trawa

Autor Wątek: Lobo w wersji PL, który najlepszy  (Przeczytany 51255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 19, 2005, 02:40:12 pm »
Ja podobnie jak Spidey - nieamerykanscy gladiatorzy.

Fabula tej czesci szczegolnie do mnie trafila.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Siemek 9

LOBO
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 20, 2005, 08:06:44 pm »
LOBO rządzi i wymiata najleprzy komiks świata,tu se o nim gadajcie
upie po przystepnej cenie miska spod cara do kislevu,i glowke czempiona berserkerow khorna do 40k:p

Offline empro

Re: LOBO
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 20, 2005, 09:54:09 pm »
Cytat: "Siemek 9"
LOBO rządzi i wymiata najleprzy komiks świata,tu se o nim gadajcie


post miesiąca, przynajmniej, wiele wnosi a potencjał intelektualny wymiata po prostu.
Załóż więcej tematów :)

Offline diefarbe

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 26, 2005, 07:33:13 pm »
Post miesiąca postem miesiaca, ale Siemku 9 zakładanie bliźniaczego tematu (już usunąłem) mimo wiedzy o istnieniu innego tylko po to by wypisywac głupoty może się szybko skończyć ostrzeżeniem.
Jeśli chcesz naprawdę pogadać o LOBO to napisz coś konstruktywnego a napewno wywiąże się ciekawa dyskusja. - diefarbe
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Siemek 9

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 30, 2005, 09:13:05 pm »
eee..dobra spoko sory za problem ja i tak tylko tak walnołem bo lubie ten komiks,a siedze na innym forum więc nie będe niestety z wami dyskutował a  jakby co to mam troche komiksów na zbyciu-LOBO mnóstwo tego mam,predatory tak samo aleiny ze cztery mam spawnów od cholery

a To, to już do tematu "giełda"
graves
upie po przystepnej cenie miska spod cara do kislevu,i glowke czempiona berserkerow khorna do 40k:p

Offline veidt

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2006, 10:59:48 am »
moje ulubione albumy to "ostatni czarnian" i "lobo powraca", sam nie wiem czy to przez sentyment, czy przez to, ze sa na prawde dobre. chociaz porownujac do ostatnio wydanych komiksow z lobo w polsce, to trzeba jednak przyznac, ze o wiele przewyzszaja te nowe swoim poziomem.

Offline Mysza_

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2006, 11:37:48 am »
Ostatni czarnian jest najlepszym albumem ponieważ po pierwsze:
 -Bisley ,po drugie
 -Bisley,a po trzecie
 -cała reszta jest tam genialna.
  nie ma niepotrzebnych kadrów,nie ma niepotrzebnych tekstów.
  Ja bym to wysłał w kosmos w jakiejs satelicie co by mieszkancom innych galaktyk pokazac o cio choci jakbi :badgrin:

Offline PKP

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 26, 2006, 12:40:31 pm »
No chyba jednak Nieamerykańscy Gladiatorzy. Za co? Przede wszystkim za okładkę :D. Na drugim miejscu Paramilitarne Święta Specjalne, za dodatek Lobotomia w San Diego. Warto jeszcze wspomniec o spotakniu Lobo z Supermanem (bodajze w nr 50, albo 75 - w kazdym razie jakis jubileusz to byl chyba). Macie tam maksymalnie ugrzeczniona wersje Ważniaka. Cos dla tych co jeszcze zyja Pokemonami i nie lubia na trzezwo przeklinać.
lcoholocaust

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 04, 2006, 12:31:27 am »
Najbardziej podobał mi się Ostatni Czarnian. Dalej Lobo: Powraca oraz Śmierc i Podatki .

Cytat: "C1REX"
Ktoś wie gdzie można zdobyć pierwsze wydanie Ostatniego Czarnianina bo mam przedruk??


Na allegro.

Offline empro

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 04, 2006, 08:45:55 am »
Cytat: "Louise"


Cytat: "C1REX"
Ktoś wie gdzie można zdobyć pierwsze wydanie Ostatniego Czarnianina bo mam przedruk??


Na allegro.


chyba w komiksiarni jest jeszcze coś, wczoraj przegladałem i widziałem :)

Offline Julek_

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 06, 2006, 09:14:10 am »
Ostatni Czarnian to komiks który się nie starzeje.
urzeka klimat drogi, calego questu Lobo i tej skrofulicznej staruchy, w całym tym kosmosie brudu. przy ugrzecznonych komiksach semika, własnie ten lobo wręcz urzeka tym syfem, sączacym się z kadrów. aż szczypie w oczy zgnilizna moralna. nihilizm, beznadziejnośc docześności, ubóstwo i prymitywizm świata, opełne różnych brudnych uciech :badgrin: -a wszystko to nam wypaćkał spod swoich cudnych paluszków Szymon Bisley.
nitk nie chciałby tam mieszkać ... choćby ze względu na samego Ważniaka. a

Offline empro

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 06, 2006, 09:30:32 am »
Cytat: "xDrugiejSzansy"

nitk nie chciałby tam mieszkać ...


oj, znalazłoby sie pewnie kilku popaprańców  8)

chociaż ja osobiscie niespecjalnie :)

Offline Julek_

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 06, 2006, 09:45:19 am »
to chyba działa na zasadzie znanej z Transa - nikt nie chciałby tam mieszkac, ale to jest tak inne, tak niezwykłe i tak ... nie wiem, w jakiś chory sposób pociągające  8)  :lol:
ech, bzdury piszę.

w kązdym razie, komiks zabija, pod każdym względem, w każdym kadrze i w każdym elemencie.

Offline Comar

Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 07, 2006, 04:33:18 pm »
Jak dla mnie bezwzględnie i niepodważalnie "Lobo Powraca". Może i dlatego, że to pierwszy komiks z Lobo w tytule jaki czytałem, ale i tak uważam go za najlepszy. Kurde Bele.
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Yogi Bear

  • Gość
Lobo w wersji PL, który najlepszy
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 07, 2006, 05:26:33 pm »
Oddaje głos na Lobo Powraca. Fajna wizja nieba i ta piosenka Lobo "Jeezuuu, Jeeezuuu więcej jezzuuu...majo majo majonezuuuu" hłe hłe  ;)