Autor Wątek: Lobo w wersji PL, który najlepszy  (Przeczytany 51312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza_

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 07, 2006, 11:11:43 pm »
Lobo w wersji  Biza wymiata,dla mnie tez jest wizerunkiem namber uno,ale jest jeszcze wiele innych dobrych nie-Bisleyowskich wcieleń,że tak powiem.
 Choć od czasów Ostatniego Czarnianina rzeczywiscie wszyscy próbują pod Biza trzaskać.Ja bardzo lubie jeszcze Lobo Martina Emonda-nieokrzesane bydle,cham i morderca do potęgi.Jego Lobo u fryzjera jest świetny.
   no i Alexa Horleya ,który rypał kiedyś z Biza bardziej ode mnie, Lobo jest fajny.
   szczególnie w tej serii co traz wychodzi z Mandry. Lobo Ma w końcu dredy, które aż sie prosiło zawsze żeby je miał no bo czy ważniak ma czas myć kudły?wątpie.
  No i Lobo z Dzieciobójstwa,autorstwa Keitha Giffena jest po prostu boski.nieczytelny,wsciekły i narysowany jak witraż.
 
   Lobo ogólnie jest za@#$%sty!miło,że mandragora go wydaje i wydawać ponoc będzie jeszcze.
   jego czytanie przypomina słuchanie Motorhead,coś w ten deseń;]

Offline kas1

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 30, 2006, 08:33:47 am »
Nieamerykańscy gladiatorzy. Za co? Za zaginiony batalion !

Offline am666

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 30, 2006, 10:10:07 am »
Zdecydowanie Ostatni Czarnian i Lobo Powraca. Fabuła tak ze tylko jeden koles moze to nalezycie zilustrowac - Bisley :) .
Reszta wydana przez TM-Semic tez trzymala calkiem wysoki poziom choc nie byla tak dobra jak Czarnian i Powrot (choc czesc z nich rysowal Biz).
Jest jeszcze jedna seria wydana u nas przez Bisleya - Slaine. Naprawde warte polecenia i moze kiedys Egmont wyda to ponownie, tym razem na lepszym papierze. Skoro Sin City i Sandmana mozna to czemu nie Slaina?

Offline Mysza_

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 30, 2006, 11:48:21 am »
wątpie,że egmont to pusci raz jeszcze w lepszej wersji.przeciez ten komiks to czysty oldschol już i nie dotrze do dużej ilości czytelników.szczególnie najmłodszych co sie niedawno obracać w komiksach zaczeli.
  sąd nad gotham mogliby wznowić na duzym formacie-bardziej zjadliwy ten album niż slain.

Offline Seifu

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 01, 2006, 12:45:34 pm »
Tylko Ostatni Czarnian i Smierc i Podatki. No, moze jeszcze Boug (Gawd :D). Co do Gladiatorow, to calkiem niezle, tylko ze pan ___ (tu wpisz ciecia, ktory to rysowal) wymalowal taka okrutnie zburaczona twarz glownemu bohaterowi, ze odrzucilo mnie od calego komiksu. Zwroccie uwage szczegolnie na zeby..  :roll:
ere's a story of a kid - extremely alergic to fur
A story of what he did - he went where the animals were
Go to the zoo - a dumb thing to do
Turned out a lethal lesson
Logic overthrown by passion

Offline EL-Kal

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 03, 2006, 02:12:03 pm »
Ostatni Czarnian i Lobo Powraca-Z Lobem "przeprosiłem" się ostatnio dzięki serii Unbound ale to nie było to samo co czytanie "wydań specjalnych" w Tm-Semic. Rysunki Bizza, czarny humor i specyficzny klimat-wydaje mi się, że Lobo czasy świetności ma już za sobą. A na samym dole jest dla mnie Lobo vs Hitman- żałuje kasy, którą straciłem na tę "broszurke".
ttp://www.batcave.forall.pl/smf/index.php

