trawa

Autor Wątek: Czy ktos pamieta taki artykuł o czarach(fragment w tekscie)?  (Przeczytany 1358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Morgul

Czy ktos pamieta taki artykuł o czarach(fragment w tekscie)?
« dnia: Wrzesień 11, 2005, 03:02:28 am »
Czytałem dawno temu, pewien tekst o róznych, przydatnych (głownie MG) czarach, i właśnie nadarzyła się okazja żeby troche ich sprzedać graczom - niestety nie pamiętam gdzie to przeczytałem.

Gdyby ktoś pamiętał niech napisze prosze gdzie to było publikowane.
A gdyby jeszcze miał wersję elektroniczna, to prosze o wysyłkę (albo zapostowanie na forum).

Poniżej "w przybliżeniu" fragmenty:

KRWAWE NATARCIE: K4 metry od celu czaru pojawia sie wiadro z krwia, które oblewa ofiare. Runde poźniej pojawiają się wokół zszokwanej ofiary dziasiątki dłoni, które zaczynają ją NACIERAĆ i robią to przez K6+1 rund, w czasie których nieszczęśnik nie może nic robić. Nie ma rzutów obronnych.

KLONOWANIE: jak sama nazwa wskazuje po rzuceniu czaru w miejscu w zasięgu wzroku maga, w ciągu minuty wyrasta 30 cm sadonka klonu.

Offline Pawłow

Czy ktos pamieta taki artykuł o czarach(fragment w tekscie)?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2005, 10:15:44 am »
Kwietniowy numer Magii i Miecza. Gazety nie mogę niestety znaleźć a roku nie pamiętam, zaryzykuję że '95. Były to jajcarskie czary do Kryształów Czasu, jeden zaadaptowaliśmy z kumplami do Warmłotka, a był to słynny Condom  :lol:
shit happens