Autor Wątek: Manzoku  (Przeczytany 344151 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #975 dnia: Styczeń 04, 2009, 12:10:16 pm »
Grunt, że poszczególne działy przetrwały, mam nadzieję, że szybko to odbudują albo mają kopię.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline m010ch

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #976 dnia: Styczeń 04, 2009, 12:35:00 pm »
Co jest "nice" w takim postepowaniu? Czy mozesz podac choc jeden przyklad tego o czym mowisz, ze jest "nice"? To, ze jakis znudzony idiota strone blokuje? To jest najs?

No i po co to wzburzenie. To jest bardzo nice dlatego, że sprowadza na ziemię pseudo-webmasterów i pseudo-administratorów, którzy myślą, że wystarczy raz skorzystać z darmowego skryptu, zapełnić go treścią i czerpać profity. Nie twierdzę, że to najlepszy sposób na wytknięcie komuś jego błędów, ale założę się, że najskuteczniejszy 8). To tak jak z tą "promocją" GStQ w Empiku ;).

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #977 dnia: Styczeń 04, 2009, 12:41:28 pm »
To na pewno była motywacja tego hakiera... Może jeszcze jest fanem komiksu, który chciał dać Manzoku znak: "Ogarnijcie się". ;-)

edit:
przepraszamy za usterki ;) Manzoku.plJuż się zorientowali. Ktoś będzie miał pracowity weekend...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 12:49:55 pm wysłana przez Verminard »
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #978 dnia: Styczeń 04, 2009, 12:53:15 pm »
Albo (znając manzoku) leniwy kwartał.

Offline ljc

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #979 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:24:05 pm »
http://manzoku.pl/

strona manzoku zhakowana, właśnie RSSa dostałem o_O
hehe - to kingpin pewnie wyładował złość za te obsuwy  :badgrin:
tamtam!

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #980 dnia: Styczeń 06, 2009, 08:28:43 pm »
Jasne!
Kingpin w roku 2009 złego słowa na Manzoku nie powie!

a na hakowaniu stron się nie znam. Niestety...

Offline bąbielek

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #981 dnia: Styczeń 07, 2009, 04:11:37 pm »
Strona Manzoku nadaje i daje tajemne znaki do towarzystwa :D.

Cytuj
Witajcie!

Zapewne ucieszy Was informacja, że witryna Manzoku.pl znowu nadaje ;)

Po trzech dniach wracamy. Dla jednych to tyle, co nic, dla innych - całe wieki (albo nawet kwartał ;) ). Tak czy inaczej zrobiliśmy wszystko, żeby jak najszybciej przywrócić dla Was źródło informacji o naszym wydawnictwie. Zapraszamy do częstych odwiedzin, nie zakłócanych już - miejmy nadzieję - przez nikogo.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Wytłuszczone hahahaha :D.

Klick me up, klick me down.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #982 dnia: Styczeń 07, 2009, 04:16:00 pm »
Brawo Manzoku!

Offline BOUNCER

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #983 dnia: Styczeń 08, 2009, 11:10:28 am »
Brawo Manzoku!


Przychylam posta. Może w tym nowym 2009 roku faktycznie wiele się zmieni...


EDIT

Z Gildii:
"Zmiany w planach Manzoku

20 stycznia 2009

Oczekujący na ukazanie się drugiego i trzeciego tomu serii Y: Ostatni z mężczyzn muszą się uzbroić w dodatkową porcję cierpliwości gdyż komiksy nie ukażą się w styczniu. Ponoć mają być w lutym, a następny po nich pakiet komiksów trafi dopiero do sprzedaży w maju..."

Ponieważ Kolega Kingpin w tym roku jest niezwykle łaskaw dla tego wydawnictwa ja postanowiłem , że odwołam swojego ostatniego posta i popsioczę troszke na Manzoku.
W związku z nagminnym niewywiązywaniem się z obietnic jakie wydawnictwo składa swoim czytelnikom w 2009 roku postanowiłem :
- bojkotować wydawcę
- złorzeczyć na wszelkie posty  i informacje jakie otrzymywać będziemy od wydawcy

Bojkot wprowadzam w życie z klauzurą natychmiastowej wykonalności , a przejawiał się on będzie całkowitym brakiem zakupów jakiejkolwiek pozycji jaką Manzoku nieregularnie wyda w tym roku (śmieszny rym ale mi już nie jest do śmiechu).

Pozdrawiam wydawnictwo - były klient.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2009, 11:27:13 am wysłana przez BOUNCER »

Offline holcman

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #984 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:00:33 pm »
Ale czy ten maj to nie pomyłka? Może chodziło o marzec, bo aż mi się wierzyć nie chce.
Co z "Koziorożcem", "DMZ", "Mrocznymi miastami"?

To pisałem ja - zaniepokojony stały klient wydawnictwa.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #985 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:12:52 pm »
Żeby nie było wątpliwości: ja i BOUNCER to nie jest ta sama osoba!

Offline bąbielek

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #986 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:19:30 pm »
Z Gildii:
"Zmiany w planach Manzoku

20 stycznia 2009

Oczekujący na ukazanie się drugiego i trzeciego tomu serii Y: Ostatni z mężczyzn muszą się uzbroić w dodatkową porcję cierpliwości gdyż komiksy nie ukażą się w styczniu. Ponoć mają być w lutym, a następny po nich pakiet komiksów trafi dopiero do sprzedaży w maju..."

Odsyłam do mojego posta z 6 grudnia 2008, w którym komentowałem podane przez Manzoku daty niby według "nowej" etykiety informacyjno-zapowiedziowej.


Klick me up, klick me down.

ramirez82

  • Gość
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #987 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:26:18 pm »
No faktycznie ciulowa wiadomosc :sad: Ale cóż, ci którzy biegle władaja angielskim już pewnie dawno wypieli sie na manzoku, pozostałym pozostaje czekać cierpliwie :sad: Mam nadzieje że doczekam się Moonshadowa czy Invisibles... a póki co nie rozpaczam, bo jest Kg, jest Egmont, jest Timof, którzy i tak nie dadzą odpocząc naszym portfelom 8)

Offline Death

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #988 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:26:52 pm »
To całe Manzoku upadnie szybciej niż powstało  :roll:
Tym bardziej w roku 2009 kiedy inne wydawnictwa mają niesamowitą ofertę i nie lecą w c.... z czytelnikami  :roll:
A szkoda by było bo Koz, Mroczne Miasta i ten komiks o księżycu wyglądają smakowicie. Y nie czytałem.

Offline BOUNCER

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #989 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:27:33 pm »
Żeby nie było wątpliwości: ja i BOUNCER to nie jest ta sama osoba!

Kolega sugeruje, że Manzoku może dojść do takiego wniosku  :)

 

anything