http://www.kryptonleague.com.pl/

Offline paladyn_rage

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 16, 2007, 08:42:21 pm »
Zdecydowanie klasyki - "Lobo - Ostatni Czarnian" oraz "Lobo - Paramilitary Christmas special". Zgadzam się z przedmówcą. Ciężko już wymyślić coś noweg w kwestii Lobo. Nieśmiertelny i niezniszczalny - nie ma żadnej szansy na jakiś naprawdę zaskakujący zwrot akcji. Inwencja twórców przejawia się już tylko w coraz krwawszych pojedynkach i coraz większym dawkom czarnego humoru ... mnie to urządza xD
b]Jesteś kreatywny? Umiesz dobrze pisać? Komiksy to twoja pasja? We need you ! Napisz: PaladynRage@gmail.com [/b]


Offline BRK

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 16, 2007, 09:39:36 pm »
Mi jakoś z przygód Lobo najbardziej spodobał się "Lobo - Paramilitary Christmas special" (do tego jedna z póżniejszych historii "p p pingwin") oraz "Nieamerykanscy gladiatorzy". Ogólnie Lobo z TM-Semic był jednym z najlepszych komiksów według mnie w tamtych czasach. Obecnie jakoś Lobo z mandragory mi niepodchodzi, strasznie słabe to... A wie ktoś jak się prezentyje "Lobo P.I." które zapowiedziała Mandragora?

Offline Blacksad

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 16, 2007, 10:43:06 pm »
W pewnym momencie Lobo skończyło się świętokradztwo. Jak już na Bouga miał kontrakt to co dalej? Matka Teresa? Gandhi? Wałęsa?

Jak autorzy scenariusza się przemogą, to dowiemy się, kto jechał Harley'em w tunelu i sprawił, że szofer Lady Di skręcił niefartownie....
Chrzań się, Smirnov

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 17, 2007, 01:31:16 pm »
Coś dla fanów "Lobo - Paramilitary Christmas special":


Offline Mysza_

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 17, 2007, 02:21:51 pm »
każdy szanujący sie szmaciaż bedący fanem Lobo juz to widział.
 ale dobre w ryj.Breniarski to jedyny słuszny aktor do tej roli.

Offline Q__

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 17, 2007, 03:12:19 pm »
Dla mnie zdecydowanie "Ostatni Czarnian" i "Lobo Powraca" są the best. Reszta komiksów z TM-Semic niewiele gorsza ("Kontrakt na Bouga" to prawie poziom Bisleya).

Co do "Slaine'a" - tę serię (owszem, takze świetną choć utrzymaną w zupełnie innym klimacie) Biz rysował przed "Lobo" i właśnie jej sukces spowodował, ze został dostrzeżony przez DC i ściągnięty do USA.
Ufałem mu jak bratu, czyli wcale" - Corwin of Amber

Offline Mysza_

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 17, 2007, 03:53:58 pm »
Cytat: "Q__"
... Biz rysował...

 Slain był malowany ;)

Offline paladyn_rage

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 17, 2007, 09:11:36 pm »
Kurcze ja cały czas czekam na film pełnometrażowy z 'Bo w roli głównej. Niestety obawiam się że tym gnojkom z hollywood brakuje jaj żeby zrobić film jak należy dla dojrzałych widzów a nie stawiać na komercyjny szajs "od Chociaż, chyba nie ma co liczyć.
b]Jesteś kreatywny? Umiesz dobrze pisać? Komiksy to twoja pasja? We need you ! Napisz: PaladynRage@gmail.com [/b]


Offline Ireneusz Pietryka

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 17, 2007, 09:35:04 pm »
Pamiętam, że dla mnie atrakcją był Lobo Ostatni Czarnian, choć na początku trochę mnie zaskoczyła ta konwencja.

Ale jest w tym komiksie bardzo ciekawy, choć prosty zabieg, kiedy na sześciu kolejnych kadrach (z identyczną ilustracją) szef Lobo na niego czeka.
Przynajmniej dla tego efektu warto po ten komks sięgnąć.
Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

 

anything