Autor Wątek: takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...  (Przeczytany 9390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 13, 2005, 08:18:27 am »
Cytat: "Gilbaert"
eeeee wą z offtopami

Nie jest źle z ankietą - już przeważa, że nie musze Cię zbanować ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2005, 08:20:08 am »
graves zbanuj tego ćwoka póki czas!

Gilbaert

  • Gość
takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 30, 2005, 08:52:00 pm »
wieści z frontu.
Albumik narysowany. Został tylko skład i kserowanie.
Jednocześnie niezmiernie miło mi poinformować że posłowie napisał Pszren. I choćby dla tych kilku Jego przemyśleń warto albumik nabyć lub chociaż przeczytać to co napisał :)

Gilbaert

  • Gość
takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 07, 2005, 08:42:39 pm »
zrobiłem 30 egzemplarzy. Wyszlo taniej niż myślałem dlatego kosztować będzie 4 zł. AAAA Jeszcze jest pięć egz Antologii pasków, wiec kto nie ma niech wie...
Ni kilka zagramanicznych rzeczy będę sprzedawał...

Gilbaert

  • Gość
takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 10, 2005, 03:00:19 pm »
tak, gadam sam ze sobą.
Byłbym niezmiernie rad gdyby ktos podziełił się ze mną wrażeniami po lekturze szkarłatnych plam.

Anonymous

  • Gość
takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 10, 2005, 03:12:44 pm »
czego? :D

Offline kingquest

takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 10, 2005, 03:21:59 pm »
Świetny poemiks. Bardzo podobał mi się sposób przedstawienia historii. Bardzo ciekawe były rysunki. Ogólnie myślę, że bardzo dobrą robotę wykonałeś .  ;)

Pozdro

Offline Maciej

takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 10, 2005, 03:31:37 pm »
A Jarek O dał plamę
bo napisał że to parakomiks  :?

Też jest przeciwnikiem poemiksu?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Jaszcząb

takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 10, 2005, 03:58:14 pm »
Historia, choć przedstwiona w formie poemiksu, nie jest trudna do odczytania. Jednak nie wszystkie symbole graficzne są dla mnie zrozumiałe. Czyta się przyjemnie. Tekst dr. Pszrena bardzo profesjonalny.

Offline Tkachoz

takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 10, 2005, 06:12:31 pm »
ciekawe calkiem. podoba mi sie forma i narracja. ogolnie przyjemnie wyszlo i fajnie wykorzystana forma poemiksu. czekam na takich wiecej rzeczy Gil ;)

Offline Maciej

takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 02, 2005, 01:58:14 pm »
Bardzo ciekawy album poemiksowy.
Śledziłem pomysł na albumik od początku i dopingowałem.
Fajnie wyszło.


Jedyna wpadka to dr. (z kropką  :? ) w posłowiu...
Konkretna wtopa.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

N.N.

  • Gość
takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 02, 2005, 07:56:28 pm »
Cytat: "Maciej"


Jedyna wpadka to dr. (z kropką  :? ) w posłowiu...
Konkretna wtopa.


Ostanio okazało się, że w mianowniku pisze się dr (bez kropki), ale w przypadkach zależnych (czyli wszystkich pozostałych) dr. z (kropką).

Offline Maciej

takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 02, 2005, 09:34:17 pm »
Ooo, ale numer ...

serio?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline graves

takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 03, 2005, 09:59:55 am »
Cytat: "N.N."
Ostanio okazało się, że w mianowniku pisze się dr (bez kropki), ale w przypadkach zależnych (czyli wszystkich pozostałych) dr. z (kropką).

a pewnie, pewnie. Jeśli się kończy na "r" - to się nie pisze, a jeśli się nie kończy (jak np. "doktora" "doktorem", o "doktorze" itd) pisze się (jak zresztą i inne skróty jak mgr ).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pszren

takie tam bzdety - czyli co wydam na mfk...
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 04, 2005, 08:04:53 am »
wy się przejmujecie kropką, a ja pytam - kto to jest Szerniawski?  :roll:

właśnie dotarła do mnie papierowa wersja śniegu. moim zdaniem szkoda, że nie pozostało przy A6 tak jak to było - o ile dobrze pamiętam - pierwotnie planowane.

technika wydruku, o ile sprawdza się w farmie, to tutaj razi. w wersji elektronicznej wyglądało dużo lepiej. nie narzekam i proszę tego nie odebrać jako krytykę wydawców, tylko taka opinia - wyszło lekko niestarannie, szkoda, bo historia ciekawa a i klimat był pozytywny.

tekst na końcu źle wyjustowany, literówki, literki polskie (źśą) są źle zrobione (patrzcie chociaż na lbdy - to się da estetycznie zrobić). poza tym myślniki przestawione, cudzysłów nieestetyczny. akapity fatalne. chochlik drukarski jest nieubłagany, ale mógł ktoś to przeczytać na spokojnie.

nie wpływa to na moją pozytywną opinię o śniegu, bardzo zachęcam do dalszej działalności w tym temacie  :o