Autor Wątek: Twierdza  (Przeczytany 2782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Theoden

Twierdza
« dnia: Wrzesień 11, 2005, 03:07:21 pm »
Gracie jeszcze z Twierdze??? pierwsza cześć? co myslicie o Twierdzy 2 napiszcie mi swoje zdania na temat tejże gry  ;)
...)Znak orła potegi symbol prowadzi nas mieczem i tarcza weżmiemy to co było nasze(...)

Offline Latacz

Twierdza
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2005, 03:19:10 pm »
Fajna girka.


(niema to jak wyczerpująca wypowiedzi podparta sensownymi argumentami:P )
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline Deytonus

Twierdza
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2005, 04:05:28 pm »
Stronghold to jeden z najfajniejszych rtsów w jakie grałem.
Stronghold 2 ssie na całej lini - wolny engine, brzydka grafika, mnóstwo błędów i brak magii. SH2 sux.

Offline Adri

Twierdza
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2005, 04:14:20 pm »
Pierwsza twierdza była rewolucją w rtsach miała dość dobrą grafikę(jak na czasy jej premiery) i rewolucyjny silnik gry. Natomiast druga ma dużo błędów i jest ogólnie bardziej podobna do settlersów niż do swojej poprzedniczki.

Offline ibn_Erales

Twierdza
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2005, 06:22:15 pm »
W dwójkę nie grałem ale stronghold pierwszy bardzo mi się podobał. Głównie kampania (choć schematyczna) - w multika nie miałem zbytnio okazji pograć.
Crusader był o tyle gorszy, ze kompletnie bez tła fabularnego - czysty wygrzew x50.
y o bankructwie socjalizmu słyszymy od pierwszych lat powstania [...] My dlatego nie możemy zbankrutować i zniknąć, bosmy powstali z troski o ludzką krzywdę i dopóty trwać będziemy, dopóki krzywdy ludzkiej nie złamiemy.
- M.Niedziałkowski

Offline Jakub Wędrowycz

Twierdza
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2005, 06:50:31 pm »
Pierwszą część kupiłem prawie odrazu po wydaniu i jest to jeden z najlepszych RTSów osadzonych w średniowieczu w jakie grałęm. Jak na tamte czasy miał wspaniałą gragfikę ( jak na strategie ), system rozgrywki itd. Dodatek do 1 to już inny klimat i wogołe ale ogólnie też mi przypadł do gustu. Natomias w 2 częsc grałem dość mało ale dochodze do wniosku ze zepsuła dobre imie całej seri.
wo to the one from the one to the three
I like good pussy and I like good trees
Smoke so much weed you wouldn't beleive
And I get more ass than a toilet seat

***

  • Gość
Twierdza
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 11, 2005, 07:01:12 pm »
Pierwszą część kupiłem tylko i wyłącznie z powodu rekomendacji Gil-Galada, ale nie powiem, całkiem mi się spodobała. W dodatek (Krucjata) też grałem, ale według mnie był dużo gorszy. W 2 z tego co widzę, naszczęście nie grałem ;)

Offline Ivy

Twierdza
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 11, 2005, 10:13:03 pm »
Gralem troche w Krzyzowca. Calkiem fajne. Moze dlatego ze nie musialem sie martwic o ekonomie (wszystko dostawalem od kuzyna bo gralem po LANie) i tylko produkowalem wojsko 8) ale bylo naprawde fajnie  :D

Offline SirAlexander

Twierdza
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2005, 07:55:19 am »
Jedynka spoko była, dodatek do niej... mnie osobiście mało się spodobał... na szczęście zanim go kupiłem, pożyczyłem sobie od kumpla i do dziś mile wspominam tą decyzję...

a dwójka... zapowiadała się rewelacyjnie... jeszcze w nią nie grałem...
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline Igel

Twierdza
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2005, 11:42:13 am »
Jedyna to rewelacja. Swietne byly wstawki pomiedzy misjami. Krzyzowiec juz byl skokiem na kase, a co do dwojki to najlepiej w ogole sie nie wypowiadac. Twierdza w 3D ?? przeciez to kompletnie nie pasuje !!!

Offline dai9n

Twierdza
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 02, 2005, 07:55:31 pm »
Całkowicie sie zgadzam 1 ma klasę , krucjata zreszta też ale tylko tyle opcji za tak dużo pieniędzy to przesada a co do 2 to autorzy całkowicie ją spaprali   ponieważ powinni udoskonalić grafikę z krucjaty i zostawić ja w takim samym rzucie jak była
Powstańcie Jeźdźcy Theodena! Niech zadrżą włócznie, niech roztrzaskają się tarcze! Nastał Nowy Dzień! Krwawy dzień! I Słońce wstało!
Naprzód!
Naprzód! I na koniec Świata!!
Śmierć!
Śmierć!!
Śmierć!!!
Naprzód Eorlingowie!!!"

 

anything