Autor Wątek: Plany GE odnosnie 40K  (Przeczytany 12777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiU

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 25, 2003, 01:34:07 pm »
Cytat: "Farseer"
Ja to powiem tak:
Carnifex jest na maksa zjeba.... Stoi jakby dostal nagle sraczki... Jedna z najbardziej skopanych figurek GW..

Tia. Zupełnie skopany, zwłaszcza porównując do starego, "pięknego"...
Może ja widziałem jakąś inną figurkę... 8)

Offline ble

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 25, 2003, 04:58:30 pm »
Farseer, ty chyba nie widziałeś Fexa na żywo. Na zdjęciach ze strony GW i w WD - owszem -  stoi jakby miał g... w gaciach. Na żywo jest miodny.

Offline jachu_ka

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 25, 2003, 07:57:30 pm »
Cytat: "Farseer"
Ja to powiem tak:
Carnifex jest na maksa zjeba.... Stoi jakby dostal nagle sraczki... Jedna z najbardziej skopanych figurek GW..


to ja powiem tak: vyper wyglada jak niedorobione dzielo Edzia Szyjki, mechanika-zlotej raczki z sasiedniej wsi- jak Edziu se nie da w palnik to mu robota za cholere nie idzie co widac po ww. cudenku. najwyrazniej klapouchy maja problem z kasa bo nawet nie mieli kasy na kawalek blachy zeby zakryc czyms gunnera- siedzi tam wyeksponowany jak jakis pieprzony kogucik na blaszanym dachu i tylko czeka zeby mu leb odstrzelic.
przyjemnie Ci?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Gue'vesa'El Holton

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 25, 2003, 08:04:17 pm »
wieżyczka Vypera jes beznadziejna. Planuję robić własne (poza wyglądem to jeszcze tego strzelca by po prostu wywiało z fotela[lub z foltelem])
łynie krew!
Rośnie gniew!
Śmierć sen przerywa!
Wojna wzywa!

Offline Rufus

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 26, 2003, 08:08:48 am »
Najbardziej super fajowe kosmiczne to sa orkowe trukki .... 8)

Offline jachu_ka

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 26, 2003, 12:36:20 pm »
dokladnie tak, szczegolnie ze mozna do nich kazdy kawalek smiecia przykleic :D

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline miśchałabała

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 27, 2003, 09:42:02 pm »
Vyper wyglada jak wyglada to nie moja pierd.... wina tylko kolesi od desingu... A Carnifex ma naprawde poze jakby dostal rozwolnienia i nic nie zmieni mojego zdania, nawet cale setki tych bestii  pukajacych mi do domu :D  
Jesli tylko przerobic mu poze to bylby spox fajny ma ryj to mu musze przyznac  8)  Ja nie jechalem ci po armii jachu tylko wyrazalem swoj poglad...
A ty m,nie nie yraziles swoim tekstem o Vyperze bo to takze moje zdanie o tym goguciku :D  Po prostu kolo ktory go zaprojektowal spaliby sie ze wstydu i podcial by sobie zyly  :D  :)  :D

 

anything