Autor Wątek: Imperial Guard  (Przeczytany 463834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Todi

Imperial Guard
« dnia: Luty 15, 2003, 10:22:23 pm »
no wreszcie sie zdecydowalem na drugą armie - myslalem po drodze jeszcze nad Tau'ami ale ..w kasie ... :shock:
co ogólnie sądzicie o imperial guardach - co polecacie - i czy ktoś tutaj nimi gra  :wink: ??
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline jachu_ka

Imperial Guard
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2003, 10:37:23 pm »
AC. ew. DoK. reszta sie nie liczy.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Michaelius

Imperial Guard
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2003, 10:47:00 pm »
tak zbieraj kompanie pancerna przyda nam sie kolejny gracz ktory wierzy, ze duza ilosc ordnancow jest w stanie zastapic myslenie  :twisted:
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline jachu_ka

Imperial Guard
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2003, 10:53:49 pm »
zwlaszcza venomki sie uciesza :D :twisted:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Netsu

Imperial Guard
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2003, 11:32:58 pm »
ja tam gwardi lubie tylko dlatego bo sentiel fajnie wygląda :D
czuj sie w banana...

Offline MiSiU

Imperial Guard
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2003, 11:51:53 pm »
Gwardyjka fajowa jest.
Przede wszystkim dużo piechoty...
Sentinele są fajowe do podkradania się do wroga. Ogryny są niezłe w CC, ale muszą być z komisarzem. Stormtroopers mogą sie Deep Strike'ować, no i mają Hellguny. Poza tym to nie opłaca się brać czołgów, bo są strasznie drogie, a zamiast nich mamy mnóstwo piechoty... Ogólnie armia na masę, ale kostkami każdego może zarzucić.

Offline stormcaller

Imperial Guard
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2003, 08:44:38 am »
jesli myslisz ze TAU sa drodzy to zapomnij o gwardii....fakt niepodwazalny ze AC jest chyba najgrozniejszym odlamem gwardii...ale sory....same czolgi....wroc lepiej do TAU  :lol:
Proponuje ci jeszcze raz dokladnie przemyslec wybor..najtansza armia wedlug mnie sa orkowie....no ale jeszcze niespotkalem przeciwnika ktory by mi nimi zaimponowal (niechwalac sie  :P).

1. Rozejzyj sie po figurkach....znazjdz te ktore ci sie podobaja...dowiedz sie co to za armijka i zacznij planowac zakupy

2. Lub pomysl jaka taktyka ci najbardziej odpowiada... poczytaj troche o kazdej z wystepujacych stron w konflikcie i wybierz ta z ktora bedziesz sie najlepiej czul

( a dzisiejszy program sponsorowala literka P oraz liczba 14  :? ) senkju
img]http://www.arkanaa.com/bannerNiesmiertelni2.gif[/img]
"No world shall be beyond my rule;
 No enemy shall be beyond my wrath"

Offline Todi

Imperial Guard
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 16, 2003, 12:34:37 pm »
obliczylem - gwardia wychodzi mi w sumie 9 banieka ale odkupuje kilka rzeczy od brata i w ten sposob wychodzi mi 6 baniek a tauowie 1250 zeta  :shock:
dwa razy drozej...

Machealius - no comment - jezeli uwazasz ze imperial guardami sie nie kombinuje to... jak to mowi jachu ka - na drzewo. :oops: - co prawda nie mają nic dobrego do walki (chyba ze na Tau'ow) i w zwiazku z tym mają ograniczone troszke kombinowanie ale mimo wszystko trzeba kombinowac w wielu misjach z powodu ich... statsów... ... ile powtórzeń :wink:  polonistka by mnie zabila  :twisted:

zbieram armie naborową (jak nabór to nabór :wink: ) wiec jest to klasyczna mieszanka catachanów (chcialem Valhallanów - ruscy :)  - ale kasa...) i czogów. (jak nabór to nabór :wink: )

co do czolgów to wystawiam dwa zwykle leman russy - bo brat kiedys kupil a w ten sposob armia taniej wychodzi :) ale wiem ze szybko od eldarskich lanc bedą plynąć  :? oprocz tego 4 odziały piechoty i command section, no i oczywiscie 3 sentinele

tak a propo - co uważacie zeby dawac sentinelą - miesznaą broń ?? czy w calym oddziale taka sama?

dzieki Misiu i stormcaller ze pocieszające teksty po tych Michealiusa i jachu ka :oops:

pozniej postaram sie wrzucic tu swoja rozpiske
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline Rufus

Imperial Guard
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2003, 02:09:32 pm »
Z gwardia sie wstrzymaj, wyjda nowe figurki kolo wakacji ...

