Autor Wątek: Lobo w wersji PL, który najlepszy  (Przeczytany 51348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline redkac

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 07, 2006, 05:35:06 pm »
Ja nie będę oryginalny i oddam głos na Ostatniego CZarniana. Pamiętam, że utkwiło mi w pamięci świadectwo ukończenia którejś tam klasy :) (ten, w któym dopisał "po prostu geniuś kurde, bele) pozatym to był pierwszy komiks o Lobo w Polsce no i czytałem go chyba z 10 razy :D
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline nayroth

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 10, 2006, 11:44:18 pm »
Lobo/Batman jako że było niezłą parodią DKR, plus miało fajniejsze kolorki niż ostatni czarnian.

Offline Mysza_

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 10, 2006, 11:49:08 pm »
róznica w kolorkach,w ich sposobie rozłazenia sie po rysunkach wynika z róznicy czasowej w jakiej powstały oba tytuły ale nie wartosciowałbym który lepszy,który gorszy.
  oba sposoby kolorowania mozna uznac za standardowo dobre i typowe dla czasu swojego powstania8)
  lobosy biza i tak wymiatają.teraz,zawsze i po wieki :badgrin:

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 28, 2006, 04:44:27 pm »

Offline Azbest23

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 28, 2006, 08:17:26 pm »
Niewielu tu miłosników "Śmierci i podatków". Mimo, że nie rysuje Bisley ale Horley jest to jedna z lepszych części serii.
la podkreślenia wagi moich słów, siłacz palnie pięścią w stół.

Offline empro

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 28, 2006, 10:56:22 pm »
a co powiecie o nowym Ważniaku z Mandry, ja jakoś niechętnie podchodzę po tych kilku zaszycikach,
dostałem dziś i wręcz nie chce mi się czytać,
strasznie Lobo poupadł, to już nie jest to co kiedyś,
graficznie może jest fajnie (choć to nie Biz) ale fabnularnie ni to śmiesznie, ni brutalnie, jakoś marnie ogólnie rzecz biorąc,
ciekaw jestem co na to zagorzali fani kurde bele Ważniaka, bo ja do takich nigdy nie należałem i może tutaj teraz herezja jakieś gadam :)

Offline Mysza_

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 01, 2006, 09:18:08 am »
no fakt-nowy lobo nie jest za fajny.jakos w ogóle sie kupy nie trzyma.aż dziw bierze,że to Giffen napisał bo scenar jest najgorszy z dostychczasowych.
   no ale cholera kupuje i czytam jakby nie patrzec bo to lobo do cholery!
  niektóre teksty,zagrywki są wpożo,rysunki też dają rade chociaż wole jak Horley rysuje a nie maluje.
  plus wielki za "nowy" dezajn lobo[ dredy wymiatają!;] i za okładki które są wybitnie okładkowe.
  no ale ten scenariusz...a może nie,bardziej chodzi tu o sposób jego napisania niż o sam pomysł ,który inaczej podany byłby bardziej zjadliwy.
  poza tym ja nie wiem ,czy czasem efektu nie psuje ilosc stron i cyklicznosc Lobosa.przecież 1 zeszyt można przeczytac w 3 minuty;/

Offline Rybb

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 02, 2006, 04:40:15 pm »
uparcie: LOBO- OSTATNI CZARNIANin (czarnian?) to dla mniue jeden z dwóch komiksów o Lobo- wydanych w Polsce. Ten drugi to historia w której Lobek ląduje w Niebie. I tyle. Reszta ledwo trzyma poziom wyżej wymienionych ( no może Christmas Special )

Offline Mysza_

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 02, 2006, 05:57:55 pm »
nie no,ja tez jeszcze dodam,że OSTATNI CZARNIAN jest dla mnie  najzajebistrzym komiksem o Lobo i komiksem w ogóle .komiks o którym moge mówic godzinami i przeglądac go w nieskonczonosc bo czytac juz mi sie nie chce :badgrin:
  ciekawy jest też LOBO vs.BATMAN.te wszystkie popieprzone pomysły i odwołania do Powrotu Mrocznego...Millera...chociaż w wydaniu TM semica wygląda jak papier do dupy.

J.K. Gordon III

  • Gość
Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 24, 2006, 02:14:09 pm »
te nowe Lobo są słabe-czyta sie w 5 minut bes żadnych emocji. tylko obrazki sobie można wyciąć i powiesić na ścianie.


ale i tak kupuję :lol:

Offline Khor

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 24, 2006, 08:49:53 pm »
Ja wiem jedno!
Z lobo naj leprzy, naj bardziej naładowany czarnym humorem jest "DZIECIOBÓJSTWO". Za każdym razem jak czytam mam polewkę jak 150 :D

Offline Kriss

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 06, 2006, 09:05:36 pm »
Dla mnie wciąż najlepszy jest Ostatni Czarnian, ale ogólnie lubię Lobo i decyduję sie na zakup komiksów z jego udziałem nawet jesli nie reprezentują wybitnego poziomu, z sentymentu dla samej postaci.
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline donTomaszek

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 06, 2006, 10:04:06 pm »
Dla mnie osobiscie:
Lobo=Bisley, Bisley=Lobo
reszta=crap

i tyle
a nowki z mandragory to juz gowienko w ksztalcie pieknej bezy (jak za PRL)
 :badgrin:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline incunabulum

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 07, 2006, 12:56:36 pm »
Cytat: "donTomaszek"
Dla mnie osobiscie:
Lobo=Bisley, Bisley=Lobo
reszta=crap

i tyle
a nowki z mandragory to juz gowienko w ksztalcie pieknej bezy (jak za PRL)
 :badgrin:


No tak, mi "Lobo Wyzwolony" też nie przypadł do gustu. To co mówisz Lobo Bisleya to jedne z lepszych "Ostatni Czarnian" czy "Lobo Powraca". Moim zdaniem "Nieamerykańscy Gladiatorzy" (chociaż to nie Bisley) to była również dobra rzecz, natomiast "Kontrakt Na Bouga" to w moim przekonaniu była lekka wtopa.

Offline donTomaszek

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 07, 2006, 10:09:28 pm »
Dla mnie Lobo to wielki sanofabicz z wielkim kanciastym hakiem i wielkimi ciezkimi buciorami. Czyli taki jak wg Bisleya.
A najzajebistsze sa te wszystkie male dziwolagi, smieszne stworki, ludki w tle (sa tez w Judgment On Gotham) i to jak Lobo je rozwala, depcze, robi im dziury w glowach, wyciaga kregoslupy wraz z czaszka :badgrin:  
Jesli tylko Biz je maluje. On ma do nich talent.

Innego Lobo nie uznaje :badgrin:
Sometimes I'd like to get my hands on God...