Autor Wątek: Asajj Ventress  (Przeczytany 3883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline potworek

  • Moderatorzy
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 240
  • Total likes: 1
  • Just awesome
Asajj Ventress
« dnia: Wrzesień 01, 2005, 08:35:14 pm »
Jak z pewnością fani GW wiedzą, w książkach starej republiki przewija sie zabójczyni jedi szkolona przez Hrabię Dooku. Mowa tu o Asajj Ventress. Niestety jej losy (czytałem Spisek na Cestusie, Mroczne Spotkanie, Labirynt Zła) nie są do konca znane. Mam więc pytanie, czy ktoś wie co ją spotkało po Zemście Sithów?
W ZS nie ma o niej żadnej wzmianki, nawet w książce, a w Labiryncie Zła (który jest zaraz przed ZS) ma ona małą rolę.
W filmie Anakin nosi na twarzy blizną po jej spotkaniu, więc wydaje się że Lukas mógł znać jej losy...
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Gil-Galad

Asajj Ventress
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2005, 09:33:28 pm »
Ekhm... Chodzi chyba o "Labirynt Zła". Sorki za mały offtop...

Offline Burzol

Asajj Ventress
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2005, 11:10:41 pm »
Cytat: "potworek"
Mam więc pytanie, czy ktoś wie co ją spotkało po Zemście Sithów?
Rozumiem, że czytałeś Obsesję. Bo to tam ostatni raz Ventress pojawia się przed "Zemstą" (nie przypominam jej sobie w Labiryncie Zła). Co do przyszłości pani Ventress, nic nie jest oficjalnie pewne, ale po sieci krążą plotki jakoby SPOILER: Assaj Ventress się nawróciła i była pierwszą osobą, która usiłowała nawrócić na jasną stronę Dartha Vadera. Skywalker zdenerwowany bezczelnością Assaj ją zabił. Mi taka wersja bardzo się podoba :). Prawdopodobnie będzie pokazane to w jakimś komiksie.
Cytuj
W filmie Anakin nosi na twarzy blizną po jej spotkaniu, więc wydaje się że Lukas mógł znać jej losy...
Hm.. Lucas raczej za wiele o niej nie słyszał.. Ot, czarny charakter do kreskówki. A co do blizny Anniego - przypuszczam raczej, że Lucas postanowił dać Skywalkerowi bliznę w EIII, a "poddani Lucasa" wymyślili, że może to zrobić Assaj, kierowana przez pana Ostrandera i panią Duursemę, w komiksie Republic 71.

Offline potworek

  • Moderatorzy
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 240
  • Total likes: 1
  • Just awesome
Asajj Ventress
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2005, 12:40:07 pm »
W Labiryncie Zła wspominał ją Hrabia Dooku.
Jakoś sobie nie wyobrażam tej do szpiku zła zabójczyni starajacej się nawrócić Dartha Vadera... 8)
o Ty wiesz o Mitrilu?

 

anything