Offline jachu_ka

Imperial Guard
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2003, 04:07:06 pm »
Cytat: "stormcaller"
orkowie....no ale jeszcze niespotkalem przeciwnika ktory by mi nimi zaimponowal (niechwalac sie  :P).


zgadza sie, nie masz sie czym chwalic, bo najwyrazniej niewielu orkow do tej pory spotkales. przeciwko dobrze zlozonym i dowodzonym speed freakom dawalbym Twoim blaszakom jakies trzy tury zycia.
najpierw pojezdzij troche na turnieje a potem sie chwal ze jestes rzeznik.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Nathaniel

Imperial Guard
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 16, 2003, 07:08:15 pm »
Lapy precz od Gwardii!!!  :evil:                                     ( :wink: )

 wyobraz sobie jachu ze nie liczy sie tylko DoK i AC...  dobrze zlozona gwardia i dowodzoma jest naprawde trudna do pokonania...

 co do samej armii:
- powolna
- lipna w HtH
- ciezko sie nia gra w misjach wymagajacych szybkosci
- klimatyczna
- droga

 cizko jest z tego wzgladu ze jest to armia droga i trudna do grania, ale duzo wymaga od generala a ja lubie wyzwania  :D  8)

 jak masz konkretne pytanai to wal... oprocz mnie jeszcze RAJ gral gwardia, a on mietki nie jest...  :D  8)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Michaelius

Imperial Guard
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 16, 2003, 07:12:24 pm »
Kto to machealius chyba nie znam goscia :twisted: do zwyklej gwardii nic nie mam jesli bys przeczytal uwaznie mojego posta to zauwazylbys ,ze pisalem o kompanii pancernej i jesli o nia chodzi to swojego zdania nie zmienie :mrgreen:
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline jachu_ka

Imperial Guard
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2003, 07:16:45 pm »
Cytat: "Nathaniel"

 wyobraz sobie jachu ze nie liczy sie tylko DoK i AC...  dobrze zlozona gwardia i dowodzoma jest naprawde trudna do pokonania...


a zapodasz jakas przykladowa ekipe? i pare taktyk?  8)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Todi

Imperial Guard
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 16, 2003, 07:25:54 pm »
sorry Michaelius  :oops: zle Cie zrozumialem

dzięki Nathaniel

jutro cosik napisze dzisiaj jestem zmeczony.. :wink:
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline Nathaniel

Imperial Guard
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 16, 2003, 07:38:16 pm »
Cytat: "jachu_ka"

a zapodasz jakas przykladowa ekipe? i pare taktyk?  8)


 jachu primo granie gwardia na mobilnosc jest pomylka skazana z gory na niepowodzenie... od tego sa 3 sentinele w armii... taktyka - na wyciernczenie - zwykle masz duzo piechoty co daje mozliwosc przyjecia duzej ilosci woundow bez problemu ...
a zbudowanie armii jest proste - maksymalna skutecznosc za minimalna cene - zadnych upgrejdow dla charakterow czy innych badziewi z wyjatkiem broni strzeleckich... sila jest oparta na bronich specjalnych i ciezkich...  zwykle masz 1 lub dwie rundy wiec strzelanie MUSI byc wypasione na mase... polecam DUZO plazm i lasek, na okrase HB na piechote i Autocannony na lekkie pojazdy... jak masz plan i wedlug niego budujesz armie nie powinno byc problemu... co do rozpiski t9o na razie nie podam bo wciaz eksperymetuje z paroma rzeczami ale niedlugo sie ujawine...  :D
jak tylko pomaluje figurki ( :? ) bede jaedzi z gwardia na turnieje... a na 100% postaram sie na mlotek (terminatus???)- moze uda mi sie fartem obronic pozycje sprzed roku???  :death:

 BTW jachu IHMO gwardia lepiej by sobie poradziala z Twoimi tyrakami niz moje wilki...  8)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall