach zaczynać - wolałbym w zbiorczych tomiszczach). Locke&Key juz zacząłem.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline robbirob

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3821 dnia: Marzec 02, 2017, 10:54:17 am »
Chyba Locke & Key 1 też miał dodruk. Nie licząc Żywych Trupów to Taurus raczej się wzbrania przed dodrukami (z Valerianem też się długo zastanawiali) więc lepiej brać póki jest.
Dokładnie. A szkoda wielka, bo dostać "jedynki" Orłów Rzymu albo Orbitala to już ciężko. A przecież serie cały czas są wydawane - Orły kilka dni temu, nowy Orbital chyba (oby) w tym roku.

Offline Ty_draniu

Odp: Orły Rzymu
« Odpowiedź #3822 dnia: Marzec 08, 2017, 09:53:56 pm »
ech... jeszcze jakby XIII dodrukowali...
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline mappy

Odp: Odp: Orły Rzymu
« Odpowiedź #3823 dnia: Marzec 08, 2017, 10:06:02 pm »
W sensie wznowienia od 1 tomu?

Offline Ty_draniu

Odp: Odp: Orły Rzymu
« Odpowiedź #3824 dnia: Marzec 08, 2017, 10:14:31 pm »
Te Egmontowe 14-19 i dwa pierwsze tomy Mystery. Mogliby dać inne okładki, np coś takiego w przypadku "Irlandzkiej opowieści":


Podejrzewam, że znaleźliby się chętni na duble. Pomarzyć zawsze można.
Natomiast dzięki temu dodrukowi chyba się skuszę na Orły.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2017, 10:23:34 pm wysłana przez Ty_draniu »
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.